18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Kompilacja rowerowa
mrlewy • 2014-07-12, 18:40
Czyli rowerzyści kontra samochody Większość filmików zza wschodniej granicy



Video teoretycznie w HD720

Według tego co napisał autor, utwór zwie się: X-Ray Dog - The Fury (With Choir)
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-07-12, 18:44 7
to jest tak mocne, że powinno być od +35.
Zgłoś
Avatar
MrR.I.P. 2014-07-12, 18:53 6
Po sowieckich drogach strach czołgiem jeździć a ci rowerkami popierdalają. Ruskie kamikaze.
Zgłoś
Avatar
juzeg 2014-07-12, 18:56 16
Rowy dla rowerzystów!!!
W całej kompilacji na palcach jednej ręki można policzyć sytuacje w których to kierowca puszki zawinił.
Swoją drogą te kurwy panoszą sę jeszcze bardziej niż motocykliści, a szczytem wszystkiego jest blokowanie dróg w każdym większym mieście pod hasłem Masy Kretynów czy jakoś tak.
Zgłoś
Avatar
kolborano 2014-07-12, 19:04 7
@up zastosuj znaną maść na dolegliwości wentyla.
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2014-07-12, 19:14 14
juzeg napisał/a:

Rowy dla rowerzystów!!!
Swoją drogą te kurwy panoszą sę jeszcze bardziej niż motocykliści, a szczytem wszystkiego jest blokowanie dróg w każdym większym mieście pod hasłem Masy Kretynów czy jakoś tak.


Wyobraź sobie, że te kurwy mają dokładnie takie same prawa i obowiązują ich takie same przepisy, jak Ciebie w Twojej Multipli.
Masa Krytyczna jest organizowana raz na jakiś czas, a Ty wozisz codziennie swoją spoconą dupę w aucie - więc pomyśl, ile i jak często sam jesteś zawalidrogą.

A ti ti ti, frustratku malutki!
Zgłoś
Avatar
~Velture 2014-07-12, 19:33 6
Akcje z winy kierowców samochodów: 0:29, 2:25 ewentualnie bo nie jestem pewny czy u ruskich jest zakaz jazdy rowerem po chodniku czy nie więc powiedzmy ,że może tam tego nie być.
No i to tyle... Nie liczę tego gdzie kretyni przejeżdżają przez pasy rowerem bo to te jest łamanie przez niego przepisów (bo jak wiemy rower przeprowadza się na pasach a nie wolno nim przejeżdżać - i to nawet przepisy regulują a powód dla którego tego nie wolno robić widać na filmiku).

Czekam na spiny od panów używających gejów.... sorka... pedałów do poruszania się po drodze.
Czekam też na spiny frajerów na motocyklach i lamusów z samochodów oraz kartoflaków chodzących na piechotę i buraki jeżdżące publicznymi środkami transportu, jak również kajakarzy, narciarzy, pływaków, wodników, swinki morskie, krowy, świnie, kangury, puszkę fanty, kilo kartofli, boczek, grześki w czekoladzie, batona mars, sos w puszce. Nie wiem kogo jeszcze pocisnąć to powiem tylko ,że jebać straż pożarną i pogotowie energetyczne na 107% bo tylko bók mosze nas sondzidź.

Zaczynajcie spiny.
Zgłoś
Avatar
r................a 2014-07-12, 19:43
było, dzieci dwóch pedałów czy jakoś tak się nazywał temat
Zgłoś
Avatar
CrazyEdek 2014-07-12, 20:22 1
Było, i jest w koszu, bo temat nie posiadał opisu filmu.
Zgłoś
Avatar
Silikonowy 2014-07-12, 21:25 6
Velture napisał/a:

Akcje z winy kierowców samochodów: 0:29, 2:25 ewentualnie bo nie jestem pewny czy u ruskich jest zakaz jazdy rowerem po chodniku czy nie więc powiedzmy ,że może tam tego nie być.
No i to tyle... Nie liczę tego gdzie kretyni przejeżdżają przez pasy rowerem bo to te jest łamanie przez niego przepisów (bo jak wiemy rower przeprowadza się na pasach a nie wolno nim przejeżdżać - i to nawet przepisy regulują a powód dla którego tego nie wolno robić widać na filmiku).

Czekam na spiny od panów używających gejów.... sorka... pedałów do poruszania się po drodze.
Czekam też na spiny frajerów na motocyklach i lamusów z samochodów oraz kartoflaków chodzących na piechotę i buraki jeżdżące publicznymi środkami transportu, jak również kajakarzy, narciarzy, pływaków, wodników, swinki morskie, krowy, świnie, kangury, puszkę fanty, kilo kartofli, boczek, grześki w czekoladzie, batona mars, sos w puszce. Nie wiem kogo jeszcze pocisnąć to powiem tylko ,że jebać straż pożarną i pogotowie energetyczne na 107% bo tylko bók mosze nas sondzidź.

Zaczynajcie spiny.



nie zesraj się
Zgłoś
Avatar
animus190014 2014-07-12, 22:34 1
Ale chujowa komplikacja....
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-07-12, 23:39 6
Jako osoba codziennie dojeżdżająca do pracy rowerem, a w weekendy jeżdżąca rekreacyjnie uwielbiam oglądać kompilacje idiotów na dwóch kółkach Pod prąd, złą stroną jezdni lub złym pasem, bez żadnego oświetlenia, bez sygnalizowania manewrów, przez przejścia, na czerwonym, na milimetry między tramwajami, itp. codziennie widzę takich kretynów na drodze. Ale żeby być uczciwym zarówno pieszym łażącym po ścieżkach rowerowych jak święte krowy oraz kierowcom aut, którzy myślą, że są panami drogi też brakuje tak samo wyobraźni jak rowerzystom.
Zgłoś
Avatar
kszh19 2014-07-12, 23:53
Jak przeora ryjem asfalt albo wykona potrójne salto od szyby to bedzie mógł drzeć ze miał pierwszeństwo.
Zgłoś
Avatar
kaelem 2014-07-13, 0:20
rowerzyści na tory!!!
Zgłoś
Avatar
eweli25 2014-07-13, 0:33
Sama jeżdżę na rowerze, ale przedewszystkim ostrożnie, a nie wjeżdżając pod koła samochodów jak ci idioci... większość przejeżdżała sobie po pasach, gdzie powinni zwlec dupsko z roweru i go przeprowadzić kur..!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie