18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Ale ten bardziej interesujący... Deweloper który buduje kompleks mieszkalny, gdzieś w Chinach nie przejął się kilkoma grobami na terenie pod budowę. Nie mógł ich ruszyć bez zgody rodziny, lecz budowa musiała się rozpocząć. Po trudnych i długich negocjacjach rodzina postawiła na swoim i udało się jej wynegocjować transport z pochówkiem oraz bagatelne odszkodowanie w wysokości 800 juanów (128 dolarów). Ta chińska upartość...

Reszta w...
Zgłoś
Avatar
Robajson 2012-12-23, 21:33
Dajesz dalej
Zgłoś
Avatar
ramzei 2012-12-23, 21:35 9














Zgłoś
Avatar
Siernik 2012-12-23, 22:34 9
w Polsce by się jeszcze rodzinom dostało za opóźnianie budowy
Zgłoś
Avatar
WujaszekStalin 2012-12-23, 22:34 33
u nas by to rozjebali od razu i jeszcze grzywnę wlepili za opóźnianie budowy, ew. ktoś by popełnił samobójstwo
Zgłoś
Avatar
panarbuz 2012-12-23, 22:38 2
Jeszcze by naliczyli podatek za demobilizacje grobu.
Zgłoś
Avatar
C................m 2012-12-23, 22:38
z drugiej strony chciałbym zobaczyć który sadol by wjebał 100 milionów zielonych i potem nagle miał zostawić wszystko bo ktoś po złości nie chce grobu przenieść o którym nic nie wiadomo było
Zgłoś
Avatar
WujaszekStalin 2012-12-23, 22:41 4
up

najpierw załatwia się sprawy papierkowe, dopiero potem się buduje
Zgłoś
Avatar
MGBULLETPROOF 2012-12-23, 23:50
Krótko ujmując... Moje i Ch**
Zgłoś
Avatar
kleryk66 2012-12-24, 0:19 11
Taka sama bzdura PRowa jak z tym domem na środku autostrady. Przypominam, że w celu wybudowania obiektów na igrzyska w Pekinie wyburzano całe dzielnice (często zawierające historyczne budynki) bez pytania kogokolwiek o zdanie i bez odszkodowania. Chińczycy chcą pokazać światu, jakim to państwem prawa nie są.

W normalnej sytuacji po prostu daliby im te 500 dolarów od ręki, albo po prostu nie pytali o zdanie.
Zgłoś
Avatar
Eraden 2012-12-24, 9:05
W Chinach za takie zachowanie wycięliby przewrotową rodzinę i najbliższych sąsiadów (kto wie jak daleko zaszło to libertariańskie skażenie?! ). Mam znajomego w Chinach, tam samochód do negocjacji przyjeżdza tylko raz
Zgłoś
Avatar
Qyyn.Nikol 2012-12-24, 9:20 2
kleryk66 napisał/a:

Taka sama bzdura PRowa jak z tym domem na środku autostrady. Przypominam, że w celu wybudowania obiektów na igrzyska w Pekinie wyburzano całe dzielnice (często zawierające historyczne budynki) bez pytania kogokolwiek o zdanie i bez odszkodowania. Chińczycy chcą pokazać światu, jakim to państwem prawa nie są.

W normalnej sytuacji po prostu daliby im te 500 dolarów od ręki, albo po prostu nie pytali o zdanie.


Udowodnij,że tak się działo albo możesz ssać pałkę dzisiaj przed pasterką. Wybieraj co lepsze.
Zgłoś
Avatar
kruca 2012-12-24, 9:48
Oj tam, ja nie wiem o co wam chodzi, zbrojarze robią jak widać RBKi stoją zaraz wlecą szalunkowcy i zaleją to betonikiem i będzie piękny budyneczek
Zgłoś
Avatar
Extraordinary_Gentleman 2012-12-24, 10:19 5
kleryk66 napisał/a:

W normalnej sytuacji po prostu daliby im te 500 dolarów od ręki, albo po prostu nie pytali o zdanie.



Myślę że to bardzo optymistyczny akcent



EDIT:
Qyyn.Nikol napisał/a:


Udowodnij,że tak się działo albo możesz ssać pałkę dzisiaj przed pasterką. Wybieraj co lepsze.



Naprawdę myślisz że po X(X) latach w ziemi w drewnianym "opakowaniu", deski od trumny wyglądałyby "świeżo" jak na zdjęciu 7 i 8? Zgaduję że w trotyl też uwierzyłeś?
Zgłoś
Avatar
LucaBrasi 2012-12-24, 10:28
Prawo prawem ale dla jebańców nie ma problemu, że na środku budowy stoi góra ziemi i grób. teraz ziemię wywiozą i dziurę zapierdolą kitem a jak się zawali to zbudują następny. Ludzi to nie szkoda bo tysiąc w tą czy w tą nie robi różnicy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie