18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
tranzystor 2016-02-22, 0:40 10
To nie jest ten genialny, ciapaty przyszły inżynier, któremu za wsadzenie zegarka biurkowego do walizki propagandziści załatwili studia na MIT?
Zgłoś
Avatar
JezTuptajacyNoca 2016-02-22, 6:52
tranzystor napisał/a:

To nie jest ten genialny, ciapaty przyszły inżynier, któremu za wsadzenie zegarka biurkowego do walizki propagandziści załatwili studia na MIT?



Możemy się smiać, ale to nie zmienia faktu, że tamten chłopaczek, mimo to, że czarny > jakiś debil z nickiem tranzystor na sadisticu, który nie potrafi odróżnić dziewczyny od chłopaka.
Zgłoś
Avatar
qwachu 2016-02-22, 10:41
Znak od Boga, żeby nie kurwiła się w Internetach.
Zgłoś
Avatar
WeedLover 2016-02-22, 11:56
Czarna, chciałeś napisać. Konkretniej to gówniano czarna z przebarwieniami sraczkowatości po jedzeniu tajskim.
Zgłoś
Avatar
Titelitury 2016-02-22, 19:36
Jak ja coś dodam z własnej inicjatywy to ląduje w sucharach a jak ktoś wrzuci gówniarę której wybuchła lampka nad ryjem to ma 176 piw, a prawda jest taka że to jest tak w chuj przejedzone że cosik mi się zdaje że same bezguścia tutaj odwiedzają portal.
Zgłoś
Avatar
dafi1985 2016-02-22, 21:28
Można oglądać bez końca... Tzn. na okrągło
Zgłoś
Avatar
urwisk44 2016-02-23, 3:56
efekt jak bo jebnięciu dwóch mieczy świetlnych... jasność (dobro) i ciemność (zło)
Zgłoś