18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
W................. 2015-02-06, 17:36 1
Jezu, jakie to brzydactwo... Nie żebym wybrzydzał, ale to wygląda jak sprasowana Multipla!
Zgłoś
Avatar
krzy.u 2015-02-06, 17:46
@Verbatim369 Dlatego ten samochód nazywa się Łajra.
Zgłoś
Avatar
masterwow 2015-02-06, 17:53
mam rozumieć że to za hajs z you tube
Zgłoś
Avatar
szefooo 2015-02-06, 17:53 36
Koleś odbiera swoje Pagani Huayra 730S

Verbatim369 napisał/a:

... głupio ...


piotrek22g napisał/a:

... średnio ...


cys23 napisał/a:

Nichuja bym tego nie chciał.


drukarka666 napisał/a:

... nadmiar tandety ... jak odbytnica


uho82 napisał/a:

jak w moim chińskim skuterze


CYPRIAN napisał/a:

... chujowe ...


JADoktor napisał/a:

... nie powala ...


kydeM napisał/a:

... lusterka kurewsko odstają ...


W.S.N.R. napisał/a:

... brzydactwo... sprasowana Multipla!



Ahahahaha biedaki cebulaki kuHwa.
Zgłoś
Avatar
c................x 2015-02-06, 17:59 9
Nie zesraj się z tym komentarzem o cebulakach. Auto z zewnątrz całkiem fajne, ale kurwa wnętrze wygląda gorzej niż kokpity pierwszych automatów w salonie gier. Tandeta w chuj.
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2015-02-06, 17:59
co to za typ wgl?
Zgłoś
Avatar
Nexiv 2015-02-06, 18:03 1
Autko niezłe niezłe, ale te lusterka... Co to kurwa jest?
Zgłoś
Avatar
L................R 2015-02-06, 18:05 2
Nie rozumiem po co ludzie decydują się na zakup Huayry skoro Zonda jest dużo ładniejsza i do tego lepiej brzmi?
Zgłoś
Avatar
pkh 2015-02-06, 18:13
jak to tylko jeden egzemplarz?
Zgłoś
Avatar
decode21 2015-02-06, 18:14 2
piotrek22g napisał/a:

kolorek mi się średnio podoba, swojego zamówię w innym



Tylko nie wybieraj czerwonego żebyśmy nie mieli takiego samego.
Zgłoś
Avatar
Shakugan 2015-02-06, 18:20
pkh napisał/a:

jak to tylko jeden egzemplarz?



Bo wyprodukowali tylko jeden egzemplarz w tej wersji i tylko jeden gość na świecie będzie go miał.
Zgłoś
Avatar
Davidzior 2015-02-06, 18:25 1
Ależ ja mu zazdroszczę!

Piękny samochód.
Zgłoś
Avatar
Gohan1345 2015-02-06, 18:31 1
Kocham ten wasz ból dupy jak ktoś ma lepiej od was Lecą hejty bo gościu się kasy dorobił a Wy dalej doicie forsę od rodziców Pozdro
Zgłoś
Avatar
Lysack 2015-02-06, 18:34 2
Z zewnątrz auto prezentuje się całkiem nieźle, choć mi średnio podobają się lusterka, trójkolorowe zaciski i nadmiar carbonu, którym można się było chwalić na przełomie lat 90 i 00, bo to była nowość i wtedy rzeczywiście wybitnie ekskluzywne samochody sportowe mogły się pochwalić carbonową karoserią. Teraz prawie każdy taką ma.

W środku wygląda jak narysowana w latach 50'tych wizja samochodów XXI wieku... Cadillaki próbowały już wtedy coś w tym stylu stworzyć. Czasy się zmieniły i przepych i nadmiar błyskotek jest modny teraz już tylko u cyganów i murzyńskich raperów, choć tym drugim już nawet Bling Bling i spinnery na felgach przechodzą.

Jak zobaczyłem to wnętrze po raz pierwszy pomyślałem sobie "Jetsonowie".

I na koniec tylko nieśmiało zapytam... Po co są te otwory w fotelach? Coś się z nich wysuwa?

PS. Nie rozumiem tekstów o bólu dupy. Z zewnątrz auto spoko, ale w środku zajeżdża cyganem, więc chyba może się nie podobać. Są setki aut równie unikatowych, które reprezentują sobą klasę i o których marzy większość mężczyzn... to do nich moim zdaniem nie należy.

Mi się zawsze marzył ford GT40 i gdyby mnie było stać to wolałbym się pokazać w niebieskim klasyku niż w takiej zabawce. Swoją drogą Włosi mają jakąś obsesję na punkcie włoskiej flagi. Jak ostatnio szukałem dobrych skórzanych butów, to na co drugich była wszyta metka z włoską flagą w mocno widocznym miejscu. I tym samym często spotykałem naprawdę ładne i eleganckie buty z oczojebną flagą. To auto też znacznie lepiej by się prezentowało w stonowanej czerni, bez kolorowych napisów i emblematów, a zamiast złotych felg wystarczyłaby jakaś delikatna złota obwódka. Byłoby elegancko i z klasą, a tak to jest tandetnie i z kasą.

Myślę, że satysfakcja z posiadania takiego auta musi być podobna do satysfakcji ze srebrnego medalu zdobytego przez naturalizowanych katarczyków Niby jest, niby fajnie, ale jednak w chujowym stylu.

O, to jest właśnie mój ból dupy.
Zgłoś
Avatar
piochux 2015-02-06, 18:36 1
Piękny samochód za nieziemskie pieniądze. A wszyscy od razu muszą się spinać jaki z niego debil, że mógł lepiej wziąć to tamto sramto. Prawda jest taka że Pagani to jedna z najbardziej unikalnych marek, która dba o najmniejszy szczegół, nie tylko wizualny. Kupno Takiego Samochodu to jest dopiero inwestycja, a nie jakiegoś rzęcha sprzed 50lat który kiedyś był zwykłą masówką. Gratulacje dla kolesia, a do wszystkich napinaczy wielka murzyńska pała prosto w odbyt.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie