18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:44
kolejny ojciec roku
s................y • 2012-08-09, 11:49
ojciec ze stalowymi nerwami? angielski wymagany na poziomie gimnazjum.

Zgłoś
Avatar
salmonellas 2012-08-09, 11:55 6
Koles jest zajebisty, polecam jego Stand-Up
Zgłoś
Avatar
takija 2012-08-09, 12:01 30
Ruchałby....wszystkie 3.
Zgłoś
Avatar
Kapral Poproszek 2012-08-09, 14:24 5
"angielski wymagany na poziomie gimnazjum" dobre sobie chyba gimnazjum w stanach
Nie wiem jak obecnie, ale jak ja chodziłem do podstawówki, to angielski, ogólnie język obcy był traktowany na równi z zajęciami z WFu, gdyby nie docisk w szkole średniej gdzie dopiero tam zaczęły jakieś kompetentne osoby uczyć, to ani be ani me, a wątpię, aby stara gwardia, ludzi którzy uczą a nie powinni była zdolna przyznać się do błędu i odejść.
Zgłoś
Avatar
Ostrovsky 2012-08-09, 15:08 65
@UP Trzeba się było uczyć systematyczniej we własnym zakresie jebany obibok .
Zgłoś
Avatar
Kapral Poproszek 2012-08-09, 15:32 3
Kto powiedział, że się nie uczyłem, mówię tylko, że stwierdzenie na poziomie gimnazjum jest chujowe, znam ludzi, którzy na studiach dopiero zaczęli się uczyć angielskiego. Poza tym nie każdy musi znać i umieć obce języki, wystarczy aby nie kaleczyć ojczystego.
Jeżeli nauczyciel jest chujowy, to nie wiem jak by się starał nie nauczy, przez szkołę średnią nauczyłem się więcej niż przez 6 lat podstawówki. Bo szkoła uczy w Polsce tylko teorii, natomiast babka postanowiła pokazać nam coś innego od początku była praktyka, a teoria w międzyczasie i okazało się to 1000x lepsze.
Tłuczenie strony biernej, mowy zależnej i wszystkich czasów, na co poświęcane było więcej czasu niż, na obeznanie siękiedy tego użyć, a prawda jest taka, że znajomość 4 czasów wystarcza do komunikatywnego porozumiewania się, a nie jakieś perfecty, którymi brechtają się ino brytole.
Zgłoś
Avatar
Raflik 2012-08-09, 17:43 6
nie wszyscy uczyli sie jezyka angielskiego ja np od podstawówki do technikum uczyłem sie niemieckiego a angielkiego nauczyłem sie z gier i z innych pierdół
Zgłoś
Avatar
takija 2012-08-09, 17:56 5
Fajny filmik....i zjebane komentarze o języku angielskim..
Zgłoś
Avatar
H................g 2012-08-09, 18:08 1
Kurwa, a ja utknąłem z angielskim na poziomie podstawówki, szkoda, ze sobie nie obejrzę ;(
Zgłoś
Avatar
TheJezus 2012-08-09, 18:18
Idzie sie pośmiać jak sie zna angielski
Zgłoś
Avatar
takija 2012-08-09, 18:22 29
TheJezus napisał/a:

Idzie sie pośmiać jak sie zna angielski



Toś sie teraz wywyższył
Zgłoś
Avatar
Suguru 2012-08-09, 18:34 1
swiezy napisał/a:

angielski wymagany na poziomie gimnazjum.



W gimnazjum wladalem angielskim biegle, o ile mnie pamiec nie myli. Do jakiego ty gimnazjum chodzisz?
Zgłoś
Avatar
Kvinto 2012-08-09, 18:38
Hehe
Jestem w drugiej klasie technikum i właśnie się dowiedziałem, że jestem z angielskim na poziomie gimnazjum
Dobrze wiedzieć takie rzeczy, bo dużo filmików nie rozumiałem na tym portalu
Zgłoś
Avatar
soqu1 2012-08-09, 18:39
Jak mnie rozpierdala jak ktoś w Polsce mówi, że zna angielski biegle albo perfect. Przyjedź do Anglii albo Irlandii i się zesrasz przy pierwszym scumbag.
Zgłoś
Avatar
t................1 2012-08-09, 19:01 1
@up sam sie zesrasz ! znam biegle angielski !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie