18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Cześć,
Używam fejsbuka. Z przykrością obserwuję jak coraz więcej moich popierdolonych 'znajomych' podejmuje się piwnego wyzwania, co sprawiło, że trafiłem na fanpejdż, który zbiera te wszystkie filmiki w jednym miejscu.

Poniższy film to jedna z tych żenujących sytuacji, jednak warto obejrzeć całość by posłuchać reakcji i komentarza przypadkowej osoby, a następnie zastanowić się na jak bardzo żenującym poziomie stoi nasze społeczeństwo.


Piwo dla Pana za komentarz.

PS. Dla ludzi, którzy lubią błyszczeć w inny sposób: Nie, to nie jest materiał własny.
Zgłoś
Avatar
j................1 2014-02-13, 23:13 9
piwo dla tego Jego Mościa! a dla tej kurwy soczysty chuj w dupe
Zgłoś
Avatar
yabadabadu 2014-02-13, 23:13 1
Jebane kurwy, aż żal patrzeć na tą Polskę. Mądrzy i pracowici wyjeżdżają po godziwe pieniądze na zachód, a plebs został i robi z naszego pięknego kraju chlew.
Zgłoś
Avatar
mastmc 2014-02-13, 23:14 17
Kurwa mać strasznie poważnie podchodzicie do kwestii tego wyzwania. Gdy ludzie dokładnie to samo robią w barze jest spoko natomiast jak do 'zabawy' chcesz wkręcić kogoś przez neta to jesteś pizdusiem, to zajebiście pierdolona ignorancja.
Zgłoś
Avatar
sevenbrother 2014-02-13, 23:18 1
aj nie pierdol, fajnie sobie strzelić piwko na raz
Zgłoś
Avatar
galanonim 2014-02-13, 23:18 10
ahhh, ta czysta nienawiść w głosie. Cos pięknego
Zgłoś
Avatar
method321 2014-02-13, 23:20 2
Dwie głupie szmaty sobie chciały zabłysnąć, ani tym kogoś bezpośrednio nie obrażały, młode, głupie, wydorośleją kiedyś. A facet się na nie rzucił jakby mu dzieci udusiły, no i jeszcze nasze, polskie posiłkowanie się "kurwą" i "pierdole"... Jak mam oceniać poziom społeczeństwa to jakoś ten przypadkowy przechodzień prezentuje bardzo podobny poziom żenady co te dziewczyny.
Zgłoś
Avatar
Zwieszony 2014-02-13, 23:22 13
A pierdolicie. Ktoś nie chce to nie pije i tyle. Żadnych poleceń z wypiciem piwa "na jeden łyk" (co opisał wyżej jakiś pizduś) tam nie ma. Nie wiem w jakim przedziale wiekowym macie znajomych, ale z mojego grona nikt tego raczej dla szpanu nie robił. Przynajmniej ja odebrałem to jako zabawę, bez spiny wypiłem piwko i tyle.
Zgłoś
Avatar
Nazgrel 2014-02-13, 23:23 41
" Gdy ludzie dokładnie to samo robią w barze jest spoko natomiast jak do 'zabawy' chcesz wkręcić kogoś przez neta to jesteś pizdusiem,"

Dokładnie tak kurwa, miejsce na takie zabawy to jest jakaś luźna knajpa albo impreza na chacie a nie kurwa kretyński fejsbuk. Niedługo ludzie zaczną nagrywać jak srają i nominować innych.
Zgłoś
Avatar
sorra18 2014-02-13, 23:24
O ja pierdole ludzie sadza browara. W chuj wanabizzz nagrywa chujnie negujaca i tp, ze jacy to oni sa nie mainstremowi. Co tez robia na pokaz i dla srajkuw na fejssruku.
Nastepnie ludzie i polowa sadystow na tym chce nabic sztuczne browary. Nigdy jebanej rasie ludzkiej nie dogodzi i kropka.
Zgłoś
Avatar
menelutor 2014-02-13, 23:29 1
Piwo dla gościa.
Swoją drogą, zastanawiałem się nad użyciem "nominować" w tym kontekście i wydaje mi się niepoprawne, ale pewności nie mam. Czy jest na sali jakiś Profesor Miodek?
Zgłoś
Avatar
bania8 2014-02-13, 23:30
Głupia cipa.
Zgłoś
Avatar
sanclar 2014-02-13, 23:30
co to kurwa za nominacje pojebane?
Zgłoś
Avatar
Bociekk 2014-02-13, 23:30 1
Jasny chuj, jak na to patrzę to chce mi się rzygać. Wszędzie tylko złodzieje, menele i pizdy które nie potrafią uszanować wartości pieniądza, i faktu, że niektórym się nie przelewa. To po ubiorze i pojemności portfela poznaje się człowieka? Nosz do kurwy nędzy! Łzy cisną mi się do oczu jak widzę moją Ojcowiznę... Wstyd mi za moje pokolenie, za czasy w których człowieka poznaje się po ilości pieniędzy, a nie po jego czynach.
Ale TO wszystko pierdolnie, i to już wkrótce...

Tak, mam ból dupy.
(Przepraszam za wulgaryzmy)
Zgłoś
Avatar
fejk66 2014-02-13, 23:36 2
Rodzice pewnie pod gębe podłożą jedzonko, kupią ajfonika i sie nie docenia życia. Niewiem jak można naśmiewać się z biedniejszych czy bezdomnych. Takie tępe dziewczynki zrobią wszystko zeby zabłysnąć, mimo ze k**rwa nie zabłysneła niczym. I nie rozumiem na ch*j ona p****oli po angielsku? Mysli że zabłysnie na arenie miedzynarodowej tym nagraniem czy jak? Chyba na to liczyła.
Zgłoś
Avatar
cenius 2014-02-13, 23:37 2
Co za głupia pisda

nawet gejowskiego somersby nie potrafi wypić za jednym razem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie