18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
Za wrogi Żydom wpis w internecie odpowie przed sądem 22-letni mieszkaniec Torunia. Prokuratura oskarżyła go m.in. o publiczne nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych.
Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu prenumeraty cyfrowej
Niepracujący mieszkaniec Torunia, który skończył szkołę średnią i żyje na garnuszku rodziców, zamieścił swój komentarz na portalu sadistic.pl. Użył do tego domowego komputera. Toruńska prokuratura oceniła, że w ten sposób nie tylko nawoływał do nienawiści na tle różnic narodowościowych, lecz także "publicznie znieważył grupę ludności pochodzenia żydowskiego z powodu jej przynależności narodowej".

Policja zatrzymała go. w kwietniu br. Przyznał się do popełnienia obu przestępstw, za które grozi do trzech lat więzienia. Torunianin z Mokrego może jednak ponieść surowszą karę, bo podczas przeszukania mieszkania jego rodziców mundurowi odkryli, że przechowywał w nim bez zezwolenia rzadki karabin polskiej produkcji Long Rifle kbks kal. 5,6 mm wz. 1930 wraz z dwoma nabojami. Jak podał, miał go od 2007 r. Za taki czyn można pójść za kraty nawet na 8 lat.

Możliwe, że wyrok zapadnie bez konieczności przeprowadzenia procesu - zaproponował to sam oskarżony., który dzięki temu może liczyć na łagodniejsze orzeczenie, najpewniej w zawieszeniu. Jego wniosek o dobrowolne poddanie się karze poparła prokuratura, m.in. dlatego że 22-latek do tej pory nie miał problemów z prawem.
Zgłoś
Avatar
B................o 2015-07-08, 1:09 1
ja jestem ciekaw tylko czy sadole się sprzedają nawzajem, czy już mają zorganizowaną siatkę na sadolu/wykopie i filtrują jak popadnie...
Zgłoś
Avatar
B................1 2015-07-08, 1:17
Panowie może czas przesiąść się na tora?
Zgłoś
Avatar
-Pita88- 2015-07-08, 2:29
Nie wiem ale, czy kurwa nie mamy na forum jakiegoś kreta co się pruje na komendzie?
Zgłoś
Avatar
Agre 2015-07-08, 7:36
lolownik napisał/a:

3 lata za obrażanie Żydów i 3 lata za zgwałcenie dziecka... to się nazywa "wymiar sprawiedliwości"?


No bo w Polsce każdy gej, imigrant, Żyd są ponad ludżmi i za ich obrażanie dostaniesz kare dotkliwszą bo oni wg mniemaniu rządzących są Lepsi.
Czy wy Polacy nie widzicie że państwo nam powoli systematycznie "wymawia umowę najmu" naszego własnego kraju?
Czy dzisiejsza Polska przypomina Polske? Na mój gust bardziej Kolorolandowy stan USA.
Czy możemy coś z tym zrobić? Najwyżej na forum pozrzędzić.
Zgłoś
Avatar
lapps 2015-07-08, 8:01
Bombalio napisał/a:

ja jestem ciekaw tylko czy sadole się sprzedają nawzajem, czy już mają zorganizowaną siatkę na sadolu/wykopie i filtrują jak popadnie...



hehe nie dziwi cie ile osob tutaj pod kazdym tematem wybiela muzlumanow,pedalow,cyganow,zydow,murzynow nawet jak napierdalaja w kilku nieprzytomnego typa, czy krzyczya "zajebac bialych", a jak pojawia sie jakikolwiek temat wspominajacy o katolikach, to zaraz sie konczy tolerancja, a zaczyna sie wrzucanie na pedofili w kieckach
a jak ktos jest bialy, lysy i z flaga Polski to juz na pewno jest zbrodniarzem

z funduszu unii jewropejskiej, idzie ilestam milionow na "promowanie unii, czyli tez walke z nietolerancja, z budzetu krajowego idzie kilkaset tysiecy rocznie dla organizacji typu lambda na "walke z uprzedzeniami", do tego jeszcze masz ostatnie zaangazowanie w sieci mlodziezowki PO
Zgłoś
Avatar
androgenius 2015-07-08, 8:43 1
^ wypraszam sobie, jechałem po przygłupich katolach zawsze tak samo jak jechać będę po kozowaginalnych, jechać po nieucywilizowanych szympansach i wszelkiej maści dewiantach płci męskiej łączonej. Nigdy pochwalać debilizmów nie będę i ryja sobie zakneblować nie dam...chyba, że przyjdzie faaajna ostra sunia z knebelkiem i niecnymi zamiarami. W każdym innym przypadku wszyscy won, bo proch zrobić umiałem i znajdę jak będzie trzeba

Nie wiem czemu stawiasz jednych debili po drugiej stronie barykady w stosunku do innych. Zupełnie jakby wierzący w 3-dniowe zombie imbecyle byli lekiem na wyznających zapalczywego pedofila z piaskowych równin troglodytów.

