18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
kolejny ojciec roku
s................y • 2012-08-09, 11:49
ojciec ze stalowymi nerwami? angielski wymagany na poziomie gimnazjum.

Zgłoś
Avatar
T-Will 2012-08-09, 19:04
"Ok, you can take her away out" na końcu mnie rozjebało
Zgłoś
Avatar
icac 2012-08-09, 19:09 2
@soqu1
1,5 roku byłem w Stanach w szkole i mogę stwierdzić, że język angielski (w odmianie USA) znam aktualnie w stopniu bardzo zaawansowanym - i w mowie i w piśmie. Nie perfect, bo przez te kilka dobrych lat nie porozumiewania się nim na codzień trochę umknęło...
I chuj mi z tego, skoro w zeszłym roku byłem w UK i w kilku przypadkach zrozumienie Brytola było czymś kurwa niemożliwym. Napierdalają szybciej niż ten Polak, co rapował na zmywaku, skracają zdania/słowa, a mówią jakby właśnie mieli chuja w ustach.

Dlatego mnie to na przykład nie rozpierdala, bo angielski niby znam perfect, a w niektórych przypadkach "rasowego" Angola jest ciężko.
Zgłoś
Avatar
MaszSziwe? 2012-08-09, 19:14
Haha nie chciała przeprosić i ją zawinęli
Zgłoś
Avatar
wciazszukam 2012-08-09, 19:22 2
Powiedzcie jak tu dziecko wychować na porządnego człowieka, kiedy otaczają nas świnie? Trzeba by chyba jak gość na filmie, każdego kto daje zły przykład uświadomić w jego głupocie. Pytanie tylko, czy starczyłoby nam wtedy czasu na cokolwiek innego.
Zgłoś
Avatar
Mr Dan 2012-08-09, 19:30 14
To są przeprosiny

Zgłoś
Avatar
nielogiczny 2012-08-09, 19:51
a ja znam biegle wszystkie jezyki swiata
Zgłoś
Avatar
Coliber 2012-08-09, 20:01 3
Kapral Poproszek napisał/a:

Poza tym nie każdy musi znać i umieć obce języki, wystarczy aby nie kaleczyć ojczystego.


Fakt, ale w dzisiejszych czasach jeśli nie zna się co najmniej dwóch języków, to jest się w połowie analfabetą
Zgłoś
Avatar
Heretyk 2012-08-09, 20:16
no też bym ruchał...ta blondi z wózkiem strasznie ładna...
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-08-09, 20:31 1
@nielogiczny あなたのコメントは雌犬のフォーラムまで完全に不要とクラッタです。
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2012-08-09, 20:38 1
jedno jebane słowo i zmienia tyle.

Czy ludzie muszą być skurwysynami dla siebie nawzajem?
Zgłoś
Avatar
prof. Matolewicz 2012-08-09, 22:09
Przecież, żeby rozumieć co mówią w tym filmie wystarczy z miesiąc samodzielnej nauki...
Zgłoś
Avatar
mardok 2012-08-09, 22:13
Do ostatniej chwili mialem nadzieje, ze ktos komus przypierdoli ;/
Zgłoś
Avatar
minetek 2012-08-09, 23:01
nauczcie się kurwa po Polsku mówić!!!
Zgłoś
Avatar
Coliber 2012-08-10, 17:04
minetek napisał/a:

nauczcie się kurwa po Polsku mówić!!!


"Nauczcie się mówić, kurwa po polsku"
Tak powinno to zdanie wyglądać, zacznij lepiej od siebie...
Zgłoś
Avatar
Grzemot 2012-08-10, 17:24
Kapral Poproszek napisał/a:

Kto powiedział, że się nie uczyłem, mówię tylko, że stwierdzenie na poziomie gimnazjum jest chujowe, znam ludzi, którzy na studiach dopiero zaczęli się uczyć angielskiego. Poza tym nie każdy musi znać i umieć obce języki, wystarczy aby nie kaleczyć ojczystego.
Jeżeli nauczyciel jest chujowy, to nie wiem jak by się starał nie nauczy, przez szkołę średnią nauczyłem się więcej niż przez 6 lat podstawówki. Bo szkoła uczy w Polsce tylko teorii, natomiast babka postanowiła pokazać nam coś innego od początku była praktyka, a teoria w międzyczasie i okazało się to 1000x lepsze.
Tłuczenie strony biernej, mowy zależnej i wszystkich czasów, na co poświęcane było więcej czasu niż, na obeznanie siękiedy tego użyć, a prawda jest taka, że znajomość 4 czasów wystarcza do komunikatywnego porozumiewania się, a nie jakieś perfecty, którymi brechtają się ino brytole.



Tak, poskarż się jakich to miałeś chujowych nauczycieli, też znam ludzi co zaczęli naukę angielskiego na studiach ale nie ma czym się chwalić. Nie odwrócisz kota ogonem - teraz jezyków uczą się wszyscy.
Jak już ktos powiedział bez 2 języków obcych dzisiaj ani rusz.
Ja jak bym nie rozumiał to bym nawet się nie przyznawał
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie