18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
nerusss 2015-07-05, 15:24 1
Bo pic to trzeba umiec a nie jak szwaby
Zgłoś
Avatar
koniosraj 2015-07-05, 16:25 1
To oni chcieli przynieść światu swoją "kulturę"?
Zgłoś
Avatar
Rax 2015-07-05, 18:07 2
a wy plujecie na woodstock, jebane cebulaki

bo jak polskie wesele to wies
jak na stadionie to kibol
jak w kosciele to katol
a jak turysta na lotnisku to prostak i cebulak

w tym roku jade juz nie wiem, chyba 8 raz, i bede tydzien lezal dniami chujem do gory, wieczorem bulaj sie do reggae, a w nocy napierdalal pogo

i nawet o was nie pomysle skisle pyrki
Zgłoś
Avatar
lokalnywatażka 2015-07-05, 19:14
ale czad. trzeba tam jechać.
[coś mam dziś 'rękę' do dwudziestych piw]
Zgłoś
Avatar
Policeman 2015-07-05, 19:16 6
I wiecie co? Wyobraźcie sobie, że macie jakiś twardy kręgosłup moralny, chcecie wychować swoje dzieci na porządnych ludzi, to jest naprawdę coś z czym chcielibyście się zetknąć? NICZYM nie różnią się niemcy od Polski w kwestii obyczajów momentami nawet jest pewnie gorzej. Te wszystkie parady równości, święta piwa, ruchania, zielska. Wysyła się studentów na wymiany, by rżnęli się na potęgę, oni nawet się nie uczą bo zaliczają przedmioty z automatu. Kiedyś po rocznej wymianie studenckiej wracał człowiek i znał język, dzisiaj taka znajoma wraca z Londynu i mówi, że wie jak po arabsku są cycki, obciąganie, dupy i kutas. Ktoś w Europie ma interes w tym, by zdemoralizować i zniszczyć do cna wszelkie pozostałości po moralności, dumie. Zresztą domyślacie się oczywiście kto to taki. A chuj, nie będę się krył z tym słowem: rzecz jasna żydzi.
Zgłoś
Avatar
piecia413 2015-07-05, 19:27
Piwo za " Bawio "
Zgłoś
Avatar
DrWhisky 2015-07-05, 19:30 2
chleją te swoje pilsnery, zagryzając bratwurstem w sosie curry, wraz z frytkami w majonezie...adi sie w grobie przewraca
Zgłoś
Avatar
crow1985 2015-07-05, 19:33 4
0:28 Jeżeli to on zasila serwer Sadola, to się nie dziwie, że czasem tak zamula...
Zgłoś
Avatar
kexu 2015-07-05, 19:36 4
Zajebiscie się bawią!! Jestem co roku, to na filmiku to jedna setna tego co się dzieje
Zgłoś
Avatar
jolka1860 2015-07-05, 19:47 2
kazdy zakompleksiony Polak powinien to zobaczyc i sie odmulić ;P bo w Polsce ciągle - bo nie wypada, bo co sąsiedzi powiedzą... ,a od wieków zabawie towarzyszył PAW i to jest ludzkie ;p;p;p
Zgłoś
Avatar
sivydym 2015-07-05, 20:38
i kurwa dobrze, po to to jest a pizdy ze sfrajfonammi się jarają, że najebanego złapali... to jest miejsce i czas do chlania piwa ( nawet jeśli o cienkie szwabskie lagierki)
Zgłoś