18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
patyk89 2013-09-13, 21:33
Muzyczka z pierwszego GTA miecie system.

Jak by ktoś chciał - Da shootaz - Joyride.

Specjalnie dla tego utworu kupowałem radio z mp3 do samochodu
Zgłoś
Avatar
demz 2013-09-13, 21:35
Stashqo napisał/a:

kasa wyłożona na produkcję zwróciła im się już z preorderów.



lol, szczerze wątpię, że ~250 mln dolarów zwróciło im się z samych pre-orderów. Pre-ordery w Polsce były chyba za 20 zł, czyli ~5-6 dolarów, w innych krajach to masz 5 funtów i 5 dolarów. Ile ludzi by musiało kupić pre-ordery by im się to zwróciło... Nie wiesz co piszesz.
Zgłoś
Avatar
oQo 2013-09-13, 21:46
końcówka najlepsza
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-09-13, 21:59
Ojej, ilu tu polaczków.
Zgłoś
Avatar
rew123321 2013-09-13, 22:11
chlop napisał/a:

Za tego polaczka to wiesz co ........................


g....popyszczysz na necie?
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-09-13, 22:12
A ja ostatnio się zaopatrzyłem w GTA 4 ale mi kompa wyłącza ... i tylko ta gra inne w miare nowe gry (Bulletstorm np) działają bez zarzutu ... chyba przyjdzie kupić oryginał (i nie pisac mi kurwa o zasilaczach bo to nie to bo by inne gry tez wypierdalało)
Zgłoś
Avatar
grzyb_33 2013-09-13, 22:17
Tafariel napisał/a:

A ja ostatnio się zaopatrzyłem w GTA 4 ale mi kompa wyłącza ... i tylko ta gra inne w miare nowe gry (Bulletstorm np) działają bez zarzutu ... chyba przyjdzie kupić oryginał (i nie pisac mi kurwa o zasilaczach bo to nie to bo by inne gry tez wypierdalało)


Sprawdz sobie pamięć mem testem, albo wyciągnij ram przeczyść slot i ram i sprawdz czy działa.Jesli nie działa sprawdz czy nie masz bad sektorów na dysku mhdd, jeśli dalej komp się wyłącza pozostaje chipset skoro mówisz że wszystkie inne gry działają.Być może gta jest tak chujowo napisane że przesył danych jest za duży na Twój chipset i się wyłącza a konkretnie zawiesza/przegrzewa bądź generuje kod błędu.
Zgłoś
Avatar
ChomikAdrian 2013-09-13, 22:26
Wystarczy cokolwiek wysrać o GTA i piwa stawiajo.
Zgłoś
Avatar
Pyro25 2013-09-13, 22:32 1
GTA to chujnia
Zgłoś
Avatar
Enzo_Gorlomi 2013-09-13, 22:35
las84500 napisał/a:

Up - a co ja mam powiedzieć?
Pamiętam jak jeszcze za małolata do tego stopnia zagrywałem się w 10-minutowe demo pierwszego GTA na PSX, że jak kupiłem pełną wersję to znałem już Liberty City na wylot. A GTA 2 kupiłem spiracone na tydzień przed oficjalną premierą


ech 10 minutowe demo GTA...
pamiętam jak dziś jak za granie z kumplem Andrzejem wyjebali nas z pierwszej roboty - kontroli kotłów w ciepłowni Ełk...
Zgłoś
Avatar
DestructionMen 2013-09-13, 22:42
My tu gadu gadu a za 4 dni premiera GTA V !, urlop do końca tygodnia wybrany
Zgłoś
Avatar
Światłocień 2013-09-13, 23:01
Nigdy nie byłem fanem tej serii. Fajnie było się czasem pobawić w otwartym świecie, ale poza dobrymi soundtrackami ni chuja nie szło się wczuć w te gry.

Cytat:

Rockstar games zawsze potrafi zaskoczyć nową grafą co nowszą część GTA


Wut? Od GTA III do GTA San Andreas wyglądały nieomal identycznie. Tylko sceneria się zmieniała.
Zgłoś
Avatar
sashy92 2013-09-13, 23:47
1 Sprawa Polaczkiem to możesz być ty ty pierdolona pindo lindo w rurkach i z ryjem jak przychlast
2 Jak ci złe w Polsce to wypierdalaj do ciepłych krajów ty kutasie
3 pewne jesteś pierdoloną gimbazą i prosisz się o wpierdol

to tyle musiałem to napisać bo się wkurwiłem na tego szmaciaża
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-09-14, 0:13
hhaha za polaczka wielka krata browarów, niech narodowskie patriotyczne świnie dostają hemorojdów z bólu
Zgłoś
Avatar
bananovvy 2013-09-14, 0:17
Wcale nie wszystkich, brakuje wielu dobrych części.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie