18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
matheeo 2015-01-03, 17:52 1
Policeman napisał/a:



Ja widzę, że ty jesteś idiotą, gość dokładnie opisał o co mu chodzi, a debil taki jak ty oczywiście nie umiał tego przeczytać ze zrozumieniem. Gość z przyczepą to pierdoła, gość z kamerą to kretyn. Przy prędkości>100 km/h jedzie z nim na zderzak i jeszcze długimi miga. Dwóch pajaców w jednym miejscu, ten mu przyhamował i mamy winę kretyna z kamerą - niezachowanie bezpiecznej odległości. Gdyby przyrżnął w typa podczas tego manewru zmiany pasa, to też pewnie byłby winny - prędkość. To może jeszcze raz, będę pisał powoli i ty czytaj powoli. Typ z przyczepą to chuj, co nie umie ocenić odległości i prędkości samochodu w lusterku, typ z kamerą, to debil, który chciał pokazać mu niezadowolenie swoim stylem jazdy. Od czegoś są te ograniczenia, nie jestem fanem wolnej jazdy, ale też nie lubię jechać 120/130 i lawirować pomiędzy tirami na ekspresówce bo debile chcą jeździć 220.



Zacznijmy w ogóle od tego, że typ z przyczepką wymusił pierwszeństwo, wpierdalając się na lewy pas. Przecież ten typ z kamperką już chciał uciekać na prawy pas tylko udało mu się wyhamować do prędkości tego typa co jechał z przyczepką i dobrze że mu kurwa mignął bo tamten pierdolony pajac wymusił pierwszeństwo i zamiast machnąć awaryjnymi to jeszcze hamował, co stworzyło tylko dodatkowe niebezpieczeństwo (a jakie to sobie możesz zobaczyć kilka stron wstecz co odjebał idiota jadący BMW). Co innego jak typ Ci wymusza pierwszeństwo i wpierdala Ci się przed maskę, a co innego jak ktoś jedzie Ci non stop na zderzaku.
Zgłoś