18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
tutus 2012-08-01, 19:35
to co lubię, piwo leci
Zgłoś
Avatar
DurAntch 2012-08-01, 19:38
Nie mogę oglądać takich rzeczy jestem pod wpływem!
Zgłoś
Avatar
Mr Dan 2012-08-01, 19:49
Dobry wpierdol nie jest zły.
Zgłoś
Avatar
chmurek22 2012-08-01, 20:04
1:00 mają krótkie nitro :/
Zgłoś
Avatar
Dragon33 2012-08-01, 20:06
Jai napisał/a:

A może to ta pizda z filmiku co kolesie szczają na babkę na ulicy i teraz synek tej babki dopadł jednego z nich?



Chodzi o jakiś konkretny filmik? Piwo za wstawienie.

Co do tematu, filmik imo słaby, walki gimbusów z zerową techniką. Na ostatnim przynajmniej polała się krew.
Zgłoś
Avatar
dziaraxx1 2012-08-01, 20:07 20
Wersja dla dorosłych .
Zgłoś
Avatar
stiflermistrz 2012-08-01, 20:25 1
niegroźne ciosy kurczaków
Zgłoś
Avatar
Jai 2012-08-01, 20:48
Dragon33 napisał/a:



Chodzi o jakiś konkretny filmik? Piwo za wstawienie.

Co do tematu, filmik imo słaby, walki gimbusów z zerową techniką. Na ostatnim przynajmniej polała się krew.



No widziałem kiedyś taki - nie pamiętam czy tutaj, czy gdzies indziej. Rosja, babka siedziała na ławce, podeszło do niej 3-4 kolesi i jeden zaczął na nią lać. Po tagach tutaj nie znalazłem, więc albo to było gdzie indziej albo ktoś je zjebał.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-08-01, 22:12
które to te dobre bo chyba przegapiłem :/
Zgłoś
Avatar
biceps 2012-08-01, 22:16
synmackazklanu napisał/a:

5:16 pachy mu krwawią


Drogi gimbie chyba sobie pomyliłeś portale . Po chuj takie rzeczy piszesz , uwież mi każdy to zauważył i nie potrzeby żebyś nam to uświadamiał

xaazer napisał/a:

4:31 krzyczy JEST POMPAA


Kolejny idiota , ale w ostatnim czasie narobiło się tej debilnej gimbazy na sadolu . Szkoda że sadistic już nigdy nie będzie taki jak np 6 miesięcy temu
Zgłoś
Avatar
P................s 2012-08-01, 23:06
Jai napisał/a:



A takie pierdolenie. Wiesz czemu się tłuką? Jest różnica, jak jeden ćwok napada innego ćwoka bez powodu, by mu tylko najebać / okraść.

A może ten co dostał wpierdol napluł w twarz jego dziewczynie? A może mu okradł brata? A może to ta pizda z filmiku co kolesie szczają na babkę na ulicy i teraz synek tej babki dopadł jednego z nich? A może ten co leży to pedofil i wyruchał mu siostrę?

Nie wiesz o co się tłuką, to nie pierdol.
Chociaż pewnie jakby Ci siostrę jakiś pedo-rusek wydymał, to byś go poprosił, żeby Ci opowiedział jak było i maltretował byś przy tym fujarę. Żeby go przypadkiem nie skopać na leżąco.



Ale pierdolisz.

Jak idziesz się bić to musisz być pewny dwóch rzeczy.
Pierwsza że wygrasz
Druga to taka że po walce będziesz pewny że honorowo zmasakrowałeś kolesia (nie ważne kurwa za co).

Jeżeli nie wiesz czy będziesz w stanie spełnić tych warunków to masz kolejne dwie opcje:

Albo pchniesz kolesia nożem (oczywiście tak by cię nikt nie widział i byś nikomu nie mówił oraz tak aby nigdy nikt się o tym nie dowiedział że to ty przy czym będziesz się musiał sporo namyśleć)oczywiście tą opcję odradzam.
Albo rezygnujesz z walki.

Edit

Zawszę możesz zostawić sprawę policji
Zgłoś
Avatar
Saafa 2012-08-02, 1:54
jak już wyżej zauważyli, autor pierwszego posta ewidentnie dostawał wpierdol, to jeden z tych przyjemniaczków, których sie wyciąga na zewnątrz z baru i żeby nie dostać wpierdol stawiają piwo , gimbusy patrzący na świat przez okno monitora (też dostający wpierdol) postawili mu piwo
Zgłoś
Avatar
gmb 2012-08-02, 3:31
Wypierdalać z sucharami na samosię
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-08-02, 3:32
gmb, ale kto? musisz się określić
Zgłoś
Avatar
lisciasty 2012-08-02, 13:28
@Massdeath - pierdolisz jak potłuczony albo jesteś kompletną pizdą...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie