18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Kopalny 2015-02-06, 18:40
to ile kosztowało to coś?
Zgłoś
Avatar
cola1111 2015-02-06, 18:40 4
Zauważcie stosunek tego kolesia to pracowników tego salonu. Ktoś mu otworzył dziwi a on odpowiedział ''dzięki SIR'' (u nas to normalne, że do każdego się mówi per Pan, ale w anglosaskich kulturach, nie, nazwanie kogoś mianem SIR to okazanie szacunku). Koleś jest obrzydliwie bogaty, a każdego szanuje, nie wywyższa się zbytnio.
A teraz przypomnijcie sobie ostatnią waszą wizytę, w np starostwie albo urzędzie miasta. Jak tam się z nami rozmawia?? 50% administracyjnych pasożytów, to chamy i uważają ludzi za gorszych. Taka kurwa da dupy za stanowisko w administracji, a później chodzi jak królowa Anglii i pokazuje co to kurwa nie ja.

A co do auta...No cóż ja bym nie kupił tak brzydkiego auta
Zgłoś
Avatar
Ms.Hellsing 2015-02-06, 18:42
Bongo było. Ciekawe czy towar tez ma taki drogi
Zgłoś
Avatar
eterhal 2015-02-06, 18:53
Całkiem fajna, ale śmieszy mnie trochę to, że jest niby jedynym takim egzemplarzem na świecie, a praktycznie niczym nie różni się od innych zond koleś pewnie dopłacił w chuj kasy za jakąś tam plakietkę, która to wyróżnia
Zgłoś
Avatar
blackbird969 2015-02-06, 19:07
@eterhal,
od Zond różni się wszystkim to jest Huayra, w malowaniu Zondy R i lekko Tricolore co już się mocno wyróżnia, od serii też na pewno jest różnica, standardowa wersja ma 700kucy, tu patrząc na nazwę pewnie podkręcono ją do około 730

a co do tego gościa, jest producentem filmowym Alejandro Salomon
Zgłoś
Avatar
Shakugan 2015-02-06, 19:11
Kopalny napisał/a:

to ile kosztowało to coś?



Według jakiejś strony kosztował 1500000 $.
Zgłoś
Avatar
dtmwts 2015-02-06, 19:17 1
co to za samochod skoro nawet instalacji lpg nie ma
Zgłoś
Avatar
bocianoff 2015-02-06, 19:18
Wnętrze tego auta jest wyśmienite, karoseria również, do tego dźwięk, prędkość..ale biedakuff boli tyłek więc mówią, że za chuja by nie chcieli. Ehe.
Zgłoś
Avatar
Panycz 2015-02-06, 19:53 2
Niby taki luksus, a siedzeń z tyłu nie ma...
Zgłoś
Avatar
Shakugan 2015-02-06, 20:47 1
Panycz napisał/a:

Niby taki luksus, a siedzeń z tyłu nie ma...



I nie ma gdzie nart zamontować na wyjazd na ferie.
Zgłoś
Avatar
Hannibal_PL 2015-02-06, 21:05 1
Ja pierdole...

Mimo że nie stać mnie(póki co... ) na takiej klasy auto, wątpię czy bym akurat tą... Hujarę wziął.

Z zewnątrz wygląda cudnie(oprócz lusterek, faktycznie - jakby rozszerzony skuter przez nie wygląda)

A wewnątrz... ja się pytam co to kurwa jest?! Brakowało mi tylko takich przezroczystych silikonowych dildo do tego przezroczystego plastiku...

Osobiście gdybym miał tyle forsy to bym brał Astona Martina DB9, ahhh....
Zgłoś
Avatar
wciazszukam 2015-02-06, 21:15
boss. napisał/a:

Auto przepiękne.Przekazanie auta klientowi to wielka porażka.Wyglądało to jak odbiór Pasata u Mirka w komisie po przyznaniu kredytu.



Nie no, lepiej byłoby pod krawatem, z kijem od miotły w dupie, aby jedna i druga strona grała jakieś śmieszne role rodem z "Dynastii".

Normalnie, na luzie i bez żadnej spinki, pozorów i konwenansów. Tak powinno być wszędzie. Każdy czuje się luźno i jak wśród przyjaciół, a nie jakby był petentem w urzędzie pełnym sztywniaków.
Zgłoś
Avatar
toxicsm 2015-02-06, 22:37
No az sie zalogowalem bo nie moge wytrzymac z waszego zalu. Same te ''kiepskie'' wykonczenia sa warte wiecej niz wasze zlomy i pewnie caly majatek jaki posiadacie, ale pewnie narzekajcie na to ze 30 letni koles dorobil sie wiecej przez jego jeszcze krotkie zycie niz pewnie 99.9% z nas dorobi sie przez cale zycie.

A teraz dla non-haterow, samochod sklada sie z 3770 czesci gdzie przy cenie 1.5mln za 1 czesc wychodzi prawie 400dolcow



a tu troszke wiecej jazdy ta bestia o mocy 730km i predkosci maksymalnej 230MPH.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2015-02-06, 22:48 1
pfff f f f jedyne... na alledrogo 7.5 bańki wykładasz i jedziesz... ale w Polsce tylko lawetą bo na pierwszym progu pewnie by się zatrzymał
Zgłoś
Avatar
Nexiv 2015-02-06, 23:41 3
toxicsm napisał/a:

Bla bla bla



Czyli jak coś jest drogie to z automatu musi się coś podobać? :u Spoko. Ten samochodzik jest przecudny, przezajebisty, mega wyjebany i w chuj odjebany.

A tak na serio. Paskudne te lusterka. No i wnętrze takie trochę...

Ale z zewnątrz wygląda jak cie mogę.
Zgłoś