18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
kokz666 2012-08-06, 19:31
Freeride - jak sama nazwa mówi, jazda wolna. Zaczynając od jazdy wolnej, kocznac na b,szybkiej. Zaczynajac od jazdy po płaskim terenie i konczac na zboczach stromych gór. Rowery do FR mają skok maksymalny 180mm, za to rowery do DH minimum 200mm. Co juz robi wielka roznice. Ogolnie rzecz biorąc, masz rower do FR, wsiadasz, jedziesz do lasu, zabierasz kłode z jakies górki i zjezdzasz. Jedziesz, usypujesz małą hopke i skaczesz. Freeridem mozna tez nazwac agresywniejszy slope badz enduro. Ogółem, zaprierdalasz gdzie dusza zapragnie, po kamieniach, krzakach, drzewach, blokach, kurwa w piekle bo jajach sztana. JAZDA WOLNA.
Downhill - zapierdalanie z b.stromego zbocza, przewaznie na wytyczonych i przygotowanych trasach. Downhill mozna nazwac zawodami w jezdzie na rowerze górskim. Downhill uprawiasz na przygotowanych trasach. Nie napierdalasz gdzie zechcesz, bo nie dasz rade z takim skokiem i manewrownością roweru oraz przedewszystkim geometrią.

A filmik w większosci przedstawia jazde FR, zbyt udzo tam żółtych taśm, horągiewek i poduch nie widac, co?
dodajcie "w", bo na serwer w chuj czasu bedzie ładowac
FREERIDE
.pinkbike.co/video/250332
.youtube.co/watch?v=B3_dl0hs0Bk

DOWNHILL
.pinkbike.co/news/Silver-Star-Round-4-2012-BC-Cup-DH-Series-video.html

Polecam chłopaki przegladnac Pinkbike'a i nie pierdolic głupot które słyszeliscie trzypotrzy.
Zgłoś
Avatar
MaTeZ 2012-08-06, 19:50
W sumie nie obchodzi mnie do czego co się zalicza, tylko dlaczego gość z 2:05-2:10 się nie wypierdolił
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-08-06, 20:08
Ranger napisał/a:



Dzięki za źródło! Nic dziwnego, że pierdolisz głupoty skoro niepodważalnym źródłem wiedzy jest dla ciebie... wikipedia
Doucz się jeszcze z wikipedii czym jest downstairs, bo po raz kolejny pierdolnąłeś farmazonem. Pewnie też jeździsz na rowerku, który ci kupili rodzice i parę razy za mocno przypierdoliłeś o krawężnik ?

Poczytaj swoje posty to zrozumiesz o czym mowa.



Nie wiesz co uprawiasz? MTB to ogół sportów rowerowych które uprawią się w górach. W jego skłąd wchodzi XC,, DH, FR, ohh pardą, urazone dzidy nienawidzą jak się kolarstwo grawitacyjne zalicza do mtb.
Zgłoś
Avatar
Ranger 2012-08-06, 20:29
Cytat:

Nie wiesz co uprawiasz? MTB to ogół sportów rowerowych które uprawią się w górach.



Tak, tak. A paralotnię zaliczamy do myśliwców 5-tej generacji

Pierdol, pierdol. Ja posłucham
Zgłoś
Avatar
x_muza 2012-08-06, 21:21
Pierdolnięcia super, ale się pytam po kiego, niektóre ujęcia powtarzają się z pińcset razy. Matołem nie jestem i wystarczy mi jednokrotne obejrzenie.
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2012-08-06, 21:57
majo rozmach skurwisyny, od rowerów po myśliwce
Zgłoś
Avatar
matjus 2012-08-06, 22:22
co to jest? klikam kolejną stronę, a tu reklama się otwiera w nowym oknie.
Zgłoś
Avatar
kamik306 2012-08-07, 9:08
kocham freeride szkoda, że u nas takich tras nie ma, tylko po lasach trzeba się rozbijać
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-08-07, 13:09
Ranger napisał/a:



Tak, tak. A paralotnię zaliczamy do myśliwców 5-tej generacji

Pierdol, pierdol. Ja posłucham



A ciebie zaliczamy do grupy inwalidzkiej, w końcu z głowa nie najlepiej
Zgłoś