18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Stashqo 2013-09-14, 0:26
demz napisał/a:



lol, szczerze wątpię, że ~250 mln dolarów zwróciło im się z samych pre-orderów. Pre-ordery w Polsce były chyba za 20 zł, czyli ~5-6 dolarów, w innych krajach to masz 5 funtów i 5 dolarów. Ile ludzi by musiało kupić pre-ordery by im się to zwróciło... Nie wiesz co piszesz.


Dobrze, że Ty wiesz... Nie wiem skąd cena 20zł za grę, która po premierze będzie kosztować parę stówek, ale pachnie mi to jakąś lewizną. W samych stanach (nie wspominając o reszcie świata) rozeszło się 100mln preorderów, przy czym w standardowej wersji koszt wynosił 60$, specjalna bodajże po 80$ już dawno się rozeszła a jakaś superrozszerzona to jedyne 140$.
Zgłoś
Avatar
kolezka1432 2013-09-14, 6:41
a gdzie GTA: London, kurwa?
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-09-14, 9:37 1
Cytat:

Za tego polaczka to wiesz co ........................


Kurwa, Wielkiego Potomka Nieustraszonej Husarii, Sarmackie, Szlachetne Nasienie Wschodnich Kresów Europy, Najdzielniejszy Naród Europy POOOLAKA . jesteście zjebani, że tak spinacie dupy o zwykłą zdrobniałą nazwę podczas, gdy inne narody wyzywacie tu od żabojadów, hamburgerów, nie wszystkich obraża "polaczek". Ogarnijcie swoje przerośnięte ego i nie bądźcie takimi hipokrytami (to apel Również do moderatorów tej strony)
Zgłoś
Avatar
las84500 2013-09-14, 9:58 2
grzechu5444 napisał/a:

hhaha za polaczka wielka krata browarów, niech narodowskie patriotyczne świnie dostają hemorojdów z bólu



Ale Ty jesteś nonkonformistyczny i światowy



Prawdziwy internetowy

Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-09-14, 10:16 2
To mnie wkurwia w tych polaczkowych psach. Jak kolega wyżej napisał.t wyzywają Wszystkie inne narody, ale jak ktośnapisze "polaczek"(fajne zdrobnhenie) to od razu synowie wielkibh przodków wylewają bóle dupy, bo to pqzecież oni są narodem wybranym.
Żal was psy.
Zgłoś
Avatar
majklo 2013-09-14, 10:25
o stary... wilki bro dla Ciebie za przypomnienie kawałka...
Zgłoś
Avatar
wernetto 2013-09-14, 12:18 3
sashy92 napisał/a:

1 Sprawa Polaczkiem to możesz być ty ty pierdolona pindo lindo w rurkach i z ryjem jak przychlast
2 Jak ci złe w Polsce to wypierdalaj do ciepłych krajów ty kutasie
3 pewne jesteś pierdoloną gimbazą i prosisz się o wpierdol

to tyle musiałem to napisać bo się wkurwiłem na tego szmaciaża



jaka spina. Widać od razu kto jest Polakiem, a kto polaczkiem. Tylko polaczki denerwują się, bo ktoś napisał zdrobniale ich narodowość.

A teraz idź być bezrobotnym gdzie indziej.
Zgłoś
Avatar
G................a 2013-09-14, 14:50
GTA V zamowione !!! teraz czekac tylko do wtorku az zapuka do drzwi
Zgłoś
Avatar
sosik 2013-09-14, 15:37
Zawsze mam bekę ze wszystkich oburzonych gimbusów na sadolu za słowo "polaczek" Ten Wasz ból dupy mnie po prostu bawi do łez.
Zgłoś
Avatar
demz 2013-09-14, 17:03
Stashqo napisał/a:


Dobrze, że Ty wiesz... Nie wiem skąd cena 20zł za grę, która po premierze będzie kosztować parę stówek, ale pachnie mi to jakąś lewizną. W samych stanach (nie wspominając o reszcie świata) rozeszło się 100mln preorderów, przy czym w standardowej wersji koszt wynosił 60$, specjalna bodajże po 80$ już dawno się rozeszła a jakaś superrozszerzona to jedyne 140$.



Ty w ogóle wiesz co to jest pre-order ??
Zgłoś
Avatar
KrzysztofFejk 2013-09-14, 19:32
@Up a możesz zalinkować do tych pre-orderów za 20zł?
Zgłoś
Avatar
Skowu 2013-09-14, 20:19
Za polaczka nie ma browara
Zgłoś