Największym absurdem jest to, że i jedni i drudzy gotowi byli i są zabijać za to, co jest po śmierci. Jeśli mam szacunek do jakiegokolwiek poza-materialnego światopoglądu to byłby to buddyzm. Dalajlama zapytany o rzeczywistość pośmiertną stwierdził po prostu: "skąd mam wiedzieć, przecież jeszcze żyję". I raczej nie ruszałby z kałachem na plebsy w imię własnych urojeń.

Tyle ode mnie. A jebanych konfidentów mamy tu na bank kilku, może nie są pologowani, bo obserwując zgłoszenia pewnycht ematów się nie obserwuje, ale siedzą i za czyjeś grosze robią szambo.
Zgłoś
Avatar
PanWładeczek 2015-07-08, 12:30
To mówicie ile czasu w pierdlu odsiedział Powiatowy za wsadzanie Polskiej flagi w psią kupę?

Polska dla wszystkich tylko nie dla Polaków, cweluchy sprzedają się za Ruskie, Niemieckie i Izraelskie pieniądze żeby promować wywrotowe ideologie multikulti, otwarcia na obcych itp.

Kto przewodzi światowym bankom? FED, MFW... Żydzi (dokładniej syjoniści - to żadna tajemnica Bernanke, Greenspan itp.) im zależy na rozbijaniu społeczeństw tym lewackim bełkotem bo kiedy powstają napięcia w społeczeństwie (na tle rasowym - przywileje dla murzynów, światopoglądowym - przywileje dla gejów, kulturowym - przywileje dla muzułmanów) ludzie zajmują się tymi pierdołami a nie patrzą co się dzieje z ich pieniędzmi. Wszystkie kraje na Zachodzie zadłużone po jaja, nikt nie wie jak spłacić te długi, a w bankach marmury, kolesie z Wall Street kupują sobie po 10 jachtów na których serwowane jest żarcie posypywane złotym pyłem...

Chcecie zobaczyć skrajny nacjonalizm i ksenofobię? Jedźcie do Izraela - tam za noszenie krzyżyka na szyi można zostać pobitym, flagi i godła inne niż Izraela i USA traktowane są jako osobistą zniewagę.

Jak ktoś nie wierzy może zobaczyć sobie na YT:
- Alan Grayson: "Which Foreigners Got the Fed's $500,000,000,000?" Bernanke: "I Don't Know."
- Economic Crisis 9 TRILLION Dollars Missing Federal Reserve
- How the Jews Treat Christians in Israel - It's Serious!

To są fakty. RP jest celowo wyniszczana, bo w przyszłości (kiedy ostatni Polak wyjedzie a zostaną same niedobitki na głodowych emeryturach) mają się tu sprowadzić tropikalni żydzi z Izraela którzy najbliższe przyjazne im państwo mają za oceanem. W związku z umacniającą się pozycją Chin, USA chce pozwolić Iranowi na dostanie się do klubu państw posiadających broń nuklearną w zamian za blokowanie Chińskiego potencjału gospodarczego na Europę. Chińczycy budując szybką kolej przez Pakistan i Iran do Turcji znając ich rozmach zbudowaliby w rok, a wtedy nic by ich nie powstrzymało przed gospodarczą ekspansją na Europę co by odebrało ostatnich sojuszników USA, jeszcze bardziej utwierdzając ChRL na pozycji światowego mocarstwa.
W związku z możliwością instalowania broni atomowej w złowrogim Iranie, Izraelczycy potrzebują nowego domu - ale nie USA gdzie byliby tylko diasporą ale własnego cieplutkiego zakątku an ziemi, a gdzie im będzie lepiej niż w RP w której pozadłużane majątki będą wykupować za grosze bez kosztów własnych - żyć nie umierać!
Zgłoś
Avatar
Forhekset 2015-07-08, 13:59 1
Cytat:

Najlepiej używać VPN z serwerem poza jurysdykcją UE np w Szwajcarii, a wrazie pytań zawsze można zwalić ślad swojego IP na otwratą sieć WI-FI. Jesli ktoś nie może bo za drogie to porponuję postawienie sobie drugiego windowsa odpalanego w maszynie wirtulanej zapisanej na szyfrowanym dysku truCrypt.



Czyli w celu wyrażenia swojego zdania (jakie by ono nie było) na tematy "wrażliwe", należy stać za VPN, na wirtualnym pc z zaszyfrowanym dyskiem. Najlepiej w kominiarce. PARANOJA. To co się ostatnio wyprawia jest smutne... ale prawdziwe.
Zgłoś
Avatar
s................s 2015-07-08, 15:35 2
Cytat:

Niepracujący mieszkaniec Torunia, który skończył szkołę średnią i żyje na garnuszku rodziców



Sądząc po zaawansowaniu upośledzenia umysłowego i natłoku frustracji w dupskach tutejszych userów, obstawiam ze mógł to być niemal każdy. Podejrzewam że zdecydowana większość tutaj wpisuje się w ten schemat.

Jeszcze kilka takich przypadków, i może dzieciaki nauczą się się, że nie ma anonimowości w sieci. Byłoby dobrze. Może troszkę poziom dyskusji by się podniósł, a ci co nic do powiedzenia nie mają, siedzieli by cicho na tyłkach i nie zasyfiali internetów.

