18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
brandon 2012-01-06, 9:01
Komentarz Waldusia . Nic nie trzeba dodawać...
Zgłoś
Avatar
kocurid 2012-01-06, 9:03 2
Powinieneś dostać wyróżnienie za ten filmik ! !!

Rozjebało mnie to jak ten cygan mówi wypierdalaj mi stad hahah
ja z checia dosłownie bym mu wytłumaczył co to znaczy wypierdalaj + bilet do Romuni.

Gówno skacze jeszcze w nie swoim kraju nie wierze !
Zgłoś
Avatar
pheonix 2012-01-06, 9:26
piwo za ten soczysty chlast na końcu!
Zgłoś
Avatar
Gizmobba 2012-01-06, 9:48 1
0:45 Cygan albinos buaha
Zgłoś
Avatar
Samilo 2012-01-06, 11:09 2
Koło Czarnobyla stoi całe miasto puste, wyjebać ich tam wszystkich razem i nech se urzędują.
Zgłoś
Avatar
LarryFoulke 2012-01-06, 12:01
@ dth
No właśnie ;/ Przecież Polacy, żydzi, cyganie powinni wszyscy iść do pieca co nie? Hitler ich za mało spalił.
@ kocurid
A gdzie jest ta Romunia?
Zgłoś
Avatar
AdiX 2012-01-06, 13:53 1
Ja tam nie jestem rasistą. W dupie mam kto ma jaki kolor skóry, oczu, wzrost, czy co innego. Ważne jest to jak się kto zachowuje i czy potrafi żyć w zgodzie z innymi.
Bardziej przypisywałbym się do nacjonalisty, jednakże nie popieram tezy, że mój naród jest najwyższy ect...
Jestem też za tym, że cyganie, żydzi, a w szczególności muzułmanie to dzicz, ale to nie zależy od fizjologii, a od wychowania, otoczenia i tradycji. Często też idzie za tym religia, ale nie słyszałem nigdy, żeby jakaś religia mówiłą o kradzieżach, życiu w gnoju, pierdoleniu przez całą rodzinę 3 kobiet- często dzieci.
Zgłoś
Avatar
kurwashit 2012-01-06, 14:45
Jeszcze przed obejrzeniem postawiłem piwo i dodałem do ulubionych! Nie myliłem się!
Zgłoś
Avatar
boncur 2012-01-06, 15:17
haahhaa ostatnia scenka najlepsza
Zgłoś
Avatar
young liberta 2012-01-06, 15:29
600 w pełni zasłużone piwko leci
Zgłoś
Avatar
dQrw10nYk0k5 2012-01-06, 20:11
Polecam ciekawy dokument: /watch?v=k_9Zpj75NDY
Zgłoś
Avatar
Shymeq 2012-01-06, 21:37 1
Jebane bydła, zapakować ich wszystkich do kontenerów i wysłać z powrotem do Indii !
Brakujące ogniwo między człowiekiem a małpą, nie obrażając małp
Zgłoś
Avatar
yoyoyo 2012-01-06, 22:24 1
Plugastwo, złodzieje, bandyci i mordercy. Oczywiście nikt im nic nie zrobi, bo od razu podniosą się krzyki wszystkich kłamliwych "przyjaciół mudżina", że to hitleryzm i powinniśmy przecież kochać wszystkich odszczepieńców, którzy jawnie plują nam w twarz. Hitlerowców, Ruskich, Tatarów, Szwedów i całą hordę innych uzbrojonych i agresywnych najeźdźców przegnaliśmy, a nie potrafimy sobie poradzić z biedotą i tałatajstwem. A takie zachowanie prędzej czy później źle się skończy, o czym już teraz przekonują się Niemcy czy Francuzi. Niedługo we własnym kraju nie będę mógł wyjść spokojnie na rynek, żeby wypić piwo, bo dostanę wp****ol od cygana. Niech sobie zorganizują swój kraj. Na Antarktydzie.

Przy okazji pozdrawiam mojego czarnoskórego dentystę, bo nikogo nie bije i nie kradnie. Dzięki Masebo za dobre plomby!
Zgłoś
Avatar
gurpegi 2012-01-07, 2:18
W Puławach mamy dla Cyganów swego rodzaju getto. Miasto postawiło bloki na wypiździewie i przeniosło tam wszystkich ciapatych. Nawet ulicę nazwali Romów, żeby innych ostrzec . Dobry sposób, aby się ich pozbyć z obrębu miasta. Trochę kosztowny, ale mamy spokój.
Zgłoś
Avatar
baza1000 2012-01-07, 3:26
To sa nasze smieci, nasze odpadki. piekne okreslenie tych malych brudasow
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie