18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
kalijanek 2017-04-30, 13:04 8
przynajmniej się nie zeszczał w gacie tak jak szpilka
Zgłoś
Avatar
sadolfan 2017-04-30, 13:53 2
Szpilka to taki maly ciezki pewnych rzeczy nie przeskoczy.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2017-04-30, 15:36 8
"miód dla oczu..." kurwa co za debil
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2017-04-30, 22:28 13
Dzisiaj napisał/a:

"miód dla oczu..." kurwa co za debil



Akurat w niektórych regionach Polski tak się mówi... "Miód dla oczu" oznacza, że ktoś lubi na coś patrzeć

Ale temu, że Szpilka jest debilem nie zaprzeczę
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-04-30, 22:54 6
Cytat:

Komentatorzy Polsat Sportu nabijają się z Szpilki



I słusznie. Poza tym nazywanie tego kretyna Szpilki bokserem jest nieporozumieniem. Stadionowa ciota, która obrywa od zawodowców cokolwiek potrafiących.
Zgłoś
Avatar
Radbug 2017-04-30, 23:15 1
Mądrego to aż miło posłuchać...a nie, czekaj...
Zgłoś
Avatar
Noemi1998 2017-05-02, 0:23
kiedys byla walka stulecia , Tyson(USA) vs. Lenox Lewis (GBR) .... a teraz Walką stulecia będzie Wilder(USA) - Joshua(GBR) !
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2017-05-02, 10:16 3
SteponectY napisał/a:

kiedys byla walka stulecia , Tyson(USA) vs. Lenox Lewis (GBR) .... a teraz Walką stulecia będzie Wilder(USA) - Joshua(GBR) !

Tyle, że Wilder jeszcze nikogo znaczącego nie pokonał, bo Stiverne to przeciętniak, a Szpilka to kelner. Joshua pokonał Kliczko który mimo swojego wieku był w formie i szybko znokautowałby wszystkich wyżej wymienionych przeze mnie oprócz Joshuły
Do co do Władka to nigdy go nie lubiłem, ale tą walką (paradoksalnie bo przegraną) zyskał mój szacunek. Ponieważ pierwszy raz zobaczyłem w nim wojownika głodnego walki, a nie przestraszonego cwaniaka co ciągle klinczuje, bo boi się pójść w wymianę ciosów.
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2017-05-02, 10:38 1
Podobno Szpilka ma ksywe Szpilka bo jakbył mały to go ojciec wieszał na ścianie właśnie przy pomocy szpilek, raz podobno utwierdził go do sciany za napleta i zaczął się kręcić niczym helikopter w ogniu, i pierdolony poleciał do USA uczyć się Ejmerykancki.
Zgłoś
Avatar
Gerwazy Waligóra 2017-05-02, 20:14 2
Szpilka jest tak słaby, że nawet włosy się go nie trzymają.

Stary koksiarz w dodatku i półmózg. Pamięta się jego czasy kariery przestępcy.
Zgłoś
Avatar
borys04 2017-05-03, 19:38
Bhrakło mu sił, naphrawde, prhawda??
Zgłoś
Avatar
jkvuky1 2017-05-04, 1:38
ja mam całkiem odmienne zdanie na temat Szpilki od pozostałych.. uważam, że to najlepszy bokser spośród wszystkich polskich - lubiany , szanowany. Z Widerem fakt faktem spłynął, ale całą walkę miał nad nim przewagę. Szpilka może debil, ale na pewno bardziej ogarnięty od Gołoty, Adamka, Włodarczyka i reszty parobków.
Zgłoś