18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Nathaniel_Demerest 2013-09-13, 20:49
Kurwa mać, te wideo niemalże w każdym przypadku nie ukazuje oryginalnych tytułów, które rzekomo prezentuje:

W GTA 3, zapierdala tuż przy zjeździe do portu samochód nie występujący w oryginale;

Te GTA Vice City, to kurwa nie oryginał tylko MOD do GTA 4, emitujący GTA Vice City na silniku GTA 4;

W GTA 4 Niko zapierdala samochodami z jakiś MODów;

A jakby tego było mało, to cała ta chujowa kompilacja nie zawiera GTA London, GTA Advance, GTA: Liberty City Stories, GTA: Vice City Stories, GTA: The Lost and Damned, GTA: The Ballad of Gay Tony i GTA: Chinatown Wars.
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-09-13, 20:52 4
IMO najlepszą częścią było Vice City, ten klimat lat 80 w połączeniu z muzyką jest po prostu legendarny
Zgłoś
Avatar
Spedi 2013-09-13, 21:01
oj najlepiej gta 2 wspominam ile to sie czolgiem najezdzilo !
Zgłoś
Avatar
wernetto 2013-09-13, 21:03
jak nie wyjdzie na PC, trzeba będzie kupić w końcu konsole. Przynajmniej nadrobię parę fajnych exclusivów, typu God of War, czy Red Dead Redemption.
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2013-09-13, 21:03
Wołek napisał/a:

IMO najlepszą częścią było Vice City, ten klimat lat 80 w połączeniu z muzyką jest po prostu legendarny



Piwo za tytuł w profilu!

A w GTA VC nadal lubie zapierdalać, tyle ze na androidzie.
Zgłoś
Avatar
wernetto 2013-09-13, 21:06
Wołek napisał/a:

IMO najlepszą częścią było Vice City, ten klimat lat 80 w połączeniu z muzyką jest po prostu legendarny



Jeśli chodzi o gameplay najlepszą częścią było dla mnie San Andreas, ach te loty nad pustynią. A jeśli chodzi o klimat to Vice City jest nie do pobicia.

Mimo wszystko, nie oszukujmy się, każde GTA jest świetne. Ta seria po prostu to legenda.
Zgłoś
Avatar
monster12 2013-09-13, 21:06
@up
za "polaczka" wielki kutas ci w dupsko
Zgłoś
Avatar
las84500 2013-09-13, 21:06 1
Wołek napisał/a:

IMO najlepszą częścią było Vice City, ten klimat lat 80 w połączeniu z muzyką jest po prostu legendarny



Meszanka "Miami Vice" i "Scarface"

Po za tym mały smaczek z Vice City
Zgłoś
Avatar
Gizmobba 2013-09-13, 21:11
kurwa jak sobie pomyśle, że z tą grą się zestarzałem to mi się płakać chce ze szczęscia
Zgłoś
Avatar
MoRs134 2013-09-13, 21:16
pisage napisał/a:

gta skończyło się na jedynce...

Twój rozwój umysłowy skończył się na 1
Zgłoś
Avatar
zerodwadwa 2013-09-13, 21:18 1
GTA 2 dla mnie najbardziej kultowa wersja ze wszystkich. Nie zliczę ile godzin rozegrałem w nią na PSXie.
A San Andreas ma już prawie 10 lat. Masakra, do dziś mam tą grę na kompie. Ale ten czas zapierdala, starzejemy się..
Zgłoś
Avatar
grzyb_33 2013-09-13, 21:22 1
Za polaczka zawsze kutas Ci w dupe
Zgłoś
Avatar
pinkYnieMozg 2013-09-13, 21:23
a ja tam najwiecej godzin zycia stracilem przy 3, kazdy dolek znalem w miescie.
Zgłoś
Avatar
Stashqo 2013-09-13, 21:26
Nie widzę chinatown wars (najlepsza moim zdaniem jeśli chodzi o humor) czy london, ale niech będzie. Grę lubię bardzo, ale marketing jaki robią od paru miesięcy wokół GTA V jest po prostu mistrzowski, sporo materiału wychodzi rzekomo od "fanów" (ciekawe tylko czemu popularniejsze gry takiego zainteresowania nie skupiały na wszelkich kłejkach, dzidach i innych sadolach, chociaż fanów mają dużo więcej). Powoli staje się to dość natrętne i nawet jako fan serii mam dość, ale mimo wszystko jest to bardzo efektywne bo wszyscy o GTA mówią a kasa wyłożona na produkcję zwróciła im się już z preorderów.
Zgłoś
Avatar
Kopalny 2013-09-13, 21:32
Dobrze się grało tylko w jedynkę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie