18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Cześć,
Używam fejsbuka. Z przykrością obserwuję jak coraz więcej moich popierdolonych 'znajomych' podejmuje się piwnego wyzwania, co sprawiło, że trafiłem na fanpejdż, który zbiera te wszystkie filmiki w jednym miejscu.

Poniższy film to jedna z tych żenujących sytuacji, jednak warto obejrzeć całość by posłuchać reakcji i komentarza przypadkowej osoby, a następnie zastanowić się na jak bardzo żenującym poziomie stoi nasze społeczeństwo.


Piwo dla Pana za komentarz.

PS. Dla ludzi, którzy lubią błyszczeć w inny sposób: Nie, to nie jest materiał własny.
Zgłoś
Avatar
M................f 2014-02-14, 1:27
Ja to bym takie wyzwanie zrobił, że nagrywam jak łoje 15 browca jeden za drugim i typuje kurew co mam to pobić i wtedy walka jest godna. Ale tej szmacie i tak bym do pyska dał, niech ma łapczywa zdzira.
Zgłoś
Avatar
d................s 2014-02-14, 1:47
Bociekk napisał/a:

Jasny chuj, jak na to patrzę to chce mi się rzygać. Wszędzie tylko złodzieje, menele i pizdy które nie potrafią uszanować wartości pieniądza, i faktu, że niektórym się nie przelewa. To po ubiorze i pojemności portfela poznaje się człowieka? Nosz do kurwy nędzy! Łzy cisną mi się do oczu jak widzę moją Ojcowiznę... Wstyd mi za moje pokolenie, za czasy w których człowieka poznaje się po ilości pieniędzy, a nie po jego czynach.
Ale TO wszystko pierdolnie, i to już wkrótce...

Tak, mam ból dupy.
(Przepraszam za wulgaryzmy)



Zawsze się ludzi poznawało po zasobności portfela, ewentualnie pochodzeniu. Także się nie martw - nie jest tak, że akurat twoja ojczyzna jest zjebana, nie jest także tak, że akurat twoje czasy są zjebane (wystarczy spojrzeć w prace klasycznych teoretyków politycznych - prekursorów liberalizmu - Locka, Monteskiusza, czy z drugiej strony silnego państwa obywatelskiego - choćby Hegla, czy jeszcze z innej strony, konserwatystów - Rousseau, czy spokrewnionego z nim poglądowo poniekąd Marksa). Oczywiście i mnie to jest nie w smak.

Ocenianie po czynach też nie wydaje się najlepszym pomysłem - jak ocenić nawróconego bandytę, który to właśnie okazał się bohaterem? Czyny się wyrównują i w tym równaniu właśnie mamy widzieć wartość człowieka?

Masterof napisał/a:

Ja to bym takie wyzwanie zrobił, że nagrywam jak łoje 15 browca jeden za drugim i typuje kurew co mam to pobić i wtedy walka jest godna. Ale tej szmacie i tak bym do pyska dał, niech ma łapczywa zdzira.



Daj mi zgadnąć - komentarzem chciałeś zasugerować: że jesteś męski DLATEGO, że umiesz wypić piętnaście browców pod rząd, do tego dymać panienki, i co najważniejsze, nie umiesz pisać po polsku?

To jest dopiero tragedia narodu polskiego.
Zgłoś
Avatar
troflix 2014-02-14, 2:56 2
hejtujecie jak ostatnie kurwy, chcesz, to sie bawisz, nie chcesz to nie i chuj, jak dla mnie calkiem przyjemna rzecz ^^
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2014-02-14, 4:17
Ktoś tam wyżej wspomniał o kręceniu srania i nominowaniu kolejnej osoby..hmm, to jest tak genialne, że niebawem to się będzie kręcić po fejsbuku itp.!
No kurwa jestem pewien, że jacyś ludzie to zrobią A to piwne wyzwanie..ja pierdole, łańcuszek dla debili i jestem szczęśliwy, że tylko dalecy znajomi poniżej 25 roku życia się w zabawią wśród moich znajomków. Jakby im kazali szczać sobie do ryja, to też to zrobią, ehh
Zgłoś
Avatar
roger007 2014-02-14, 4:48
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
jac_12 2014-02-14, 8:34
O co chodzi?
Na początek przybliżę nieco o co chodzi z tymi "nominacjami". Na facebooku jakiś czas temu ktoś rozpoczął na zabawę(zapewne student wydziału gier i zabaw) polegającą na wypiciu piwa na raz oraz nominowaniu kolejnych trzech osób do zrobienia tego samego w przeciągu 24h. W przeciwnym razie będą winni osobie, która ich wyznaczyła do zadania kratę browarka.

