18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
en-em 2014-03-04, 12:23 5
.. pojebany ten komiks,ale prawdziwy.a za parę lat okaze się że Polska zagraża bezpieczęństwu świata( mimo kompletnego braku środków do tego potrzebnych) i świat sprzymierzy się przeciwko nam.. tak jak było z wspieranym przez usa saddamem..z wspieranymi afganami w wojnie z rosją.
Zgłoś
Avatar
...Rowerzysta... 2014-03-04, 12:31 1
Czyli mam rozumieć, że Rosja w tym komiksie poczuła się urażona remisem 1:1 w gałę, urażona mieszaniem się w sprawy Gruzji i dlatego trzeba było udupić samolot z całą świtą? Równie dobrze Rosjanie mogliby się przyjebać, że wódka z Polski jest lepsza i zrzucić atomówkę na zakłady spirytusowe. W ten komiks można każdy lepszy lub gorszy tekst wkleić i mamy gotowy światowy spisek przeciwko naszej ukochanej Ojczyźnie.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-03-04, 12:31 5
rollins napisał/a:

.. pojebany ten komiks,ale prawdziwy.a za parę lat okaze się że Polska zagraża bezpieczęństwu świata( mimo kompletnego braku środków do tego potrzebnych) i świat sprzymierzy się przeciwko nam.. tak jak było z wspieranym przez usa saddamem..z wspieranymi afganami w wojnie z rosją.



serio uważasz, że ktoś kto to tworzył nie ział sarkazmem równo?
Zgłoś
Avatar
MateuszMmz 2014-03-04, 12:36 4
Bardzo fajnie przedstawione, chociaż zaraz jakiś ekspert się przeczepi co do treści historii

Może ten komiks przypomni czerwonym spierdolinom, że Polska nadal coś znaczy w Europie.

A gdyby ktoś pokroju Kaczyńskiego rządził to jestem pewny, że powtórzyłaby się sytuacja jak z Gruzją tzn. Prezydent zbiera rządzących krajów byłego bloku wschodniego i jedzie na taką Ukraine negocjować. I Rosja odpuściłaby Krym i resztę kraju. A my byśmy mieli "solidnego" sojusznika (chociaż nie wiem jak KURWY z UPA, by zareagowały na naszą pomoc)
Zgłoś
Avatar
~Velture 2014-03-04, 12:51 69
Cytat:

Czyli mam rozumieć, że Rosja w tym komiksie poczuła się urażona remisem 1:1 w gałę (...) i dlatego trzeba było udupić samolot z całą świtą?


Tak. Kurwa tak masz to rozumieć. Właśnie tak było. Wbiliśmy remis na euro2012 ruskim i wynaleźli maszynę do podróży w czasie aby cofnąć się do 2010r aby zestrzelić samolot....
Zgłoś
Avatar
Kryn3k 2014-03-04, 13:22 6
a polandball ma być odwrotnie, takie zasady niestety
Zgłoś
Avatar
~Velture 2014-03-04, 13:35 2
Kryn3k napisał/a:

a polandball ma być odwrotnie, takie zasady niestety


Zasada jest taka ,że każdy kraj powinien mieć odwróconą flagę (oczywiście zależnie od tego jaką ma bo niektórych nie da się dać do góry nogami albo prawo na lewo). Tak samo zasada jest taka ,że angielski tekst ma być upośledzony jakby pisała to małpa po narkotykach.
Zgłoś
Avatar
...Rowerzysta... 2014-03-04, 15:36
Velture napisał/a:


Tak. Kurwa tak masz to rozumieć. Właśnie tak było. Wbiliśmy remis na euro2012 ruskim i wynaleźli maszynę do podróży w czasie aby cofnąć się do 2010r aby zestrzelić samolot....



Wiem, w chujowej kolejności napisałem Co nie zmienia faktu, że historyjka w komiksie jest z dupy.
Zgłoś
Avatar
sleju 2014-03-04, 17:02 1
Kurwa jaki stek bzdur...
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2014-03-04, 17:02 4
Zjebałeś, nie tak rysuje się polandballa.
Zgłoś
Avatar
H1ghlander 2014-03-04, 17:52
nie ta flaga.
Zgłoś
Avatar
Polandball 2014-03-04, 18:18 2


To od teraz na główną wklejamy rysunki z painta?
Zgłoś
Avatar
SilverBlade 2014-03-04, 18:58
na samym dole jest błąd. powinno być 'just not the crimea'.
Zgłoś
Avatar
piteryo 2014-03-04, 19:00 4
Nie rozumiem ogromnej niechęci w stosunku do Rosji i mesjanizmu niektórych Polaków.
Jak Cameron zapowiedział odebranie części zasiłków imigrantom w tym Polakom, których jest w UK mniej niż kilka procent, Komorowski i inni przedstawiciele władz wykazali wielkie obruzenie tym faktem. No i w pewnym sensie rozumiem - bronią swoich obywateli na obczyźnie. Tymczasem na Krymie mieszka 60% Rosjan. Gdy "rząd" krymski sam poprosił Rosjan o interwencje, to zaczyna się wielka zachodnia propaganda i spekulacje o trzeciej wojnie światowej. A z putina robi się tyrana i skurwysyna. można się do niego przypierdalać o to, że pedałków nie toleruje ani innego zboczenia, ale to właśnie on jest pieprzonym number 1, który wyprowadził Rosję na prostą. A dane makroekonomiczne mówią same za siebie: dług publiczny - niecałe 8% (w PL ponad 50%), bezrobocie ok 5% (średnia w ue to 10%), deficyt 0,1% i dodatni bilans handlowy.
Dlatego odpierdolcie się od Rosji i przestańcie dawać karmić się zachodnią papką medialną. A jeżeli tak bardzo zalezy Wam na Ukrainie to spieprzajcie na Majdan. Jim Carrey i inne bezmózgie hamburgery już czekają na opierdolenie im pały
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie