18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
metal15 2012-02-27, 0:55 13
za muzykę to powinieneś w ryj oberwać
Zgłoś
Avatar
silvanesti 2012-02-27, 4:42 9
uwazaj zeby tobie ktos w ryj nie dał. mi sie akurat podoba. prosiłbym tytuł
Zgłoś
Avatar
Nap_Limak 2012-02-27, 8:12 2
metal15 napisał/a:

za muzykę to powinieneś w ryj oberwać


no to chodź i w końcu coś zrób, a nie będziesz się oburzać, jak dzieciak przed monitorem..
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-27, 8:15 3
metal15 napisał/a:

za muzykę to powinieneś w ryj oberwać



Jaki agresywny piętnastolatek, hje hje.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-02-27, 8:37 2

po ryju sie należy
Zgłoś
Avatar
Dildo 2012-02-27, 13:13
hahah biały najszybciej doszedł
Zgłoś
Avatar
metal15 2012-02-27, 13:26 3
Nap Limak napisał/a:


no to chodź i w końcu coś zrób, a nie będziesz się oburzać, jak dzieciak przed monitorem..


Gdy się za coś biorę, to robię to porządnie a nie na "odpierdol"
a jeśli nie mam czasu/chęci to nie robię - w twoim przypadku wstawiasz byle co - byle wysępić piwko weź ze mnie przykład

Niеbieski napisał/a:



Jaki agresywny piętnastolatek, hje hje.



Czasy dojazdu za cyferkę w nicku dawno się skończyły, a tak dla twojej informacji , to mam syna niewiele młodszego niż napisałeś.
Jeśli spojrzeć na to po twojemu, to pewnie Papa Smerf i Smerfetka cię spłodzili "Niebieski"

I może zbastujecie "kolorowi" troszkę, bo od pewnego czasu robicie spam i syf na portalu gdyby takie rzeczy jak wy odpierdalał jakiś zwykły user - to długiej kariery mu nie wróżę, a wy czujecie się chyba wyjęci z pod prawa(a raczej regulaminu) szlachta pierdolona
Zgłoś
Avatar
jeloo 2012-02-27, 13:35
Drogi Metalu. Sądząc po Twoich komentarzach śmiem wątpić, czy aby na pewno jesteś starszy od swojego syna.

metal15 napisał/a:

Czasy dojazdu za cyferkę w nicku dawno się skończyły, a tak dla twojej informacji , to mam syna niewiele młodszego niż napisałeś.



A tak w ogóle, jeśli Twój wiek jaki podałeś jest prawdziwy, czyli 31 lat. A syn jest niewiele młodszy od 15, czyli dajmy na to 14. To: 31-14=17. Czyli szybki jesteś...
Zgłoś
Avatar
SaGGiO 2012-02-27, 14:20
Moment 00:43 Troloolololololo
Zgłoś
Avatar
Ciatlen Venitius 2012-02-27, 14:45 4
powaga? to maja byc gify z 4chan? nie wiem kto robil te kompilacje, ale prawdziwa kompilacja gifow z 4chana jest np. tutaj: www.m0ar.org/3299
Zgłoś
Avatar
Eftar 2012-02-27, 15:22
Szacunek dla Ciebie za to, że w ogóle tam wchodzisz. To jest tak pojebana strona.
Zgłoś
Avatar
Nap_Limak 2012-02-27, 19:26
metal15 napisał/a:

Gdy się za coś biorę, to robię to porządnie a nie na "odpierdol"


cholera, a liczyłem, że dostanę cięgi od internetowego pościarza, który lubi coś napisać, a potem to robi.. ech, znów się rpzeliczyłem
metal15 napisał/a:

w twoim przypadku wstawiasz byle co


wstaw coś Ty - chętnie będę wzorować się na kimś, kto ma pojęcie o dobrych forumowych wrzutach
metal15 napisał/a:

byle wysępić piwko


racja, zawsze z tą myślą wstawiam materiały na forum
Zgłoś
Avatar
TowerOfRome 2012-02-27, 20:03
Muzyka w tych kompilacjach zawsze mnie utwierdza, że 4chan to świat iście baśniowy
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-27, 22:28
metal15 napisał/a:

gdyby takie rzeczy jak wy odpierdalał jakiś zwykły user - to długiej kariery mu nie wróżę, a wy czujecie się chyba wyjęci z pod prawa(a raczej regulaminu) szlachta pierdolona



To żadna nowość, tak jest przecież.

Szkoda, że nie wiedziałeś wcześniej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie