18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Cześć,
Używam fejsbuka. Z przykrością obserwuję jak coraz więcej moich popierdolonych 'znajomych' podejmuje się piwnego wyzwania, co sprawiło, że trafiłem na fanpejdż, który zbiera te wszystkie filmiki w jednym miejscu.

Poniższy film to jedna z tych żenujących sytuacji, jednak warto obejrzeć całość by posłuchać reakcji i komentarza przypadkowej osoby, a następnie zastanowić się na jak bardzo żenującym poziomie stoi nasze społeczeństwo.


Piwo dla Pana za komentarz.

PS. Dla ludzi, którzy lubią błyszczeć w inny sposób: Nie, to nie jest materiał własny.
Zgłoś
Avatar
MICHALANIOLDZIWKO 2014-02-13, 23:37 2
Celebracja piwa,piwo jako nominal i wskaznik zajebistosci jednostki osobniczej i osobisty bozek,piwo jako sposob spedzania wolnego czasu i znoszenia porazek jak i swietowanie wzlotow.Pojebane czasy,jebac ta gimbusiarnie od piwnych wyzwan.Ide sie napic browara,bo bez niego jestem nieciekawy a moje zycie,kurwa nie ma sensu.
Zgłoś
Avatar
glodny123 2014-02-13, 23:44
ja pierdole jakie to żałosne hahahahahah! xD
Zgłoś
Avatar
meresstrae 2014-02-13, 23:48
Większego syfu jak żyje nie widziałem.
Zgłoś
Avatar
veno 2014-02-13, 23:50 3

głos podobny
Zgłoś
Avatar
Fragless 2014-02-13, 23:58
Cysterna najlepszego browaru dla gościa za prawidłowy komentarz. Co to kurwa za moda z tym "Nek Nomination"... Jakby mnie ktoś ze znajomych "nominował" to bym go stłukł do nieprzytomności i oszczał.
Zgłoś
Avatar
N................o 2014-02-14, 0:03 4
Trochę dystansu do tak durnych spraw, ludzie...
Zgłoś
Avatar
Sizee 2014-02-14, 0:07 2
Btw. nie ma to jak udawać żula w białych nowych butach..
Zgłoś
Avatar
l_witek 2014-02-14, 0:08
Chicago napisał/a:

Cześć,
Używam fejsbuka....


Urzekła mnie twoja historia.
Zgłoś
Avatar
sharqylbj 2014-02-14, 0:23
Fragless, oszczał i obsrałbyś....się
Zgłoś
Avatar
emka1990 2014-02-14, 0:23
Tak się ubierają hipsterzy?
Zgłoś
Avatar
MadDave 2014-02-14, 0:26 4
kurwa co to za problem walnąć jedno piwo? codzinnie pije piwo do kolacji i tym bardziej ten fenomen mnie zadziwia. Jeszcze ten stres że o oo ooochuj jak nie wypije to musze wojtkowi postawić kratę piwa... japierdole... nie wierze że są aż tak głupi ludzie traktujący serio wyzwanie kogokolwiek z internetu a tym bardziej z fesa ... mam fejsa ale o całej tej akcji dowiedziałem się dziś, nie wiem czy to zasługa ogarniętych kolegów i znajomych czy posiadanie wrodzonego ,,mam wyjebane,, nie wiem
Co do dziewczyn z filmiku - chuj im w dupę ... serio na czarnej kanapie, może to bym im rozjaśniło umysł.
Amen
Zgłoś
Avatar
mildrin 2014-02-14, 0:38
wy kurwy i wszystko jasne !
Zgłoś
Avatar
EvulMastah 2014-02-14, 0:45
Hejtują 15letnie dziewice, których nikt nie nominował, bo na redtube ciężko znaleźć kolegów ;/
Zgłoś
Avatar
kurczak94 2014-02-14, 0:48
Nazgrel napisał/a:

" Gdy ludzie dokładnie to samo robią w barze jest spoko natomiast jak do 'zabawy' chcesz wkręcić kogoś przez neta to jesteś pizdusiem,"

Dokładnie tak kurwa, miejsce na takie zabawy to jest jakaś luźna knajpa albo impreza na chacie a nie kurwa kretyński fejsbuk. Niedługo ludzie zaczną nagrywać jak srają i nominować innych.



Kumpel już wstawił zdjęcie swojej dupy, z nominacją. Tak że za niedługo do tego dojdziemy.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-02-14, 1:06
dawno piękniejszej i bardziej "na miejscu" wiązanki nie słyszałem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie