18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:44
Avatar
dżonyłojlker 2024-02-22, 14:15 7
Flodzia napisał/a:

Jazda po chodniku, czy chodzenie po jezdni.
Oto jest pytanie



Raczej to pierwsze. Takie coś znalazłem:
"Jeżdżą chodnikami, ulicami, twoją klatką schodową oraz pod prąd. Wożą od 1 do 4 osób, psa, coś ekstremalnie długiego, np. włócznię, szafkę. Nie mają kasków, tablic rejestracyjnych, pojęcia o przepisach ruchu drogowego... Policja zajmuje się tylko samochodami. Skupia się na zatrzymywaniu wieśniaków, którzy wjeżdżają do miasta tylko ośmiokrotnie przeładowanymi ciężarówkami. Skutery są jak żebracy w Chinach, czyli wszyscy udają, że ich nie ma".

Zabezpieczenie/blokada chodnika przed skuterami

Zgłoś
Avatar
outsidre 2024-02-22, 16:33
normalnie ba dum tss wyszło.

Zgłoś
Avatar
BellaGrubaDupa 2024-02-22, 16:40
Czułe, bliskie powitanie
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-02-22, 19:47
Pas ruchu oddzielony od jezdni i przystanek... Z niczym się nie kojarzy w małym rozumku?
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-02-23, 0:20
motylekwbrzuchu napisał/a:

Zabezpieczenie/blokada chodnika przed skuterami

Jak jeszcze jeździłam z mamuśką rowerami, nabijałyśmy się co za leszcz zsiada z roweru przejeżdżając przez takie zapory. Ja bym wstawiła tam schody, lepiej zablokują niż te barierki.

U nas by to było nielegalne bo wózek dziecięcy nie przejedzie (zbyt wąskie przejście i się nie wykręci), ale chinolce się nie przejmują.

Za to w Indiach widziałam jak ichniejsza droga wygląda: jest chodnik ale zarośnięty jak dziura twojej starej: trawa, krzaki, itp. Ludzie chodzą po ulicy uskakując przed samochodami, wszędzie motoseksualni większego lub mniejszego kalibru (tak podróbki Harleyów jak i skutery Bebiko), każdy zapierdala gdzie chce, omijając innych użytkowników drogi zamiast jechać prosto.

Tu miejsce średniej jakości:


Tu dziura do środka Ziemi (na foci nie widać, gdzieś ze dwa metry poniżej była woda); to tłumaczy czemu ludzie nie ufają chodnikowi:


A tu mniej zarośnięty kawałek (byście uwierzyli że to był chodnik a nie trawnik), ludzie nadal chodzą po jezdni:


To jest ruchliwa ulica w środku dużego miasta, a nie boczna droga w PGRze.
Zgłoś