18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Nastukany jak szpadel, lub narąbany jak wióry w tartaku wsiadł do samochodu i usiłował udawać prowadzenie. Niestety się złożyło w sposób taki, że przywalił przy pierwszym skręcie w nadjeżdżający samochód. Po tym spróbował niemrawej ucieczki ale został zatrzymany pieszo do przyjazdu policji.

Zgłoś
Avatar
bloodwar 2016-10-23, 21:08 3
Po chuj ta cenzura? Koleś który raz jest tak durny żeby wsiąść kompletnie nastukany za kółko pewnie będzie i w przyszłości odpierdalał taką manianę, obywatele mają prawo wiedzieć kim on jest, może dzięki temu uniknęliby w przyszłości tragedii
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2016-10-23, 21:19 3
I teraz przez takiego śmiecia nie dojeżdżasz na miejsce albo dojeżdżasz na cmentarz.
Zgłoś
Avatar
Oponka 2016-10-23, 21:27 1
przez takich, jak on jestem za wprowadzeniem wbudowanych alkomatów w samochodach. dmuchasz i jedziesz... albo idziesz
Zgłoś
Avatar
mygyry 2016-10-23, 21:55 8
Takimi ludźmi powinni zastępować manekiny w testach zderzeniowych
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2016-10-23, 22:28
Pewnie ze zmywaka wrócił i sie zapomniał...
Zgłoś
Avatar
C................s 2016-10-24, 0:37
Nie trzeba zasłaniać numerów rejestracyjnych. To nie są dane osobowe...
Zgłoś
Avatar
Gizmolka 2016-10-24, 1:17
@up są.
Zgłoś
Avatar
Essent 2016-10-24, 18:47 4
up nie są.
Zgłoś
Avatar
MacQ211 2016-10-25, 23:22
Moje miasto... Takie piękne...
Zgłoś
Avatar
SwiniaPIG 2016-10-25, 23:27 3
Ten Lublin to jebana patologia a nie miasto. Co chwilę tam coś się odpierdala.
Jak idę przez centrum to ręce opadają jak się patrzy na ten bajzel. A na spotach reklamowych takie piękne miasto inspiracji... Ta inspiruje do tego żeby spierdolić jak najdalej.
Zgłoś
Avatar
Avalanger 2016-10-25, 23:38 1
Volkswagen...
Lublin...

Czego Wy kurwa oczekujecie?

Jeżdżę od siedmiu lat, a już wiele widziałem, wielokrotnie najebany jak szpadel miałem ciągutkę by prowadzić w takim stanie. Aż w końcu, wracając z imprezy, o wiejskich klimatach. Około 10km od najbliższego miasteczka 30tys.
Konkretniej, 0,7 na trzech i po 3-4 browary.

Efekt? Piłem na pusty i zmęczenie. We łbie kołowało jak to pokazują na szkoleniach. Przejechałem jakieś 400m.
Zgasiłem auto i spałem kurwa w POLU.

To znaczy, zjechałem pod wiochę i zaparkowałem na jakiejś dróżce. Spałem w aucie, bez przesady.

Od tej pory po alkoholu najwyżej przeparkuję. Na własnym podwórku.

JEŻDŻĄCY PO ALKOHOLU TO JEBANI KRETYNI. I mówię na podstawie własnych doświadczeń, jestem niewiernym Tomaszem, po części też kretynem. Ale odpuściłem. Jeśli będę miał syna, zrobię z nim 0,5 na dwóch, a potem wezmę kierowcę i każę synowi jeździć po wewnętrznym/zamkniętym placu. Gwarantuję 100% skuteczność abstynencji.
Zgłoś
Avatar
rivajka 2016-10-25, 23:42 1
Avalanger napisał/a:

Volkswagen...
Lublin...

Czego Wy kurwa oczekujecie?

Jeżdżę od siedmiu lat, a już wiele widziałem, wielokrotnie najebany jak szpadel miałem ciągutkę by prowadzić w takim stanie. Aż w końcu, wracając z imprezy, o wiejskich klimatach. Około 10km od najbliższego miasteczka 30tys.
Konkretniej, 0,7 na trzech i po 3-4 browary.

Efekt? Piłem na pusty i zmęczenie. We łbie kołowało jak to pokazują na szkoleniach. Przejechałem jakieś 400m.
Zgasiłem auto i spałem kurwa w POLU.

To znaczy, zjechałem pod wiochę i zaparkowałem na jakiejś dróżce. Spałem w aucie, bez przesady.

Od tej pory po alkoholu najwyżej przeparkuję. Na własnym podwórku.

JEŻDŻĄCY PO ALKOHOLU TO JEBANI KRETYNI. I mówię na podstawie własnych doświadczeń, jestem niewiernym Tomaszem, po części też kretynem. Ale odpuściłem. Jeśli będę miał syna, zrobię z nim 0,5 na dwóch, a potem wezmę kierowcę i każę synowi jeździć po wewnętrznym/zamkniętym placu. Gwarantuję 100% skuteczność abstynencji.


A może nie będzie takim tępakiem jak ty i nie siądzie za kółko po pijaku.
Zgłoś
Avatar
B................r 2016-10-25, 23:54 2
Fantastico ale mnie wkurwia to twoje bycie zajebistym. Glowa boli od samego opisu az sie nie chce ogladac.
Zgłoś
Avatar
Cappo_di_Tutti_Ferdi 2016-10-26, 0:31
Esperal na dożywocie mu wszyć
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie