18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Macary 2014-10-26, 15:15 6
mazin napisał/a:

http://ilovelux.com/site/bio

Pochodzenie irlandzko-filipińskie. Całkiem fajna.

Przeczytajcie biografię. Osierocona przez matkę w wieku 6 lat, gra od 13 roku, tańczy od 7-go. Dwa tytuły inżyniera (biznes i zarządzanie, a jakże , zajmuje się także stuntem motocyklowym.
W sumie, ciekawa dziewczyna. No i te cycki
Zakochałem się!



Tytułu inżyniera z biznesu i zarządzania ? Nieźle kurwa, ale w życiu nie słyszałem o takich tytułach.
Nie ma czegoś takiego jak inżynier z biznesu. Co to się kurwa porobiło na tym świecie, ja pierdolę.
Zgłoś
Avatar
Fuzionek 2014-10-26, 15:28
@adrianfasi

to kobieta, nie wymagaj od niej za wiele
Zgłoś
Avatar
mazin 2014-10-26, 15:31 2
@up No, takie mamy czasy, że na każdej uczelni kierunek Zarządzanie i Marketing wiedzie prym! Młodzież zakłada, że każdy z nich zostanie kierownikiem i będzie "zarządzać" motłochem po innych, w ich wyobrażeniu gorszych studiach. Zarządzają co prawda głównie frytkami i happy mealami, ale zawsze! BTW, na AGH jest nawet socjologia, nie wiem tylko czy dają po tym kierunku tytuł inżyniera, no chyba że inżynierii społecznej Po takich studiach praca tylko jako redaktor onetu albo interii.
Co do ciekawych kierunków, to Ed China, znany mechanik z "Fanów czterech kółek" ma tytuł inżyniera produktu. Jako pracę dyplomową skonstruował samobieżną kanapę na kółkach. Naprawdę!
Zgłoś
Avatar
dumad 2014-10-26, 15:45
jakby była inteligentna to by od razu powiedziała że chce się ruchać a nie się jebana bawi w jakieś podchody.
Zgłoś
Avatar
PiekielnySeler 2014-10-26, 16:01
ona nie jest kurwa czarna
Zgłoś
Avatar
piotreq22 2014-10-26, 16:01
Nie jestem pewny, ale chyba fejk.....
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2014-10-26, 16:04 2
squallaz napisał/a:



Ona jest mudżinkom ale ma jaśniejszą karnację (wypełniona jest jaśniejszym gównem) Prawdopodobnie gdzieś uczciwie pracuje u jakiegoś białego i powoli uszlachetnia się stąd taka barwa.



Mudżynem? kurwa gimbusie naucz się nazywać rzeczy po imieniu...
Jeśli na serio uważasz, że ona jest murzynką to ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
Oldschool1995 2014-10-26, 16:30
Jak można stwierdzić, że ona jest Murzynką? Przecież nawet z rysów twarzy można wywnioskować, że ma korzenie Europejskie.
Zgłoś
Avatar
grondir 2014-10-26, 17:08
@upup wy tak na serio, bo ja kurwa nie wierzę co czytam
Zgłoś
Avatar
Erni90 2014-10-26, 20:13
Cytat:

Oczywiście biała z czarnym...
Bo murzynki są zbyt brzydkie aby je nagrywać.

Ona jest mudżinkom ale ma jaśniejszą karnację (wypełniona jest jaśniejszym gównem) Prawdopodobnie gdzieś uczciwie pracuje u jakiegoś białego i powoli uszlachetnia się stąd taka barwa.

Tak się składa, że to azjatka zmieszana z afroamerykaninem czy na odwrót
Zgłoś