18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
Avatar
wytrzeszcz5 2014-10-13, 23:53 3
ale złomowiec blisko
Zgłoś
Avatar
premium122 2014-10-13, 23:57 8

"-Dzwon na policje.
-Jaki numer?"

PS
Jesli jestes autorem filmiku to juz mogles sie odrobine wysilic i opisac wydarzenia i rozmowy po kolizji.
Zgłoś
Avatar
boss. 2014-10-13, 23:59 34
Streszczenie:Wiesiek zadzwonił i skurwysyn zajebany okazał się niewinny.
Zgłoś
Avatar
TajemniczyZbir 2014-10-14, 0:01 11
Nie jestem autorem nagrania ale z tego co widać to kobieta, która z ryjem wyleciała wyjechała na czerwonym.
Zgłoś
Avatar
Extraordinary_Gentleman 2014-10-14, 0:06 69
Baba "Janusz" kurwa - jak zwykle: "jak jeździsz kurwa?!". Trzeba było tej szmacie ryja obić, inaczej się Janusze nie nauczą jeździć.
Zgłoś
Avatar
matikk 2014-10-14, 0:10 11
akurat tutaj niestety autor filmiku zawinił , nie wiem czemu tak jest , ale jak zapala się zielone i on rusza , baba z tego clio tez ma zielone dalej , i trzeba im ustąpić sam w tym miejscu kilka razy sie zapomniałem. to koło galerii bałtyckiej skrzyżowanie.

ale i tak chuj jej w dupe co sie wydziera szmaciora.
Zgłoś
Avatar
brzydak 2014-10-14, 0:11 7
Mlodey napisał/a:

Nie jestem autorem nagrania ale z tego co widać to kobieta, która z ryjem wyleciała wyjechała na czerwonym.


a gdzie miała sygnalizację świetlną?
Kobieta miała pierwszeństwo.
Gość ewidentnie nie ustąpił pierwszeństwa (oznakowanie pionowe i poziome. Wcześniej światła dotyczyły przejścia dla pieszych).
Zgłoś
Avatar
piterek098 2014-10-14, 0:13
"ty skurwesynu zajebany"
Zgłoś
Avatar
TajemniczyZbir 2014-10-14, 0:16 9
brzydak napisał/a:


a gdzie miała sygnalizację świetlną?
Kobieta miała pierwszeństwo.
Gość ewidentnie nie ustąpił pierwszeństwa (oznakowanie pionowe i poziome. Wcześniej światła dotyczyły przejścia dla pieszych).


Tutaj jest miejsce kolizji, poza tym w 1:13 widać w prawym górnym rogu zielone światło dla gościa wyjeżdżającego
Zgłoś
Avatar
Tamtaramtam 2014-10-14, 0:17 15
Pasy się zmienia a nie przejezdza. I jeszcze debij film udostępnia
Zgłoś
Avatar
InnyName 2014-10-14, 0:18 9
brzydak

Skoro on miał swiatła to ona też musiała mieć.
TO jest nówka sztuka krzyżówka, budowana na euro2012, każdy wjazd jest z sygnalizatorem.
Baba dała dupy, tyle w temacie.
Szkoda że nie widać faktycznie światła. Ale jest tam najebane tyle kamer że ja pierdole i tak znajdą winnego (tristar)

A ciekawostka taka, w razie pojedziecie do trójmiasta to nie przekraczajcie prędkości !
Niedługo włączą u nas z Tristara, odcinkowy pomiar prędkości na wielu ulicach. Szkoda by było aby dostać pamiątkę z wakacji.
Warto też dodać, że za czerwone światełko również można otrzymać polecony
Zgłoś