A swoją drogą, żeby nie było że za miły się zrobiłem na starość, to tak grzecznie zapytam... Czy tylko Żydzi, katolicy, geje od roweru, muzułmanie i inne barachł...yyyy, to znaczy inni przedstawiciele Magnaterii i Wyższych Klas Społecznych, mają prawo do podawania każdego do sądu gdy im się obrazi pejsy, demiurga albo kozę? Bo jakoś nie spotkałem się z procesem o obrazę intelektu bądź poszanowania prawdy historycznej, a o uczucia religijne bądź narodowościowe co rusz.
Zgłoś
Avatar
B................o 2015-07-08, 16:49
Mam egzamin w sobotę z bezpieczeństwa systemów telefinormatycznych i mam rozkimnę na różne tematy, ale zrobiłem sobie trochę luzu i taka straszliwa mię myśl naszłą... Co jak sama moderacja Sadistica sprzedaje ludzi? Może sadol to taka pułapka na wszystkich oportunistów ludzi którzy sprzeciwiają się obecnej wszem i wobec tolerancji dla wszystkiego. Zbierają nasze komentarze, dane, adresy i sprzedają gdzie wlezie... kto to sprawdzi? A weźcie inny scenariusz, przecież takiego sadistica może kupić bogaty lewak i ... posiada ogromną bazę ludzi wrogim jego ideału. Ludzie internet już nie jest bezpieczny!
Zgłoś
Avatar
s................s 2015-07-08, 17:36 3
Bombalio napisał/a:

Mam egzamin w sobotę z bezpieczeństwa systemów telefinormatycznych i mam rozkimnę na różne tematy, ale zrobiłem sobie trochę luzu i taka straszliwa mię myśl naszłą... Co jak sama moderacja Sadistica sprzedaje ludzi? Może sadol to taka pułapka na wszystkich oportunistów ludzi którzy sprzeciwiają się obecnej wszem i wobec tolerancji dla wszystkiego. Zbierają nasze komentarze, dane, adresy i sprzedają gdzie wlezie... kto to sprawdzi? A weźcie inny scenariusz, przecież takiego sadistica może kupić bogaty lewak i ... posiada ogromną bazę ludzi wrogim jego ideału. Ludzie internet już nie jest bezpieczny!



Sadistica wykupiły obce formy życia w celach badania inteligencji gatunku ludzkiego. 3/4 z nich popełniła samobójstwo, a reszta wsiadła w spodki i poleciała w pizdu.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2015-07-08, 18:37 5
Bombalio napisał/a:

Co jak sama moderacja Sadistica sprzedaje ludzi?



O kurwa rozgryzłeś nas

Zapomniałeś jeszcze dodać że potajemnie logujemy się na wsze konta i wypisujemy te komentarze a za wszystko płaci nam Palikot i Miler
Ostatnio nie wyrabiamy normy to obcięli kasę i na serwery brakuje.
Zgłoś
Avatar
B................o 2015-07-08, 18:45
Angel napisał/a:



O kurwa rozgryzłeś nas

Zapomniałeś jeszcze dodać że potajemnie logujemy się na wsze konta i wypisujemy te komentarze a za wszystko płaci nam Palikot i Miler



teraz to kurwa spać nie będe mógł i jak się nauczę na egzamin? Wielkie dzięki
Zgłoś
Avatar
b................z 2015-07-08, 19:00
sknerus_mckwacz napisał/a:

Niepracujący mieszkaniec Torunia, który skończył szkołę średnią i żyje na garnuszku rodziców,



A może to jest problem- że przeciętny użytkownik sadistica to wypierdek, który musi leczyć swoje kompleksy obrażając inne narodowości, bo sam jest parówą po zawodówce?
Dla niektórych napisanie "żydzi do gazu" to już szczyt śmieszności, a później taki sam przygłup napisze "to jest sadol a nie kwejk!", bo takiemu matołowi bez rozumu i godności człowieka wydaje się, że czarny humor=zakompleksione wrzuty na inne narody, tylko daltego, że są innymi narodami, a polan strong- wiadomo

To chujowo, że nie ma wolności słowa, ale mając na uwadze warunki jakie panują, to takie kary mogą przysłużyć się jedynie wyższemu poziomowi na tej stronie, a i sam "oskarżony" będzie mógł być z siebie dumny, bo dzięki niemu jakiś lewacki wypierdek po europeistyce z Białegostoku ma "pracę". Nic tylko pogratulować- jakiś smród z Polski Z, któremu się wydaje, że jest młodym wykształconym zarabia na kompleksach bezrobotnych sebków z Torunia
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2015-07-08, 22:24
bialawitz napisał/a:

przeciętny użytkownik sadistica to wypierdek, który musi leczyć swoje kompleksy obrażając inne narodowości, bo sam jest parówą po zawodówce?



Patrząc po poziomie wypowiedzi, większość owych statystycznych jest jeszcze przed zawodówką.
Btw gratuluję ironii w drugiej połowie wypowiedzi. Stawiam cukierka, że od cholery pseudoprawicowych napaleńców rzeczonej ironii nie dostrzeże.

Pozdrawiam.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie