18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:45
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:26
Kombajn do łupania drewna
Mestiner • 2012-11-07, 18:51
Były filmiki o wypadkach z kombajnami, o kombajnistach, o kombajnach do owoców nadszedł czas na kolejny kombajn czyli Kombajn do łupania drewna.



cena ok 60tyś. zł
ale i tak wolałbym używać tego:
Zgłoś
Avatar
Hedgee 2012-11-08, 10:58 1
Tylko mi przyszło do głowy, jak fajnie by wyglądał człowiek na miejscu tej kłody?
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-11-08, 11:02 1
Mestiner napisał/a:


ale i tak wolałbym używać tego:
Obrazek



Dupa by ci zmiękła przy drugim drzewie. Wielki kurwa drwal...
Zgłoś
Avatar
sm 2012-11-08, 11:08
sadistic.pl/profesjonalne-rabanie-vt80094.htm
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2012-11-08, 11:10
lupanie drewna jest dobrym cwiczeniem fizycznym, mozna sie w chuj wyzyc i generalnie ja bym nie zastapil tego zadna maszynka.
Zgłoś
Avatar
Tarakum 2012-11-08, 11:29
Co wy wiecie o rąbaniu drzewa siekierą.
w 2-3 tygodnie z ojcem 35 m3 drzewa porąbałem.
po 6 -7 godzin dziennie i masz dość, odciski,
siekiera zrobiona własnoręcznie...

Te wszystkie maszyny które rozdrabniaja to drzewo,
zużywają w cholerę prądu, dla zwykłego Kowalskiego nie ma to sensu.

Teraz dodajcie do tego 3 tygodnie w lesie, ściąć te drzewa, znieść na odpowiednie miejsca, czasami i po 30-50 metrów, ciągnąć to drzewo. Poukładać na miejscu. Potem czekać na odpowiedni odbiór od leśniczego.

2 dni zwożenia drzewa do domu, i tak co 2 lata....
Zgłoś
Avatar
gergu 2012-11-08, 13:09 4
@up, fajnie, tylko co mnie to kurwa obchodzi?
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2012-11-08, 13:23
@tarakum
jak cos to drewna, drzewo rosnie, drewno jest sciete a przed drewnem jest pien.
Ja sam zrobilem 7 kubikow w tydzien i jakos nie placze nad tym. Jak sie pracuje raz na rok to odciski sie pojawiaja. Strasznie żeś się urobił. Zreszta 35ms na dwa lata to po chuju. Ja mam do ogrzania dwu pietrowy dom, warsztat i 2 suszarnie, te twoje 35 kubikow to sobie mozna o dupe rozbic.
Zgłoś
Avatar
dth 2012-11-08, 14:54
@Basco
Widziałem to skurwysyństwo na żywo, robi wrażenie.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2012-11-08, 15:50
@Basco
jak w masło
Zgłoś
Avatar
Strutter 2012-11-08, 19:29 2
Cytat:

cena ok 60tyś. zł
ale i tak wolałbym używać tego:


Chyba w życiu nie rąbałeś drewna, może gałązki. Taką siekierką możesz marchewki w domu obierać. Do tak grubego drewna potrzeba ciężkiego topora z dużym ostrzem. Po za tym takiego drewno z lasu jest sękate i bez piły lub piły łańcuchowej możesz jedynie sie zesrać pod siebie.
Też zgrywałem kozaka kiedyś jak mi piła siadła, wbiłem siekierę w klocek (średnicy 40-50 cm) i uderzałem o twarde podłoże to drewnem to obuchem, wbiłem siekierę i napier*alałem młotkiem. Po 20 minutach i rozwaleniu 3 klocków, dałem luz. Ale ty k*rwa jestes kozak, wcinasz stejki i to dla ciebie przyjemność
Zgłoś
Avatar
minetek 2012-11-08, 20:13
RastaMan napisał/a:

btw. co ostatnio tak dużo tych filmików na temat rozłupywania drewna?


zima zapierdala to i o opale trzeba by pomyśleć

mi się ta maszyna bardziej na sadola pasuje
he he teściowa by tu fajnie wyglądała

Zgłoś
Avatar
Numernabis 2012-11-09, 1:19
Strutter napisał/a:


Chyba w życiu nie rąbałeś drewna, może gałązki. Taką siekierką możesz marchewki w domu obierać. Do tak grubego drewna potrzeba ciężkiego topora z dużym ostrzem. Po za tym takiego drewno z lasu jest sękate i bez piły lub piły łańcuchowej możesz jedynie sie zesrać pod siebie.
Też zgrywałem kozaka kiedyś jak mi piła siadła, wbiłem siekierę w klocek (średnicy 40-50 cm) i uderzałem o twarde podłoże to drewnem to obuchem, wbiłem siekierę i napier*alałem młotkiem. Po 20 minutach i rozwaleniu 3 klocków, dałem luz. Ale ty k*rwa jestes kozak, wcinasz stejki i to dla ciebie przyjemność


Bo to sie nie wbija siekiery w srodek tylko trzeba wybic trojkat z jednej strony a pozniej masz juz jakies rogi to duzo latwiej jest, tak po raz ostatni w tym temacie na pisze posta zeby wam bylo prosciej przed zima.
Zgłoś