18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
Za wrogi Żydom wpis w internecie odpowie przed sądem 22-letni mieszkaniec Torunia. Prokuratura oskarżyła go m.in. o publiczne nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych.
Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu prenumeraty cyfrowej
Niepracujący mieszkaniec Torunia, który skończył szkołę średnią i żyje na garnuszku rodziców, zamieścił swój komentarz na portalu sadistic.pl. Użył do tego domowego komputera. Toruńska prokuratura oceniła, że w ten sposób nie tylko nawoływał do nienawiści na tle różnic narodowościowych, lecz także "publicznie znieważył grupę ludności pochodzenia żydowskiego z powodu jej przynależności narodowej".

Policja zatrzymała go. w kwietniu br. Przyznał się do popełnienia obu przestępstw, za które grozi do trzech lat więzienia. Torunianin z Mokrego może jednak ponieść surowszą karę, bo podczas przeszukania mieszkania jego rodziców mundurowi odkryli, że przechowywał w nim bez zezwolenia rzadki karabin polskiej produkcji Long Rifle kbks kal. 5,6 mm wz. 1930 wraz z dwoma nabojami. Jak podał, miał go od 2007 r. Za taki czyn można pójść za kraty nawet na 8 lat.

Możliwe, że wyrok zapadnie bez konieczności przeprowadzenia procesu - zaproponował to sam oskarżony., który dzięki temu może liczyć na łagodniejsze orzeczenie, najpewniej w zawieszeniu. Jego wniosek o dobrowolne poddanie się karze poparła prokuratura, m.in. dlatego że 22-latek do tej pory nie miał problemów z prawem.
Zgłoś
Avatar
77kaweL 2015-07-07, 17:41
remi1982 napisał/a:

Jakaś kurwa paranoja, co się teraz wyprawia. A gdzie wolność słowa? Gdzie prawo do swobodnej wypowiedzi na forum publicznym? Żyda nazwiesz parszywym żydkiem, ścigają. Murzyna nazwiesz jebanym czarnuchem, ścigają. Cygana nazwiesz pierdolonym złodziejem, ścigają. Muzułmanina nazwiesz spierdolonym kozojebcą, ścigają. Pedała, pedałem nazwać nie możesz bo też ścigają. Ale jak jak za każdym razem ktoś obrazi Polskę, Polaków w internetach to jakaś jebana cisza. Więc stwierdzam, że w naszych sądach zasiadają jebani czarni żydzi, kochankowie spedalonych muzułmanów, zachowujący się jak jebani cyganie.



tylko sie nie zesraj, jak obrażał to zasłużył, jesteśmy w UE i wymagana jest tolerancja wobec mniejszości, prawaku
Zgłoś
Avatar
T-Will 2015-07-07, 17:43 4
Za cytowanie dziadka go ujebali hahahah...
Czemu on się w ogóle piździelec przyznał do tego i poddał karze?
Zgłoś
Avatar
czarnykun 2015-07-07, 17:46 10
Przecież ta cała zgłosnienawisc.org jest bardziej nasiąknięta nienawiścią niż sadistici, wykopy i inne joemonstery razem wzięte. Nienawiścią do wolności słowa, do prawa posiadania własnych poglądów. Bando ofiar życiowych przetrzepujących fora byleby kogoś udupić - pluje na was.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2015-07-07, 17:49 1
remi1982 napisał/a:

A gdzie wolność słowa?


Naucz się odróżniać wolność, od samowoli, to będziesz wiedział.
Zgłoś
Avatar
ph5i5 2015-07-07, 17:59 7
Yaakov napisał/a:

Jako iz jestem zydem to jakos slabo mnie ruszylo wyznanie "ze hitler nas za malo spalil". Jego zdanie, jego opinia. Skoro tak twierdzi, to jego sprawa. Poza tym, w koncu to sadistic wiec oczym tu mowa... Jak ktos wyzej stwierdzil, mniej dostanke sie za czyny niz slowa, wiec jak masz cos powiedziec to chyba lepiej zebys to zrobil. Taka mala hypoteza.
Pozdrawiam.



