18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
TrzyDwaJeden 2022-07-21, 22:48 2
Jebie fejkiem
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2022-07-21, 23:34
TrzyDwaJeden napisał/a:

Jebie fejkiem


Raczej niemytym chujem.... odciętym

Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-07-22, 1:08 9
TrzyDwaJeden napisał/a:

Jebie fejkiem


Raczej pedalstwem.
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2022-07-22, 6:31 39
baronturbina napisał/a:

Raczej pedalstwem.



Już kurwa tacy prawilni nie bądźcie. Jebać gejostwo, ale jeśli każdy żart w którym jest kutas kojarzy wam się z pedalstwem to nie wiem czy z wami już nie jest problem. Albo takie z was cnotki niewydymki. Powiedziałbym też, że nigdy prawdziwych kumpli nie mieliście, ale na to też pewnie odpowiedzie "pedalstwem". Szkoda was trochę.
Zgłoś
Avatar
Jacek86s 2022-07-22, 7:10 9
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Już kurwa tacy prawilni nie bądźcie. Jebać gejostwo, ale jeśli każdy żart w którym jest kutas kojarzy wam się z pedalstwem to nie wiem czy z wami już nie jest problem. Albo takie z was cnotki niewydymki. Powiedziałbym też, że nigdy prawdziwych kumpli nie mieliście, ale na to też pewnie odpowiedzie "pedalstwem". Szkoda was trochę.



Pewnie za dzieciaka malowali cipkę zamiast kutasa w zeszycie kolegi, bo tak prawilnie.
Zgłoś
Avatar
CzarnyAdolf 2022-07-22, 8:11 9
Żart uważam za dobry a gejem nie jestem.
Zgłoś
Avatar
Ligerius89 2022-07-22, 10:26 4
Dobry żart pedalskie? gejowskie? To wy chyba od dzisiaj na sadolu jesteście....
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2022-07-22, 16:26
jebać pedalstwo ale z żartu miałem beke jak chuj
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2022-07-22, 16:59 2
Zajebisty żart przechuj!
Zgłoś
Avatar
owoc 2022-07-22, 17:28
Kurwa! Złoto!
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2022-07-22, 19:32
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Już kurwa tacy prawilni nie bądźcie. Jebać gejostwo, ale jeśli każdy żart w którym jest kutas kojarzy wam się z pedalstwem to nie wiem czy z wami już nie jest problem. Albo takie z was cnotki niewydymki. Powiedziałbym też, że nigdy prawdziwych kumpli nie mieliście, ale na to też pewnie odpowiedzie "pedalstwem". Szkoda was trochę.



No jak to mówią, raz w dupę to nie pedał co nie ?

Zgłoś