18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wygrzebane w terabajtach dysku. Ostatni jest the best

stanowczo odradzam tego kolesia wali w huja jak zorro w 7 odcinku, sprzedaje uszkodzony sprzet, istny kutas !!!

Twardy negocjator. Wszystko ok. Dobry kontakt via internet. Dodatkowo w przesyłce był pająk... i ścierka, pewnie po to żeby go zabić. No i zabiłem, a później skojarzyłem, że pająków się nie zabija, bo bedzie padał deszcz. I padał...

Przysłał mi nokie 8210 z gasnącym wyświetlaczem, więc wnioski wyciąkcie sami...

Panie XYZ. Wygrałem aukcję i niezwłocznie sie z panem kontaktuję aby się usprawiedliwić że pieniążki wyślę Panu we wtorek po powrocie z Czech gdzie jestem na kryciu suki.

Kontakt oczywiście się urwał i nie sposób nawet opierdolić gościa.

Świnie jeszcze dobrze nie pojadły, a tu kurier puka. Sprzęt mnie przygniótł estetyką i muzyką. Weteryniarz, co akurat był, to mi wzion słuchawki, bo głupek myśli, że to japoński stetoskop dla chomikuf. Dżizus, gdzie ja mieszkam?! Amen

niestety ale nie jestem zadowolona z tego że kupiłam mężowi prezent ,nigdy mu nawet nie pokaże bo nie chciałabym się wyprowadzić.....

kiedy przyszło do zwrotu pieniędzy okazało się iż wszysko idzie tempem kulawego żółwia po trzecim zawale

te kajdanki sa hujowe moja kolezanka mi sie z nich uwolnila i mam problemy na policji

po wygraniu gość zrezygnował podając powód - brak zaufania do internetu.

wszystko było ok więc chciałem wysłać sprzęt do X, ale pudło sp********* mi się po schodach [ ]

No pozytyw. po chuj sie produkować.

rózowa skórzana portponetka

nie jestem pinokio żebym się pieprzył z pajacami.

dziwię się sobie, że dałem się wydymać
Zgłoś
Avatar
Veider 2014-04-17, 19:11 34
Sorry ale jak dla mnie, ten jest the best "Kontakt oczywiście się urwał i nie sposób nawet opierdolić gościa."
Zgłoś
Avatar
achujciwcycki 2014-04-17, 19:22
zobaczyłem ostatni i reszty nie czytałem :*
Zgłoś
Avatar
Marllix 2014-04-17, 19:29
Czyli robisz karierę na allegro,i robisz ludzi w huja .
Zgłoś
Avatar
crazY01 2014-04-17, 20:34
MyszRazer! SZYBKA DOSTAWA, KONTAKT DOBRY!Stan Produktu:UZYWANY! Znaczne slady zuzycia.Poturbowane pudelko(otwarte), kabelObdarty, brudna.W aukcji wyraznie bylo napisaneNOWE!Mam nadzieje ze nie beda sie uspr. koment J.W. Czuje sie oszukany!

?!Dalem negatywny komentarz za przeslanie przedmiotu (mocno) uzywanego! Oraz 2. za inny przedmiot - pozytywny, gdyz byl nowy. I to "Firma" PRO-CIPA nazywa chamstwem.Nie mam czasu uzerac sie z oszustami i naciagaczami. I DON'T GIVE A FUCK BITCHES !

własne
Zgłoś
Avatar
lokal.szczecin 2014-04-17, 21:34 5
A ja mam inny komentarz: Towar zgodny z opisem w 100%, jednak odradzam odbior osobisty, trzezwy nie wrocilem!!
Zgłoś
Avatar
angelofdarknes 2014-04-17, 21:37 7
Ja zawsze wystawiam: "Wszystko bardzo sprawnie, szybko, miło, bezpiecznie, bezproblemowo, zgodnie z planem, zgodnie z logiką, zgodnie z konstytucją IV RP, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami, zgodnie z Biblią, Koranem, Tora oraz komiksami "Kajko i Kokosz".
Zgłoś
Avatar
celebert 2014-04-17, 21:37
A to nie przypadkiem z jakiegoś starego cd-action?
Zgłoś
Avatar
katrina_messalina 2014-04-17, 21:39 5
to i ja dodam kilka ciekawych znalezionych u pewnego jegomościa allegrowego:

Jak powiew wiatru wśród mazurskich sosen, jak kajak niesiony spienioną Piławą, jak przędza na osnowach krosen, tak przesyłka do mnie trafiła żwawo.

Pamięć ulotna, wydarzenia przepływają przez życie jak wąski strumyk w górach, co cicho szumi między konarami. Ta drobna transakcja jednak do rzeki dopływa, do potoku uczuć i radości cieku, hucząc i ryjąc koryto szczęścia w pamięci.

Człowiek zagubiony, co pomocy szuka w gęstej kniei, z zimna i strachu trzęsąc się na poły, co ognisko znalazł i pomocnych kompanów tak by się nie cieszył, co ja gdym przesyłkę przyjął w moich skromnych progach.

Czy ja umarłem, czy jestem już w dżannah? Czy to swawoli młodziutka hurysa? Nie, to transakcja zrealizowana z rana prosto z fotela do raju zasysa.

Transakcja przebiegła w ciepłej atmosferze domowego zapiecka gdzie owinięty pierzyną, czując zapach bigosu i chleba na zakwasie obserwowałem myszy harcujące w sieni i słuchałem jak matka gasnącym jak słońce głosem śpiewa Bądź Naszym Odpocznieniem.

Marzę o córce, która byłaby wdzięczna i dobra. Aby jej myśli były przejrzyste, żeby była zabawna i śmiała. Aby każdy mi jej zazdrościł, żeby każdy chciał ją mieć. Marzę o tym odkąd sfinalizowałem ten zakup. Nazwę ją na jego cześć. Transakcja.

Transakcja jak zwinna lodka smialo pokonujaca wzburzona powierzchnie morza zakupow, nie straszne jej zmienne wiatry, ukryte pod powierzchnia przeszkody, wybieram do konca zagle i mkne ku bezkresnej polaci dalszych zakupów.

Dobra, dobra już koniec, idę grzecznie sprzątać!
Zgłoś
Avatar
BillyTheTalented 2014-04-17, 21:43 1
A taki miałem smutny wieczór, a tu przez przypadek człowiek się uśmiał
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-04-17, 21:51
haha dojebane teksy takie lubie Z kazdym daniem coraz większy uśmiech ale przy pinokio to oplułem ekran
Zgłoś
Avatar
glowonog 2014-04-17, 21:52
katrina_messalina napisał/a:

Dobra, dobra już koniec, idę grzecznie sprzątać!



To weź przy okazji u mnie posprzątaj
Zgłoś