18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Hrabia Drapula 2018-10-22, 17:25 7
"fajnie" pracować z takimi kurwami co ci gacie na środku ulicy zdejmują jak nie masz możliwości podciągną
oswobodzić łapy, podciągnąć gacie, chwycić coś ciężkiego, połamać ręce, zdjąć majty i śmiać się z nich, tak powinien zrobić
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-10-22, 17:26 4
Czy takie żarty nie świadczą o kryptogejostwie? Wiecie, żart jako pretekst, do zobaczenia nagiego faceta.
Zgłoś
Avatar
garota 2018-10-22, 17:41 20
@2x up

Kurwa ale z was są pizdusie nie z tej ziemi. Kurwy, pedały...tylko wy jedyni normalni. A jeżeli ktokolwiek przy takim filmie myśli, nawet nie specjalnie tylko wiecie tak wam przypadkiem umysł zjeżdża na "tory" pedalstwa to może jednak z wami jest coś nie tak....

Z drugiej strony staram się was zrozumieć. Ja nigdy nie byłem w takiej sytuacji jak pan z filmiku więc nikogo nie będę bronił
Zgłoś
Avatar
mesjans 2018-10-22, 17:48
Stary numer a dał się wkręcić, ale tak to jest gdy internetu używa się tylko do walenia.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2018-10-22, 17:53
Ojej, chyba się popłakał ? :/
Zgłoś
Avatar
Pantilion 2018-10-22, 18:04
Ja bym się tak bardzo nie zagłębiał w ich seksualność itd. Zrobili koledze kawał, ale koniec końców podciągnęli mu portki i zachowali się w miarę w porządku. Nie wiem... ale moje zdanie jest takie, że lepszy taki żart niż malowanie/rysowanie na pijanym koledze kutasów, jaj itd. Różne są spierdolenia umysłowe... Widziałem już tutaj wiele "żartów kolegów" od malowania mazakami... układania różnych przedmiotów na ciele odciętego kolegi po wsadzanie różnych przedmiotów w dupsko. Podejrzewam, że po całym zdarzeniu walnęli browarka lub strzelili lufę i razem się z tego śmiali. Wątpię żeby umieszczali nagranie wbrew jego woli Więc nie róbmy gównoburzy
Zgłoś
Avatar
JebaćLudzi 2018-10-22, 18:09 4
Tez zart to tam chuj.Ostatnio na hardzie był filmik jak ktoś odurzonej koleżance nasrał do mordy i spuścił się na nią
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2018-10-22, 22:23
garota napisał/a:

@2x up

Kurwa ale z was są pizdusie nie z tej ziemi. Kurwy, pedały...tylko wy jedyni normalni. A jeżeli ktokolwiek przy takim filmie myśli, nawet nie specjalnie tylko wiecie tak wam przypadkiem umysł zjeżdża na "tory" pedalstwa to może jednak z wami jest coś nie tak....

Z drugiej strony staram się was zrozumieć. Ja nigdy nie byłem w takiej sytuacji jak pan z filmiku więc nikogo nie będę bronił



słowa kurwa użyłem jako przecinek , a pizdusiu to do ciebie mówi twój chłopak
Zgłoś
Avatar
ksirion 2018-10-23, 18:55
Żal mi chłopaczka. Żeby aż tak się wstydzić..., no żal mi go.
Zgłoś