18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
=CAMEL= 2012-01-06, 1:47 2
Jezu ludzie jak ludzie, trochę "brudniejsi" ale są dobrzy i źli. Nie mają innego państwa tylko koczowniczy styl życia i mentalność wpojoną od dziecka to jacy mają być. Ale są cyganie którzy są normalni, nie popadajmy w rasizm (tak, sam też mam teoretycznie zakodowane ze to są brudasy ale nie można opierać się tylko na tym co na filmikach widzicie)

Noi sam sobie zaprzecze przypomniało mi się jak kiedyś cyganka przyszła do domu (bardziej weszła niż przyszła) stara zdziwiona i pyta o co chodzi. Aaaaaaa jak nie wiadomo o co chodzi to o kase. Noto matka mówi że spoko, zapłaci jej ileś tam od umycia okna (na owe czasy grubo) a cyganka po patrzyła na nią jakby cytryne wpierdoliła i mówi "aaaaa nieeeee to jednak nie". Się połapała i jak wychodziła zobaczyła że w sumie kasy nie dostała to starą zwyzywała...
Zgłoś
Avatar
dth 2012-01-06, 1:48 2
dziwne to jest... niby wszyscy nienawidzą cyganów, a jak Hitler ich gazował to wszyscy byli oburzeni : |
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-01-06, 2:01 52
Wszystko fajnie, zgadzam się z przedmówcami.
To teraz niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego polskie dziewczyny sikają w majtki za cyganami?
U mnie na dzielnicy jest cygańskie osiedle i często widuję tych wyrostków w towarzystwie dziewczyn - niewątpliwie rodowitych Polek. Cygany traktują je pogardliwie, nawet na nie nie patrzą i nie chcą iść po chodniku obok siebie, tylko cygan sobie idzie przodem z rękami w kieszeniach, a dziewczyna popierdala za nim jakby to był kurwa Brad Pitt czy inny chuj wi kto.

Że cygany tak traktują kobiety to rozumiem - taka tradycja i mentalność. Ale dlaczego Polki się pchają do tych pierdolonych pasożytów? Bo czarne nażelowane włosy? Bo ciemna skóra? Bo czarne oczy? Bo zawsze wycackani jak cieć na święto pracy?
Zgłoś
Avatar
tomekpiast 2012-01-06, 2:06
Aaaaaaaaaaaaaaaaale ulga pod koniec
Zgłoś
Avatar
omenomen 2012-01-06, 2:08 4
cyklon b i tyle.
Zgłoś
Avatar
przemo17xd 2012-01-06, 2:11
0:47 - 0:51 cyganki rzucaja klątwy
Zgłoś
Avatar
=CAMEL= 2012-01-06, 2:13 2
sergeantlipton napisał/a:

rodowitych Polek. Cygany traktują je pogardliwie, nawet na nie nie patrzą i nie chcą iść po chodniku obok siebie, tylko cygan sobie idzie przodem z rękami w kieszeniach, a dziewczyna popierdala za nim jakby to był kurwa Brad Pitt czy inny chuj wi kto.


Europejscy latynosi-a laski lecą na takie klimaty
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-01-06, 2:30 1
=CAMEL= napisał/a:


Europejscy latynosi-a laski lecą na takie klimaty



Coś w tym jest, ale dla mnie to są europejskie wszy skrzyżowane z glistami plus domieszka gówna (To pewnie stąd ten kolor skóry)
Zgłoś
Avatar
Dusza 2012-01-06, 2:35
Kradnie się bo ludziom różnie powodzi się w życiu.. Ale cyganie kradną ludziom!!
Zgłoś
Avatar
H................g 2012-01-06, 2:51
Jak ja tego ścierwa opałowego nie lubię, do roboty to zapierdalać się nie chce, ale kurwa po pieniądze to pierwsi :/
Czemu nigdzie w prawie nie jest zapisane, że jak ktoś zobaczy cygana to może go zastrzelić albo przynajmniej obić mu mordę za to, ze istnieje
Zgłoś
Avatar
seven 2012-01-06, 3:24 2
=CAMEL= napisał/a:

Jezu ludzie jak ludzie, trochę "brudniejsi" ale są dobrzy i źli. Nie mają innego państwa tylko koczowniczy styl życia i mentalność wpojoną od dziecka to jacy mają być.


To niech wypierdalają koczować do Etiopii.
Zgłoś
Avatar
Kiciok 2012-01-06, 3:30
Właśnie obejrzałem film z którego są te fragmenty. Fajny jest moment jak stary cygan zaprzecza temu, że jedzą psy, a nagle młody krzyczy że jedzą, a ten jeb go w ryj Polecam!
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2012-01-06, 4:45
Za waldusia piwo musi być
Zgłoś
Avatar
Tomaszu 2012-01-06, 8:17
Jak nazywa się ten dokument, którego fragmenty są na początku?
Zgłoś
Avatar
minkabletka 2012-01-06, 8:50 1
@up dokument nazywa się "Cyganie" , znajdziesz go na YT.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie