18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Kompilacja rowerowa
mrlewy • 2014-07-12, 18:40
Czyli rowerzyści kontra samochody Większość filmików zza wschodniej granicy



Video teoretycznie w HD720

Według tego co napisał autor, utwór zwie się: X-Ray Dog - The Fury (With Choir)
Zgłoś
Avatar
Maynn 2014-07-13, 0:43
Selekcja naturalna
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-07-13, 5:14
no, 00:50 to na prawdę samochód w chuj
Zgłoś
Avatar
Krowal 2014-07-13, 7:07 7
Wiem, że to nie u nas, ale nienawidzę tych jebanych terrorystów na dwóch kółkach. Zaraz odezwą się głosy, że mają takie same prawa jak kierowcy samochodów. Kurwa wiem, że mają, ale niech dotrze do ich zakutych łbów, że oprócz praw posiadają również obowiązki, nakazy i zakazy. Obowiązek jazdy z prawej strony, respektowanie znaku B-9, zakaz jazdy po chodnikach (z wyjątkami), zakaz przejeżdżania przez jednię na przejściach dla pieszych (nie mówię o przejazdach rowerowych), obowiązek korzystania ze ścieżki rowerowej (i kodeks nie mówi nic, że jemu lepiej się jedzie jezdnią, jak mi nie pasuje dziurawa jezdnia to mam popierdalać samochodem po chodniku?).
Poza tym, u tych ludzi występuje podobny do wyborców JKM brak instynktu samozachowawczego poprzez niestosowanie podstawowej zasady kodeksu drogowego - zasady ograniczonego zaufania. Co mi kurwa po tym, że będąc w prawie i widząc potencjalne zagrożenie na siłę egzekwuję swoje prawa. Klientowi w puszce nic nie będzie, a rowerzysta skończy jako warzywo.
Więc chuj w dupę wszystkim drogowym terrorystom, aby całe życie byli zmuszeni jeździć rowerami ze zdjętymi siodełkami.
Zgłoś
Avatar
Asmord 2014-07-13, 8:49 6
BrunerOvned napisał/a:


Wyobraź sobie, że te kurwy mają dokładnie takie same prawa i obowiązują ich takie same przepisy, jak Ciebie w Twojej Multipli.
Masa Krytyczna jest organizowana raz na jakiś czas, a Ty wozisz codziennie swoją spoconą dupę w aucie - więc pomyśl, ile i jak często sam jesteś zawalidrogą.

A ti ti ti, frustratku malutki!



Takie same prawa i przepisy? Nie płacą podatku drogowego, nie opłacają OC(jak gamoń na rowerze spowoduje kolizję to za zbita lampę i szybę, pogiętą maskę i połamany zderzak musisz go ścigać przez sąd cywilny), w większości nie mają bladego pojęcia o przepisach ruchu drogowego, mając ścieżkę rowerową i tak jadą po ulicy itd. Do rekreacji czy sportu rower jak najbardziej, ale nie do włóczenia się po drogach.

Za rozjeżdżanie terrorystów na rowerach zawsze piwo.
Zgłoś
Avatar
Basmacz 2014-07-13, 10:16 3
Nie ma innej grupy użytkowników dróg mającej tak centralnie i tak gremialnie wyjebane na przepisy jak jebani rowerzyści. Dlatego wkurwiają wszystkie inne grupy i dlatego kij im w szprychy.

WINCY TAKICH FILMIKÓW KURWA!
Zgłoś
Avatar
Tomaszu 2014-07-13, 12:32
Aż komentarz napisałem. Montaż, muzyka i obraz jest perfekcyjnie zrobiony.
Zgłoś
Avatar
BarteQk 2014-07-13, 15:10
żadnemu buty nie spadły
Zgłoś
Avatar
SzaraEminencja 2014-07-13, 16:06
Miód na moje oczy
Zgłoś
Avatar
maddie 2014-07-13, 18:40
Piękne. Zawsze miło popatrzeć jak ubywa populacja pedałujących, toż to plaga jakaś, i coraz więcej praw mają, chociaż w większości pewnie nawet nie zdają sobie z tego sprawy, bo przepisów to znają tyle co w podstawówce na lekcjach ich nauczyli :F
Zgłoś
Avatar
boogiel 2014-07-14, 8:11
Ale pierdolicie, to że w jakiejś populacji jest odsetek debili, to nie znaczy, że wszyscy tacy są. A na filmiku jest zbiór niezłych kretynów. Sam jeżdżę dużo na rowerze szosowym, ale staram się robić to tak, żeby nie utrudniać inym pojazdom ruchu i stosując się do przyjętych norm, bo jestem także kierowcom (i to nie multipli).
Zgłoś
Avatar
Krowal 2014-07-14, 13:32 1
boogiel napisał/a:

Ale pierdolicie, to że w jakiejś populacji jest odsetek debili, to nie znaczy, że wszyscy tacy są. A na filmiku jest zbiór niezłych kretynów. Sam jeżdżę dużo na rowerze szosowym, ale staram się robić to tak, żeby nie utrudniać inym pojazdom ruchu i stosując się do przyjętych norm, bo jestem także kierowcom (i to nie multipli).


I chwała Tobie i tobie podobnym. Ale niepochlebne opinie odnoszą się do terrorystów. Jeśli nim nie jesteś, nie bierz tego do siebie.
Prawda jest taka, że dostrzega się to co boli i przeszkadza i to należy piętnować. Czy ktoś napisał, że dotyczy to wszystkich? Nie, wyłącznie kurew, które krzyczą o równych prawach dla rowerzystów nie wspominając o obowiązkach.
Zachowują się jak feministki krzyczące o parytetach, ok więc zapraszam do kopalni.
Zgłoś
Avatar
drewniak123 2014-07-14, 21:15
głupia cipa
Zgłoś