Postwaiłbym Ci piwo, ale chyba domyślasz się z jakiego powodu tego nie zrobię ?
Zgłoś
Avatar
grubystefan 2015-07-07, 18:06
A ilu żydów po wojnie wychodziło z ukryć i sprzedawało tych którzy ich ukrywali!! Ogólnie wredny i fałszywy naród nie bez przyczyny nielubiany w zasadzie na całym świecie! A na poważnie to jeśli to nie fake, to jakiś żydowski prokurator sobie na Waś po wyżywa panowie. Czas zejść znów do podziemia
Zgłoś
Avatar
~DMT 2015-07-07, 18:10 2
Weźcie się kurwa ludzie ogarnijcie. Sprawy trzeba nazywać po imieniu, bo inaczej nic z tego nie będzie. Nie o taką Polskę mój dziadek walczył. "Wolność słowa" w obecnych czasach została źle zinterpretowana, i każdemu jednemu wydaje się że ma prawo do głosu, nawet jak jest jebanym cwelem. Takie środowiska trzeba oczyścić jak najszybciej, i jak najskuteczniej., bez przebierania w środkach...
Zgłoś
Avatar
jinn 2015-07-07, 18:12 2
remi1982 napisał/a:

Jakaś kurwa paranoja, co się teraz wyprawia. A gdzie wolność słowa? Gdzie prawo do swobodnej wypowiedzi na forum publicznym? Żyda nazwiesz parszywym żydkiem, ścigają. Murzyna nazwiesz jebanym czarnuchem, ścigają. Cygana nazwiesz pierdolonym złodziejem, ścigają. Muzułmanina nazwiesz spierdolonym kozojebcą, ścigają. Pedała, pedałem nazwać nie możesz bo też ścigają. Ale jak jak za każdym razem ktoś obrazi Polskę, Polaków w internetach to jakaś jebana cisza. Więc stwierdzam, że w naszych sądach zasiadają jebani czarni żydzi, kochankowie spedalonych muzułmanów, zachowujący się jak jebani cyganie.


Teraz tylko czekaj na wizytę panów z policji
Zgłoś
Avatar
~DMT 2015-07-07, 18:15 10
Ja Cię pierdolę, skąd tu tyle lewaków i pedałów? Sadolu, Quo vadis?
Zgłoś
Avatar
Elzekiel 2015-07-07, 18:16 1
ph5i5 napisał/a:



Postwaiłbym Ci piwo, ale chyba domyślasz się z jakiego powodu tego nie zrobię ?



Dlatego, ze jestem żydem przyznającym się do tego jak i nie popierających takich działań jaki przedstawia ten post...?
Zgłoś
Avatar
PoloniaJuby 2015-07-07, 18:26 6
Też mam sprawę w sądzie za sadola, jakiś czas temu to tutaj opisywałem. Czekam teraz na wiadomości z policji/sądu...chociaż że jestem już po dwóch przesłuchaniach dalej nic nie wiadomo w mojej sprawie A co tak złego napisałem? Ano pod tematem " skąd biorą się cyganie..." napisałem "cyganie biorą się z gówna, pozdrawiam." Ogólnie to jebać poprawność polityczną.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2015-07-07, 18:31
Ale jeśli dotyczyło to ortodoksyjnych Żydów to gdzie tu znieważanie ze względnu na przynależność do określonej narodowości? Przecież nawet Żydzi uważają że ich ortodoksi są popierdoleni.
Zgłoś
Avatar
Noside 2015-07-07, 18:36 7
remi1982 napisał/a:

W naszych sądach zasiadają jebani czarni żydzi, kochankowie spedalonych muzułmanów, zachowujący się jak jebani cyganie.

I niech nas wszystkich zamkną za te piwa pod komentarzem.
Zgłoś
Avatar
D................0 2015-07-07, 18:48
Jak dla mnie to było wyrazenie opinii subiektywne, a ich interpretacja mnie chuj obchodzi!
Zgłoś
Avatar
Colin_James 2015-07-07, 18:56 2
Pytanie do ekspertów prawa karnego i technik śledczych, których jak mniemam na sadolu nie brakuje. Jakimi dowodami poza oczywiście rzeczonym wpisem i adresem IP dysponują oskarżyciele w takim przypadku? I w jaki sposób mogą udowodnić oskarżonemu, że to właśnie on był autorem danego posta a nie np. osoba trzecia dysponująca w danej chwili komputerem oskarżonego i znająca hasło (i tak jest ono automatycznie zapamiętywane przez portal). Takich hipotetycznych (mniej lub bardziej prawdopodobnych) sytuacji może być wiele: grupa osób na imprezie w domu, młodszy brat, złodziej kompa, ktoś kto podszył się pod oskarżonego. Pomijając absurd i całkowite spierdolenie takich zarzutów jestem ciekawy strony technicznej tego zagadnienia. Ekspertom z góry dziękuje.

EDIT: Jak już powyżej zauważono kolega użył cytatu znanego wszystkim energicznego dziadka, który odmówił wywiadu reżimowej dziennikarce. Czy jeśli cytuje czyjąś wypowiedź to znaczy, że odpowiadam za jej treść? Niedługo będą ścigać autorów opracowań historycznych za cytowanie HItlera, Stalina, Mao itp.
PS. Orwell pomylił się tylko o 30 lat. A jeśli w naszym kraju nie dojdzie do poważnych zmian to Polska na prawdę przestanie istnieć w ciągu najbliższych dwóch dekad.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie