18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Cześć,
Używam fejsbuka. Z przykrością obserwuję jak coraz więcej moich popierdolonych 'znajomych' podejmuje się piwnego wyzwania, co sprawiło, że trafiłem na fanpejdż, który zbiera te wszystkie filmiki w jednym miejscu.

Poniższy film to jedna z tych żenujących sytuacji, jednak warto obejrzeć całość by posłuchać reakcji i komentarza przypadkowej osoby, a następnie zastanowić się na jak bardzo żenującym poziomie stoi nasze społeczeństwo.


Piwo dla Pana za komentarz.

PS. Dla ludzi, którzy lubią błyszczeć w inny sposób: Nie, to nie jest materiał własny.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2014-02-14, 14:17
Tylko komentarz tej osoby w tle dotyczył nabijania się z ludzi grzebiących po śmietnikach a nie wyzwania piwnego (które jest debilne nawiasem mówiąc)
Zgłoś
Avatar
szawer 2014-02-14, 15:17
Po obejrzeniu aż się zalogowałem żeby dać piwo
Zgłoś
Avatar
squashu 2014-02-14, 15:32 1
nie zesrajcie się smutasy, nabierzcie trochę poczucia humoru i dystansu do niektórych sytuacji..
Zgłoś
Avatar
MudPie 2014-02-14, 16:08 2
squashu napisał/a:

nie zesrajcie się smutasy, nabierzcie trochę poczucia humoru i dystansu do niektórych sytuacji..


Jest różnica między żartami a debilnym postępowaniem, chlaniem trucizny na czas i chwalenie się tym publicznie... Dla mnie ludzie którzy to robią to dna intelektualne którym powinno się zablokować opcję rozmnażania.
Dlaczego zmiast piwa nie zrobili akcji pozytywnej dla otoczenia. Typu zbierz jak najwięcej luźnych śmieci w czasie 5 minut albo spraw aby jak najwięcej przechodniów uśmiechnęło się w czasie 5 minut.
Zgłoś
Avatar
kubeer 2014-02-14, 19:46
macie żal dupy bo sam nie wypijecie?
Zgłoś
Avatar
olex 2014-02-15, 13:52
Chyba ty masz zal bo ta jebana idiotka zgarneła twoim zdaniem zajebisty pomysl
Zgłoś