18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Ken Block postanowił wystąpić kilka razy w rajdach WRC, oto krótka kompilacja jego sztuczek:



Myślę, że powyższy filmik powinien oświecić wszystkich fanów hamerykańskiego pozera, producenta napojów czy tam butów a nie rajdowca. Najwyższa pora ukrócić mit owego "super utalentowanego kierowcy".
Pewnie większość hejterów Kubicy uwielbia Blocka....
Zgłoś
Avatar
dirty_pig 2012-11-21, 0:03 8
ale niedojda
Zgłoś
Avatar
pkh 2012-11-21, 0:07 1
Lepsze to niż Małysz za kółkiem

Poza tym ciekawe na ile rajdów miał tyle wypadków, możę na 200?

Jakby nie patrzeć na tych jego filmikach gymkhana czy jakos tak zawsze mają sporo powtórzeń ujęcia, widać po śladach na asfalcie
Zgłoś
Avatar
NWC 2012-11-21, 0:09
Kręcić się autem z taką mocą na 4 buty pędzonym to każdy jeden potrafi :/
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2012-11-21, 0:12 45
W tym sporcie liczy się zapierdalanie a nie nagrywanie jednego odcinka tysiąc razy aby w końcu było do pokazania na youtube.
Zgłoś
Avatar
hailstorm 2012-11-21, 0:13 13
na 70 startów tylko w 5 rajdach zdobył jakiekolwiek punkty (via. wiki)
Zgłoś
Avatar
olex 2012-11-21, 0:57
szału nie ma, w koncu debiut... ta komplikacja wygląda jakbym ja w dirta 3 grał zajebany
Zgłoś
Avatar
p4siu 2012-11-21, 2:09
w colinie 3 swoj pierwszy rajd lepiej jechałem
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2012-11-21, 8:36 5
olex napisał/a:

szału nie ma, w koncu debiut... ta komplikacja wygląda jakbym ja w dirta 3 grał zajebany


No rzeczywiście!
Zaraz zaraz... co???
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-11-21, 8:51 1
mam dla was propozycje sadyści rajdowcy, wejdźcie do auta ( większość nie ma 18 lat ale chuj! ) znajdźcie szutrową drogę i kurwa gaz do dechy nagrajcie waszą przejażdżkę jak jesteście lepsi

pozdrawiam fan kena blocka. I tak uważam że najlepszym kierowcą jest Sebastian Loeb z francji
Zgłoś
Avatar
jeloo 2012-11-21, 11:59 4
Gdybym ja powtarzał te przejazdy setki razy zanim nada się to do opublikowania, to też bym jeździł tak "zajebiście" jak on. W końcu za którymś razem musi mi się udać, prawda?
Zgłoś
Avatar
Kurczak Bez Kości 2012-11-21, 12:02 2
ameryki nie odkryłeś, każdy kto choć trochę śledzi rajdy wie, że marny z niego rajdowiec
Zgłoś
Avatar
lesiot 2012-11-21, 12:09 23
rockface123 napisał/a:

mam dla was propozycje sadyści rajdowcy, wejdźcie do auta ( większość nie ma 18 lat ale chuj! ) znajdźcie szutrową drogę i kurwa gaz do dechy nagrajcie waszą przejażdżkę jak jesteście lepsi



W sumie nie ma sprawy... przejadę 20 razy, za 21 razem pojdzie mi w końcu jakoś znośnie, za 40 całkiem spoko... a filmik z 90 przjazdu w końcu opublikuje.
Patrzcie jestę Kenę Bolkię.
Zgłoś
Avatar
Coby 2012-11-21, 12:10 1
Tak tylko weźcie pod uwagę, że ślady na filmach Gymkhana wzięły się stąd, że przejazd musiał być jakoś zaplanowany i przećwiczony. To nie jest improwizacja, że on na bieżąco sobie myśli "o a tu pierdolne sobie przejazd pod naczepą". Znawcy kurwa tematu. W jego przypadku jeśli nie rozpierdoli samochodu albo jeśli po prostu mu nie nawali to kończy w czołówce, zwłaszcza w rallycrosie. A to, że jego wizerunek wykożystuje Monster to co? Gość dobrze jeździ, ma na siebie pomysł, sponsor to troszke podkręcił i finansuje samochód, który przygotowuje Crawford (ok 1500roboczogodzin). I co? Popierdala sobie sponsorowanym samochodem, który od razu mu naprawiają i do tego na tym zarabia. Ale pewnie, mistrzowie NFS wiedzą lepiej co to znaczy dobrze jeździć
Zgłoś
Avatar
stworek 2012-11-21, 12:10 2
jeloo napisał/a:

Gdybym ja powtarzał te przejazdy setki razy zanim nada się to do opublikowania, to też bym jeździł tak "zajebiście" jak on. W końcu za którymś razem musi mi się udać, prawda?


Nie, nawet wtedy byś tak nie jeździł.

Ps. I nie jestem jego fanem, koleś ma kasę to się bawi, my mamy Najmana który uważa się za zawodowego zabijakę, a Amerykanie mają Blocka który uważa się za zawodowego rajdowca.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie