18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
zlaskipanskiejbozydarr 2022-06-02, 7:56 114
Pomysłowy Dobromir pod koniec filmiku próbował xujowi drzwiami kulasy połamać
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2022-06-02, 8:25 72
Dawno film nie sprawił mi takiej satysfakcji, mam nadzieje, że gość tą kolbą pistoletu choć mu złamał jakiś oczodół albo czaszkę.
Zgłoś
Avatar
hajer72 2022-06-02, 8:58 28
brawa dla gościa który zaatakował pierwszy, to pokazuje że zawsze warto podjąć walkę, ktoś tylko musi dać impuls.
Zgłoś
Avatar
zipi 2022-06-02, 9:19 15
powinni mu wyrwać wszystkie zęby połamć nogi i ręce i wyrzucić gdzies za miastem czy tak trudno edukowac takie ścierwo ?
Zgłoś
Avatar
voodoo_16 2022-06-02, 9:44 13
I to jest piękna, czysta sytuacja. Nie ma mowy o pomowieniu, mozna linczować do woli
Zgłoś
Avatar
alucard321 2022-06-02, 10:12 1
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Dawno film nie sprawił mi takiej satysfakcji, mam nadzieje, że gość tą kolbą pistoletu choć mu złamał jakiś oczodół albo czaszkę.



Raczej nie, ale mam nadzieję, że gość wyjebał mu wszystkie przednie zęby.
Zgłoś
Avatar
Atheling 2022-06-02, 10:47 4
hajer72 napisał/a:

brawa dla gościa który zaatakował pierwszy, to pokazuje że zawsze warto podjąć walkę, ktoś tylko musi dać impuls.



Tym razem sie udalo. Staystyki podaja ze takie podjecie walki to Baaaardzo zly pomysl. To tylko telefon.
Zgłoś
Avatar
Mez 2022-06-02, 11:04 5
Atheling napisał/a:

Tym razem sie udalo. Staystyki podaja ze takie podjecie walki to Baaaardzo zly pomysl. To tylko telefon.



Największą pizdą tutaj jest Pan po lewej stronie, mógł bez ryzyka wiele rzeczy zrobić. Powinien dostać taki wpierdol że maksymalnie co by potrafił zrobić po latach spiączki to zesrać się w pampersa
Zgłoś
Avatar
Tetrix 2022-06-02, 12:35 8
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Pomysłowy Dobromir pod koniec filmiku próbował xujowi drzwiami kulasy połamać



To byla najpiekniejsza rzecz jaka widzialem tutaj na tym szacownym portalu. Piękne!!!!
Zgłoś
Avatar
Nikt_nie 2022-06-02, 13:18 8
Łezka się kręci w oku, brawo dla Pana co tłukł napastnika kolbą xD, a wielkie brawa dla chłopa co próbował połamać nogi drzwiami xD

zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Pomysłowy Dobromir pod koniec filmiku próbował xujowi drzwiami kulasy połamać



Chyba połamał prawie się zamknęły haha
Zgłoś
Avatar
Wombat212 2022-06-02, 14:06 8
Mez napisał/a:

Największą pizdą tutaj jest Pan po lewej stronie, mógł bez ryzyka wiele rzeczy zrobić. Powinien dostać taki wpierdol że maksymalnie co by potrafił zrobić po latach spiączki to zesrać się w pampersa



Ciekawe co ty bys pizdusiu zrobił w takiej sytuacji
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-06-02, 14:45 4
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Pomysłowy Dobromir pod koniec filmiku próbował xujowi drzwiami kulasy połamać



Skasował mu stopy.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2022-06-02, 14:58 1
Miód na oczy.
Zgłoś
Avatar
s................l 2022-06-02, 15:27 5
Gość wyskoczył z klamką, może atrapa, może prawdziwa. Szarpiesz się takim i do piachu możesz posłać siebie, albo kogoś obok, życie to nie film, a niektórzy tutaj pierdolą tak, jakby byli rambo. Ryzyko się opłaciło, ale równie dobrze, są sytuacje, gdzie mogło nie się nie opłacić...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie