18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
Avatar
quidy 2017-12-29, 19:38
Liczyłem że jakieś poturbowane dziunie wyskoczą a tu dupa - nie ma piwa
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2017-12-29, 19:53 6
MaszAyahuaskę napisał/a:

Jak mnie wkurwiają takie zachowania, przy KOLIZJACH (nie wypadkach!) typu "dzwonić po policję?" Nie kurwo, morda w kubeł i czekaj grzecznie, jak mężczyźni rozmawiają, bo w przeciwieństwie do ciebie mają mózgi i wiedzą, że nie zawsze trzeba dzwonić, jeśli sytuacja na to pozwala... Jak to zawsze powtarzał mój ojciec - nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu...
Potem jak faktycznie będzie gdzieś ta policja potrzebna, to kurwa nie ma, bo nagle w mieście 20 "kolizji" i wszędzie radiowozy trzeba powysyłać, a w 90% przypadków, można by było sprawę załatwić na oświadczenie, jeśli sprawa tak jak tu, jest ewidentna, co dla obydwu stron jest opcją lepszą z uwagi na kilka czynników...

pomocdrogowa.org/download/Oswiadczenie%20sprawcy%20kolizji%20drogowej.pdf

Wydrukujcie, wrzućcie do schowka, czy złożone do dokumentów, nie wiecie kiedy się może przydać...


A weź nie pierdol, bo nie wzywać to sobie można jak się o kogoś otrzesz na parkingu pod sklepem, a w przypadku tak ciężkiego naruszenia przepisów jak jazda na czerwonym nawet sekundy nie powinno być zawahania, tylko od razu telefon na policję. Niech eliminuje z ruchu takich debili.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2017-12-29, 19:55
Ar2Ti2 napisał/a:

Od dzisiaj naszym sadolowym, bragającym się miękkim chujkiem ogłaszam ~MaszAyahuaskę



Król jest jeden i sam się koronował...

sadistic.pl/zrobilem-sie-glodny-vt461215.htm

serek, gówno wiesz o prawie, a złaszcza o bezprawiu w prawie, w obydwie strony... Tyle...
Zgłoś
Avatar
GhostRider32 2017-12-29, 19:57 2
MaszAyahuaskę napisał/a:



Wystarczy dopisać w oświadczeniu:

"Oświadczam, że w momencie podpisywania oświadczenia, jestem w pełni świadom swoich czynów, robię to dobrowolnie przez nikogo nie przymuszany, przyznając się do winy, oraz oświadczenie to, nie jest wynikiem szoku powypadkowego"



Chuja Ci da taki dopisek.
Zgłoś
Avatar
lopez_ 2017-12-29, 20:01
Żeby ten Hummer nie był taki długi to może by się Audicą uratował, a tak to zastawił jegomość całą drogę w poprzek - no nie ma opcji, musiał jebnąć
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2017-12-29, 20:16
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Jak ci ludzie przekazali nagranie Policji, to może i kierowca Audi dostanie drugi mandat, za prędkość 90km/h w tym miejscu, bo tyle mniej więcej jechał i bardzo łatwo to wyliczyć będąc na miejscu i mając nagranie.



nie można - urządzenie nagrywające nie ma homologacji, więc taki film na nic się zda.

Tak samo wygląda sytuacja, gdy na przykład jedzie sobie Honda Civic (ten model Ufo, który ma licznik cyfrowy), a jadący na pasie obok kierowca radiowozu zerknie na prędkość na jego wyświetlaczu cyfrowym i stwierdzi, że wg jego wskazań kierowca Hondy przekracza prędkość - nie ma podstaw do ukarania.
Zgłoś
Avatar
avic 2017-12-29, 20:36 3
@up! Niestety nie do końca masz tu rację. Czym innym jest możliwość dojebania przez niebieskich mandaciku za prędkość, jak mają niehomologowane urządzenie pomiarowe (np. inny profil opony niż homologowany w aucie z wideonagrywajką) - i tu się można zgodzić, bo mandatu być tu (z założenia) nie powinno a czym innym możliwość wykazania pewnych faktów. Filmy tego rodzaju są ewidentną podstawą dla dalszej opinii biegłego, który na podstawie analizy poklatkowej policzy prędkość pojazdu i wystarczy, że pokryje się to z uszkodzeniami pojazdów, żeby uznać opinię za wiarygodną - tym bardziej, że w opinii może być informacja o prędkości "co najmniej" bądź "od...do...".

