18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Kolory nicków dla wszystkich
Ne...........ro • 2019-01-15, 11:57
Jako że zostały dodane kolory do danej płci ogłaszam. Wielu użytkownikom nie podoba się ten stan rzeczy. Mnie osobiście zależałoby, aby każdy użytkownik mógł zmienić kolor na dowolny z danej palety barw w ustawieniach np. kolory dla użytkowników są mniej nasycone niż dla moderatorów. Przykład:





2019-01-15, 14:16
Myślę ze było by tu kolorowo jak w przedszkolu albo na paradzie równości, osobiście dałbym wszystkie nicki białe/lekko szare. :p

Ne...........ro
2019-01-15, 14:35
solltys napisał/a:

Myślę ze było by tu kolorowo jak w przedszkolu albo na paradzie równości, osobiście dałbym wszystkie nicki białe/lekko szare. :p

Kolor nie musi być tak jak podałem może być szczątkowy, aby nie był walący po oczach. Może być nawet kilka kolorów mniej jaskrawych np. 5 do wyboru.

2019-01-15, 14:41
Może niech ktoś inny się wypowie aby nie było że się czepiam. Mnie na obecny moment irytuje już fakt że ciężko odróżnić moderatorów od tych zasłużonych użytkowników bo jest już teraz syf z tymi kolorami i jest grupa "uprzywilejowanych" userów zamiast tego aby każdy kolor reprezentował jakąś konkretną grupę no ale mówię, ja jestem wzrokowcem i do tego pedantycznym w pewnych aspektach.

Sa...........hi
2019-01-16, 20:28
A ja uważam że niebiesko - różowe nicki to był zajebisty pomysł.

2019-01-16, 21:31
A ja uważam, że dawna kolorystyka była najlepsza. Teraz zrobił się cyrk.

2019-01-17, 10:41
Nie wierzę, że się z tym waginosceptykiem w czymś zgadzam ale poprzednie kolory były najlepsze.
Teraz sie robi sztuka dla sztuki.

Fa...........um
2019-01-17, 12:02
Chamstwo! A jak ktoś nie jest kobietą ani facetem? Mamy 56 płci!

https://bialyrasizm.pl/spis-i-charakterystyka-wszystkich-56-plci/

2019-01-18, 21:05
Na SB kolor nicków zwykłych użytkowników i kolor tego co piszą są takie same, wydaje mi się to troszkę nieczytelne?
I avatarki przy nickach mogły zostać po staremu.