18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Ale ten bardziej interesujący... Deweloper który buduje kompleks mieszkalny, gdzieś w Chinach nie przejął się kilkoma grobami na terenie pod budowę. Nie mógł ich ruszyć bez zgody rodziny, lecz budowa musiała się rozpocząć. Po trudnych i długich negocjacjach rodzina postawiła na swoim i udało się jej wynegocjować transport z pochówkiem oraz bagatelne odszkodowanie w wysokości 800 juanów (128 dolarów). Ta chińska upartość...

Reszta w...
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2012-12-24, 10:43 1
Qyyn.Nikol napisał/a:


Udowodnij,że tak się działo albo możesz ssać pałkę dzisiaj przed pasterką. Wybieraj co lepsze.


Trzeba być naiwnym jak dziecko by wierzyć, że w Chinach mają jakieś prawa. To co było to było pod publiczkę co pisałem w sadistic.pl/zle-chiny-zle-vt154558,30.htm1597410 twierdząc, że zaraz go wyburzą. I oczywiście miałem rację, o czym wszyscy mogli się przekonać w przeciągu 2 tygodni: fakty.interia.pl/galerie/fakty/dom-na-autostradzie-zburzony/zdjecie/duze,1707869

W tym i każdym innym przypadku będzie tak samo. Porobią zdjęcia, ponabijają PR jakie to Chiny wspaniałe, a potem zniszczą nie pytając kogokolwiek o zgodę, a właścicielowi dadzą do wyboru albo siedzi cicho albo z całą rodziną trafia do obozu pracy.
Zgłoś
Avatar
Rybson93 2012-12-24, 10:44
GustaV nie wiem czy zauwazyłeś, ale to nie są deski od trumny tylko płyty nagrobkowe
Zgłoś
Avatar
Czajol3 2012-12-24, 10:44
Fake jak pulok Mao Tse-Tunga
Zgłoś
Avatar
Ailurus_fulgens 2012-12-24, 11:10 2
GustaV, trumny są nowe, ale przecież szczątki musieli jakoś przenieść. W reklamówkach mieli je nieść? Oryginalnych trumien już w ziemi zapewne nie ma.
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2012-12-24, 23:09
Cytat:

(często zawierające historyczne budynki)


I CHUJ
Zgłoś
Avatar
Kemys 2012-12-25, 22:45
Czcze pierdolenie, tamten dom o którego było tyle zamieszania już dawno jest rozpieprzony.
Zgłoś