Dla jasności podkreślę jeszcze raz: co innego homologacja urządzeń pomiarowych stosowanych przez policję, a co innego DOWÓD, jako pojęcie ogólne, w sprawie.

A odnosząc się do " cyfrowego licznika w ufo" - to jest on tak samo wiarygodny dla policjanta jak analog w passeratti 1.9 tdi, czyli de facto...wcale.
Zgłoś
Avatar
grzegzimierz 2017-12-29, 21:51
Generalnie wina Hummera, bo jechał na czerwonym, ale kierowca Audi też mandat powinien dostać, skoro zapierdala tak szybko że go wyrzuca na przeciwległy pas ruchu.
Zgłoś
Avatar
piarob_1 2017-12-29, 22:02
a slyszeliscie o tzw. ubiezpieczeniu ? Takie rzeczy sie robi u Nas
Zgłoś
Avatar
ZajętyPelikan 2017-12-29, 23:12
grzegzimierz napisał/a:

Generalnie wina Hummera, bo jechał na czerwonym, ale kierowca Audi też mandat powinien dostać, skoro zapierdala tak szybko że go wyrzuca na przeciwległy pas ruchu.



Co Ty gadasz, wystarczy nierówność nawierzchni. Minimalna różnica w działaniu zacisków na tarczach i Cię będzie znosić... W ogóle ten wymysł, że komuś mogą za prędkość dowalić mandat to jakieś nieporozumienie. Fantazja Was ponosi...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-12-30, 1:19 1
Typek wam udowodnił zdjęciem, że hummer miał czerwone a audi zielone a wy dalej dywagujecie czyja wina i kto powinien dostać mandat.

Takie pierdolenie o Chopinie, że "a ten to mógł a tamten mógłby".
Zgłoś
Avatar
Lizodup 2017-12-30, 9:56
ciota i tyle z limuzyny. powinien prawko stracic. a gdyby motocyklista jechał to prawdopodobnie by zginął. stop kurwom wymuszającym
Zgłoś
Avatar
Dannybow 2017-12-30, 11:19
Wierzcie mi, każdy z naszej okolicy wie, że ten gość który prowadzi tą wypożyczalnie i jeździ tymi hummerami uważa, że wszędzie ma pierwszeństwo:)
Tak, jestem z okolic Krakowa. I spotykam gościa regularnie. Ostatnio na cpn, jak tankował gaz do Hummera:)
Zgłoś
Avatar
ZajętyPelikan 2017-12-30, 13:44
Dannybow napisał/a:

Wierzcie mi, każdy z naszej okolicy wie, że ten gość który prowadzi tą wypożyczalnie i jeździ tymi hummerami uważa, że wszędzie ma pierwszeństwo:)
Tak, jestem z okolic Krakowa. I spotykam gościa regularnie. Ostatnio na cpn, jak tankował gaz do Hummera:)



Heh to pewnie takie zdarzenia jak to, nie są Wam obce
Zgłoś
Avatar
Pankracy_Młot 2017-12-30, 16:58
@serczynski maszhujaskę to ćpunek on siłę to tylko w kreskówkach widział, leczy tutaj swoje kompleksy od dawna i wielu to zauważyło ,a na dodatek chce uchodzić za encyklopedię wiedzy,a jest co najwyżej kloaką. Nie wierz w ani jedne słowo tego narkusa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie