18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
Avatar
psotna_cipka 2023-06-09, 14:27 5
Co za mistrz opanowania i intelektu. Niech w bierki lepiej gra w domu spokojnej starości. Albo od razu się powiesi i oszczędzi tlenu ludzkości
Zgłoś
Avatar
turor 2023-06-09, 14:41
Przecież przejechał.
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2023-06-09, 16:11
Cienizna, u nas Lambo lamusy rozpierdzielają.
Zgłoś
Avatar
Sayoko 2023-06-09, 16:28
Zajebalbym cwela na miejscu...
Zgłoś
Avatar
Tytanowy-Owsik 2023-06-09, 17:14 1
No czego on się spodziewał? Ja pierdole co za dzban
Zgłoś
Avatar
habiTEK 2023-06-09, 17:30
Tytanowy-Owsik napisał/a:

No czego on się spodziewał? Ja pierdole co za dzban



no wlasnie - ciekawe co oprocz sieczki mial ten debil.
jakas mysl przewodnia, ze CO ?
jakies pomysły ?
Zgłoś
Avatar
lago 2023-06-09, 21:10 4
habiTEK napisał/a:

no wlasnie - ciekawe co oprocz sieczki mial ten debil.
jakas mysl przewodnia, ze CO ?
jakies pomysły ?



Służę odpowidzią:
Motocykl z dużą mocą jest bardzo zrywny, przy agresywnej mapie, trybie tor itp potrafi wystrzelić jak z armaty przy minimalnym ruchu manetką i pójść na koło jak widać na filmie.... typek mógł to zrobić przez przypadek, przy hamowaniu, na dziurze, ruszył manetką i poleciał jak pocisk
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2023-06-09, 22:54
lago napisał/a:

Służę odpowidzią:
Motocykl z dużą mocą jest bardzo zrywny, przy agresywnej mapie, trybie tor itp potrafi wystrzelić jak z armaty przy minimalnym ruchu manetką i pójść na koło jak widać na filmie.... typek mógł to zrobić przez przypadek, przy hamowaniu, na dziurze, ruszył manetką i poleciał jak pocisk



To ma sens, co pierdolisz. Kurwa, jaka zrywna bestia. Chyba 1000 pojemność. 6seta takiego kopa nie ma. Aż sam chciałbym wsiąść i się rozpierdolić przy 300km/h...
Zgłoś