18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Komedia Śledcza
Veni_Vidi • 2024-07-10, 14:15
"Sztuczne zęby" kontra "botoks". Osobiste wycieczki na komisji śledczej.

Daniel Obajtek stawił się przed komisją śledczą ds. afery wizowej. Były prezes Orlenu starł się z posłanką Aleksandrą Leo z Polski 2050. Podczas wymiany zdań niespodziewanie został poruszony temat botoksu i sztucznych zębów.

Zgłoś
Avatar
spieprzajdziadu 2024-07-10, 15:51 9
Dobrze mu pocisnęła.. Debil
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2024-07-10, 16:31 6
ja pierdole cyrk i żenada niech ich wszystkich chuj już strzeli
Zgłoś
Avatar
lukpogromca 2024-07-10, 17:40 8
merytoryczne pytania komisja zadaje, jak widze...
Zgłoś
Avatar
SokZtućka 2024-07-10, 17:50 9
Co to za zjebana lewaczka? Ani to ładne, ani to mądre. Siedzi tam i pierdoli głupoty, a ja ją muszę utrzymywać z moich podatków!

[ Dodano: 2024-07-10, 17:51 ]
Tak jak Obajtek rozruszał Orlenn tak nikt tego nie zrobił, Tusek chciał Orlen Niemcom sprzedać. Tak samo jak LOT i inne przypominam
Zgłoś
Avatar
Parkometr 2024-07-10, 17:52 2
Głupcy z głupcami się kłócą, a reszta głupców szuka możliwości by opowiedzieć się po czyjejś stronie kierując się wyłącznie sympatiami politycznymi.
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-07-10, 19:04 1
"Udzielił Pan odpowiedzi na pytanie nr. 2, którego jeszcze nie zadałem ale czy szanowna komisja uznaje tę odpowiedź?
Tak, proszę państwa szanowna komisja uznała tę odpowiedź..."
Zgłoś
Avatar
elim 2024-07-10, 19:32 2
Ta Pani sprawuje mandat posła, serio, takie osoby tworzą prawa jakie mamy w Polsce, tak jakby się ktoś dziwił że w Polsce jest takie ujowe prawo (a raczej bezprawie).
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-07-10, 20:29 4
SokZtućka napisał/a:

Co to za zjebana lewaczka? Ani to ładne, ani to mądre. Siedzi tam i pierdoli głupoty, a ja ją muszę utrzymywać z moich podatków!
Tak jak Obajtek rozruszał Orlenn tak nikt tego nie zrobił, Tusek chciał Orlen Niemcom sprzedać. Tak samo jak LOT i inne przypominam



Co zrobił? Rafineria to czysty pieniądz. Kura znosząca złote jaja. Tusek chciał ją oddać Niemcom, jak zostało oddane wiele gałęzi gospodarki, które nigdy w życiu by nie zbankrutowały i przynosiły Polsce zyski. Telekomunikacja, ciepłownictwo, energetyka. Pisiory łoiły kasę na swoje potrzeby a my płaciliśmy po 8 zł za benzynę. Gdzie ich ręka dotknęła w obronie polskiej gospodarki, tam było rozchwianie rynku, prąd, drzewo, węgiel 400% drożej, żeby potem chlapnąć Ci wyborczą łapówkę. Obajtek nie ma kwalifikacji do kierowania tak poważną firmą. Żaden polityk nie ma. Od tego mają ludzi.
Zgłoś
Avatar
Mariusz 2024-07-10, 20:38 3
Najgorsze jest to że my dajemy na te sztuczne zeby i botoksy a popisowscy, polskojezyczni politycy plują nam w mordę od 1989...."divide et impera" szkoda że większość tego nie rozumie
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-10, 21:15 6
obajtek, były prezes największego koncernu energetycznego w Polsce, przyszly europoseł a jebany nie zna w ogóle angielskiego 🤦‍♂️ kto go wsadził na te stanowiska
Z notatek Obajtka:
Ernst Jank, Kąsaltig Gmb…

Zgłoś
Avatar
Pawehan 2024-07-10, 21:55 3
Wysłać skurwiela na Ukraine niech walczy po stronie rosyjskiej
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-07-10, 22:09 5
Będzie siedział, bo wyrok zapadnie, gdy już "długopis" nie będzie rządził i skończą się ułaskawienia. Podobnie jak co najmniej setka przestępców zorganizowanej grupy przestępczej, jaką jest pis. Zmiana nazwy tej faszystowskiej partii nic nie pomoże, w końcu doczekaliśmy się początku końca tych niszczących Polskę popierdoleńców.
Zgłoś
Avatar
Aaltonen 2024-07-10, 22:30 6
pazuzu napisał/a:

obajtek, były prezes największego koncernu energetycznego w Polsce, przyszly europoseł a jebany nie zna w ogóle angielskiego 🤦‍♂️ kto go wsadził na te stanowiska
Z notatek Obajtka:
Ernst Jank, Kąsaltig Gmb…



Bo Obajtek to współczesny Dyzma. Kompletny debil, który został prezesem największej polskiej firmy.
Zgłoś
Avatar
radek653 2024-07-10, 23:03 2
Mnie najbardziej wkurwia ten jego zjebany sztuczny usmieszek już huj pomijając te sztuczne zeby...ale z czego ta kurwa rzy jak koń i ta arogancją...po pierwszym głupim usmieszku i odpowiedzi z ktorej tylko on ma beke powinien liścia na mordę wwyłapaćaz spadnie z krzesła i zacząć być poważnym.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie