18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
Darson666 2013-08-15, 13:18
Jeśli to tak zwany dziewiczy wąsik, to mogła odczytać to jako kpinę.
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2013-08-15, 13:23
Stary, nie jesteś sam...

Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-08-15, 14:04 2
miałem na roku dziewczę z "wąsikiem"

ale przy okazji dodam że ŻADEN facet (nie wspominając już o sadolach) by nie wybrzydzał
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-08-16, 15:13
powiedz jej: "zgól ten koper"
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-08-16, 15:37
Tak juz niektore laski, zwlaszcza o ciemnej karnacji skory i wlosach. Tez mialem taka dziewuche, sypal sie jej taki wasik, pewnie go golila regularnie, byla taka zajebista dupa ze chuj mnie to obchodzilo.
Zgłoś
Avatar
Cossmos 2013-08-16, 16:34 1
Bo w przyrodzie nic nie ginie. Jest ogólnie zajebista (zgrabny tyłeczek, ładne, ciemne włosy, proste nogi - a nie jakieś jebane kombinerki - a jak jeszcze do tego inteligentna i z ambicjami), nie ma takiej opcji, żeby nie miała wąsa. Trzeba decydować, czy przeszkadza nam, że co jakiś czas chodzi do kosmetyczki na woskowanie nóg i przy okazji pozbywa się wąsika ;p

Równowaga, panowie, równowaga. Jak jest idealna, to pewnie próżnia pod kopułą. Takie jest to życie.
Zgłoś
Avatar
PaniMajor 2013-08-16, 21:31 1
Dodam tylko że zarówno za ten "koper" jak i za potencjał seksulany odpowiada testosteron. Więc panna z lekko sypiącym się włosem zazwyczaj równa się dzika puma w pościeli .
Zgłoś
Avatar
b................r 2013-08-16, 21:56 2
stalowyszczur napisał/a:

Tak juz niektore laski, zwlaszcza o ciemnej karnacji skory i wlosach. Tez mialem taka dziewuche, sypal sie jej taki wasik, pewnie go golila regularnie, byla taka zajebista dupa ze chuj mnie to obchodzilo.

taa i tej lasce Andrzej było na imie

Zgłoś