18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Koło fortuny
suborg • 2021-05-01, 17:51
Gówniak zaplątał się w szprychy motopizdy





Zgłoś
Avatar
weedsoN71 2021-05-02, 9:41
NataliaW napisał/a:

Dzieci zawsze szkoda.
Najbardziej zadziwia fakt jakie są pod tym filmem dowcipkujące
komentarzee - wiadomo to taki portal więc nie ma się co spinac... Ale dla porównania te same osoby pod filmem z krzywdą konika/pieska będą się nagle rozczulać, wylewać swoje troski i żale, albo pisać jak to by załatwiły gościa który krzywdzi te zwierzęta.
Takie osoby to zezwierzęcone bydło, warte tyle co bydło. mentalnie i umyslowo na poziomie tych zwierząt.



Wyjebane mam na jakieś azjatyckie dziecko w jakimś azjatyckim kraju, im mniej tego robactwa gdzieś tam tym lepsze powietrze i klimat w Polsce, natomiast jeśli podniosłabyś rękę na mojego psa to bym ci ją upierdolił przy dupie i co komu po zmywarce z jedną ręką?
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2021-05-02, 12:11
No bez jaj, to nie odrzutowiec, że zassało gówniaka. Jak on się tam znalazł? Nieudana teleportacja?
Zgłoś
Avatar
RogiPierogi 2021-05-02, 13:53
3 filmiki, czekam... Czekam... Czekam... A gówniarz dalej zaplątany :/ Zawiodłem się!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
moxod 2021-05-02, 14:14
Tak to jest jak się całą rodziną zapierdala na jednym skuterze. W sumie szkoda dziecka, ale jak nie maja móżgów - to maja efekty.
Zgłoś
Avatar
jeden4sty 2021-05-02, 15:19
NataliaW napisał/a:

Dzieci zawsze szkoda.
Najbardziej zadziwia fakt jakie są pod tym filmem dowcipkujące
komentarzee - wiadomo to taki portal więc nie ma się co spinac... Ale dla porównania te same osoby pod filmem z krzywdą konika/pieska będą się nagle rozczulać, wylewać swoje troski i żale, albo pisać jak to by załatwiły gościa który krzywdzi te zwierzęta.
Takie osoby to zezwierzęcone bydło, warte tyle co bydło. mentalnie i umyslowo na poziomie tych zwierząt.


Myślę, że się mylisz. Te osoby, którym żal dziecka to te same, którym żal zwierząt - czyli takie, u których rozwinął się w mózgu ośrodek odpowiedzialny za empatię. A przeciętny sadol nie zna takiego uczucia jak empatia i dlatego niezależnie od materiału ma ubaw bo cieszy go każda krzywda - niezależnie od tego czy zasłużona czy nie. Ja bym oczywiście zajebał wszystkich ludzi pozbawionych empatii bo to są właśnie wszytsko potencjalni mordercy gwałciciele itp. No są jeszcze formy pośrednie którzy po prostu są zjebanymi rasistami, którzy uważają, że są lepsi bo mają inny kolor skóry, ale to zwykle niedojebanie mózgowe, tych mi nawet trochę szkoda.
Zgłoś
Avatar
Raider 2021-05-02, 17:28
Mały twardziel nawet nie ryczy
Zgłoś
Avatar
majsterkolo 2021-05-02, 17:50 1
przez cały filmik tylko klucze dzwonią hhaha
dajcie znać jak znajdą odpowiedni klucz
Zgłoś