18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
o................e 2013-04-26, 0:27
tak w ogóle waląc konia przy kompie nic sobie nie połamie, przyjemne i bezpieczne
Zgłoś
Avatar
czlowiekzbuszu 2013-04-26, 0:32
i chłopy rozpoczynają długi post, chyba że nauczą się korzystać z drugiej ręki
Zgłoś
Avatar
Dragonov 2013-04-26, 2:07
Z czego oni mają te kości?Ze szkła?Normalna kość jest twarda jak beton.Ledwo się poślizgnęli,upadli na rękę i już ręka powykrzywiana.Prędzej bym sobie palce połamał,niż złamał rękę.
Zgłoś
Avatar
D................a 2013-04-26, 6:58 1
kocham oglądać jak te jebane cioty sobie coś łamią
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-04-26, 10:18
Same cioty na deskach.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-04-26, 10:54 2
zaraz ktos napisze ze oni przynajmniej nie siedza w domu przed kompem

ale ja jednak juz wolalbym siedziec przed kompem niz tak sie lamac. pozatym woje jednak zapierdalac na motorze. tam jak sie juz cos stanie to zlamanie reki bedzie moim najmniejszym problemem
Zgłoś
Avatar
Mr.Benny 2013-04-26, 10:54 1
I ciągle ten sam monotonny tekst "Ohh my Good, ohh my Good". Zero kurwa kreatywności. Nie to co polska dżimbaza.
Zgłoś
Avatar
19ahmed22 2013-04-26, 12:12 1
Ja pierdolę, większość beczy jak ostatnie cioty. Ja sobie 2 lata temu złamałem kość łokciową i kość promieniową. Otwarte, z przemieszczeniem ok. 45-50 stopni. Zorientowałem się dopiero, jak zobaczyłem buty ujebane od krwi. Ale spokojnie dotarłem do domu, z domu razem z mamą (byłem jeszcze niepełnoletni) poszedłem spokojnie do szpitala. Niestety nie posiadał on oddziału dziecięcego, więc przewieźli mnie karetką do innego miasta (ok. 10km). Nie czułem bólu aż do czasu operacji nastawienia tej ręki. Jedynie byłem wkurwiony na siebie, bo spadając ze schodów miałem przez tą rękę przewieszoną bluzę, nie zdążyłem jej wyprostować no i upadłem zewnętrzną stroną dłoni. Jebłem porządnie ale moją jedyną reakcją była wiązanka przekleństw na krzywy chodnik, a nie skamlanie jak bura suka, jak to miało miejsce u osób na filmie.
Zgłoś
Avatar
ściwanek 2013-04-26, 12:19
Nie pili mleka
Zgłoś
Avatar
criss691 2013-04-26, 12:25
za mało
Zgłoś