18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Wombat212 2021-01-28, 7:58 1
Okładany da silva ani mruknie ale babsko musi drzeć pizde w niebogłosy
Zgłoś
Avatar
Jestembogiem_uswiadom 2021-01-28, 13:50
Tam przynajmniej nie protestują o wolne sądy. Sąd na miejscu gdy się nie uda i przeżyje wtedy dopiero do pierdla. Pewnie państwu na rękę są takie samosady bo więzienia przepełnione.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2021-01-28, 14:36 1
"Co za agresywny naród" W Brazylii w większości są KAT-olicy. Nazwa zobowiązuje.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2021-01-28, 14:41 3
Nie agresywny, a biedny. Nie mogą sobie pozwolić na łagodne karanie, bo im wszystko rozkradną. Zresztą jeszcze parę lat a sami się przekonamy jak dalej u władzy będą populiści i socjaliści. Brazylijskiej wersji PiS rozjebanie dynamicznej gospodarki zajęło 16 lat...
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2021-01-28, 14:52 1
chujmiwdupe napisał/a:

Tam przynajmniej nie protestują o wolne sądy. Sąd na miejscu gdy się nie uda i przeżyje wtedy dopiero do pierdla. Pewnie państwu na rękę są takie samosady bo więzienia przepełnione.



No, kurwa. Piękna w chuj taka sprawiedliwość. Przegrasz z typem w ping-ponga a ten nie umie się pogodzić z porażką, więc puści plote że mu zgwałciłeś
córkę. No i chuj. Już po tobie. Mimo to próbujesz spierdalać, ale chuja zdziałasz gdy gonią cię prawie wszyscy mieszkańcy wioski. I kończysz pod jakąś
krzywą ścianą z jebanych pustaków w kałuży krwi i z łbem rozjebanym.
Rób, kurwa, jak chcesz. Ja wybieram system sprawiedliwości gdzie przeprowadza się postępowania dowodowe, procesy i są sędziowie niezależni -
mimo że są tacy którzy nazywają ich kastą
Zgłoś
Avatar
fengar 2021-01-28, 16:21
kolosasz napisał/a:

No, kurwa. Piękna w chuj taka sprawiedliwość. Przegrasz z typem w ping-ponga a ten nie umie się pogodzić z porażką, więc puści plote że mu zgwałciłeś
córkę. No i chuj. Już po tobie. Mimo to próbujesz spierdalać, ale chuja zdziałasz gdy gonią cię prawie wszyscy mieszkańcy wioski. I kończysz pod jakąś
krzywą ścianą z jebanych pustaków w kałuży krwi i z łbem rozjebanym.
Rób, kurwa, jak chcesz. Ja wybieram system sprawiedliwości gdzie przeprowadza się postępowania dowodowe, procesy i są sędziowie niezależni -
mimo że są tacy którzy nazywają ich kastą



Nie myl Brazyli z Chinami, u brazoli nikt w ping pong a nie gra.
Zgłoś
Avatar
htp 2021-01-28, 16:38
fengar napisał/a:

Nie myl Brazyli z Chinami, u brazoli nikt w ping pong a nie gra.





e-pingpong.pl/turnieje-indywidualne/msj-polacy-wymeczyli-wygrana-nad-brazylia/
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2021-01-28, 18:47
Taki sam wpierdol spuściłbym tej rozdartej zmywarce... kurwa, jaka irytująca.
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2021-01-28, 19:05
Super jakość duża rozdzielczość i głębia obrazu oglądając na dużym TV w 4K czujesz się jakbyś tam byl między tymi małpami
Zgłoś
Avatar
alucard321 2021-01-28, 19:39
Te brazylijskie oklepy już się trochę nudne robią. Inne państwa nie uczestniczą w tych zawodach?
Zgłoś
Avatar
Alsedar 2021-01-28, 21:46
nowynick napisał/a:

Brazylijskiej wersji PiS rozjebanie dynamicznej gospodarki zajęło 16 lat...


Zaciekawiło mnie to. Masz jakieś ciekawe źródło, albo miejsce gdzie zasięgnąć merytorycznej informacji odnośnie tego, o czym mówisz?
Zgłoś
Avatar
Mele 2021-01-29, 14:08
Wiesz dlaczego tam kradną? Bo nic nie mają. Jestem ciekawy jak byś zareagował, gdybyś nie miał nic. A ktoś chciał by ci to nic zajebać.

Zgłoś
Avatar
Shagggy 2021-01-29, 22:30
"Co za agresywny naród"
Szczerze mówiąc patrząc po wypowiedziach na sadisticu, to pełni nienawiści i uprzedzeń użytkownicy trzymani w ryzach są tylko przez konwenanse i presję społeczną. Niektórzy nawet się nie kryją w komentarzach z tym, jakich przestępstw by na kim dokonali.
Zgłoś
Avatar
AsWywiaduRadzieckiego 2021-01-31, 0:34
Mele napisał/a:

Wiesz dlaczego tam kradną? Bo nic nie mają. Jestem ciekawy jak byś zareagował, gdybyś nie miał nic. A ktoś chciał by ci to nic zajebać.



To jeszcze można zrozumieć, ale wymierzaniem samemu kary za kradzież to już ciężej.
Zgłoś