Większość moich znajomych została już nominowana, naprawdę było sporo ciekawych pomysłów, ale ten przebił wszystkie.
Popcorn w ręce, zimne piwko i zapraszam na seans.
Zwróćcie szczególną uwagę na nieszablonową stylizacje, powinna się wam spodobać.


Zgłoś
Avatar
remi1982 2014-02-14, 8:37
Ile jeszcze tego gówna tu zawita.
Zgłoś
Avatar
NazgulTom89 2014-02-14, 8:48
nie start to się nikomu nie spodoba...
Zgłoś
Avatar
Enkipata 2014-02-14, 9:39
Wyzwania wyzwaniami, ale chcę przypomnieć, że w USA gówniarze mieli bić staruszków przez jakąś poronioną zabawę. Puszczając takie coś jako zwykłą zabawę w końcu doprowadzi do coraz to bardziej dziwnych pomysłów. Ludzie za bardzo żyją internetem a to jest smutne.
Zgłoś
Avatar
skun_Z_wiadra 2014-02-14, 9:46
Kurwa, ogromne piwo! Co tam piwo... Krata!
Zgłoś
Avatar
kenzol 2014-02-14, 10:02
Wszystko wszystkim, wyzwanie wyzwaniem, ale dlaczego ona wyjada żarcie ze śmietnika?? :/
Zgłoś
Avatar
Presquevu 2014-02-14, 11:50
Zawsze mnie fascynowali gówniarze,bez urazy dla nikogo młodszego,jako gówniarz określam mentalność a nie wiek. Czy naprawdę w ich bydlęcym mniemaniu coś takiego jest zabawne? Nie oszukujmy się,facet jej dobrze powiedział. Życie ciekawie się układa,może za parę lat ten pajac będzie dawał dupy żeby mieć na chleb. No bo jak inaczej tacy ludzie się nauczą?
Zgłoś
Avatar
d................s 2014-02-14, 12:43
jac_12 napisał/a:

O co chodzi?
Na początek przybliżę nieco o co chodzi z tymi "nominacjami". Na facebooku jakiś czas temu ktoś rozpoczął na zabawę(zapewne student wydziału gier i zabaw) polegającą na wypiciu piwa na raz oraz nominowaniu kolejnych trzech osób do zrobienia tego samego w przeciągu 24h. W przeciwnym razie będą winni osobie, która ich wyznaczyła do zadania kratę browarka.

Większość moich znajomych została już nominowana, naprawdę było sporo ciekawych pomysłów, ale ten przebił wszystkie.
Popcorn w ręce, zimne piwko i zapraszam na seans.
Zwróćcie szczególną uwagę na nieszablonową stylizacje, powinna się wam spodobać.




Powiedz koledze, żeby popracował nad ortografią.
Zgłoś
Avatar
brandon 2014-02-14, 13:03 2
nie moge juz czytac tych komentarzy.. kurwa, 99% sadoli to zjebane buraki ktorym bym wjeba;l.
Zgłoś
Avatar
norbi5544 2014-02-14, 13:37
Wejdę zaraz na tego pierdolonego fejsbóka i wyjebe wszystkim tym zjebom co podjeli sie wyzwania piwnego,wyzwanie na dawanie dupy pod śmietnikami,ciekawy jestem czy również by mieli taki ubaw.
no kurwa aż po maść chyba polecę,nosz kurwa mać!
CO ZA ZJEBANA MODA !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie