18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Polandball 2014-03-26, 18:00
"Jesteśmy partia spoza układu!"

Hahahaha!

Zgłoś
Avatar
e................y 2014-03-26, 18:06
Ani trochę nie popieram twojego ruchu, ale ja tu nie widzę żadnej kompromitacji. Przecież dla nawet dla przeciętnego obserwatora polskiej sceny politycznej jest oczywiste, że takie same rozmowy rozgrywają się za każdymi zamkniętymi drzwiami, przy czym tylko palikot, wypowiedział się publicznie. Elsner łże jak pies, ale kogo to dziwi? Oni wszyscy kłamią w żywe oczy i się śmieją z nas za zamkniętymi drzwiami.
Zgłoś
Avatar
Polandball 2014-03-26, 18:19
pistacjusz, wiadomo, ale śmieszne jest to, że głupi ludzie mimo głoszenia przez Palikota haseł "nie jesteśmy populistami! zmienimy polką politykę na merytoryczną!" i widząc taki oto materiał tłumaczą to słowami :
- no przecież wszyscy to mówią można mu wybaczyć
- powiedział prawdę! dobrze!

Trzeba być naprawdę zjebem intelektualnym, by głosować na kogoś po takiej wpadce, bo ukazujemy wtedy, że chcemy, aby partia nas okłamywała - ponieważ dowody są widoczne gołym okiem!!

Jeżeli okłamują ich w tak błachej kwestii to co dopiero, gdy chodzi o konkrety...
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-03-26, 18:22 1
@UP
Ja to rozumiem, ale ja wychodzę z założenia, że trzeba być w ogóle zjebem i ignorantem żeby głosować na PO/PiS/SLD/PSL/TR/SP i inne wymysły, które sprowadzają się do tego samego, tylko operują inną retoryką.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2014-03-26, 22:19
W tym kraju komuniści z PZPR, teraz SLD, nadal zasiadają w sejmie, więc nie ma co mówić że Palikot jest stracony.
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-03-26, 23:36
@UP
Populiści mają popularność u gawiedzi.
Zgłoś