18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
~Sunday 2012-11-15, 18:16 17
Na pewno nie szefa, bo wszyscy wiedzą, że jak używasz IE to do niczego w życiu nie dojdziesz...
Zgłoś
Avatar
j................x 2012-11-15, 22:33 1
jako użytkownik IE10 muszę się z tobą nie zgodzić, używałem FF chroma i opery wcześniej co aktualizacja to coś się psuło i właśnie dlatego w biznesie używa się IE w którym zmiany są wprowadzane powoli ale za to są lepiej testowane, a 10 jest o ile mi wiadomo w niektórych benchmarkach szybsza od chrome
Zgłoś
Avatar
k................5 2012-11-16, 8:49 2
Nie pierdol głupot Przyznaj się lepiej, że nei wiesz jak się ściąga inne przeglądarki
Zgłoś
Avatar
burzuazja 2012-11-16, 9:00 1
Wymyślił w gimbazie pomysł i zrobił karteczke i jebnął foto i myślli, że dam mu piwo
Zgłoś
Avatar
S................i 2012-11-16, 9:08 1
burzuazja napisał/a:

Wymyślił w gimbazie pomysł i zrobił karteczke i jebnął foto i myślli, że dam mu piwo


Masz mnie.
Zgłoś
Avatar
ApologiZZe 2012-11-16, 9:21
To IE co teraz jest, to nie jest to samo IE co kiedyś Sam używam, bo używanie innej przeglądarki niż IE na Windowsie 8, to głupota
Zgłoś
Avatar
s................f 2012-11-16, 9:39 4
Niektórzy wyrażają opinię, że używanie Win 8 to głupota
Zgłoś
Avatar
timmy77 2012-11-16, 10:14
@up
I mają rację. Win 8 ssie na pełnej linii, zżera więcej zasobów i jak nie masz tabletu i komórki również z win 8 to na chuj się przydaje 90% opcji tego windowsa... Mam taki sam monitor Samsung
Zgłoś
Avatar
ApologiZZe 2012-11-16, 11:16
timmy77 napisał/a:

@up
I mają rację. Win 8 ssie na pełnej linii, zżera więcej zasobów i jak nie masz tabletu i komórki również z win 8 to na chuj się przydaje 90% opcji tego windowsa... Mam taki sam monitor Samsung


Windows 8 po 3 miesiącach użytkowania odpala się dalej w 3 sekundy, gowno prawda, ze zżera więcej zasobow, a nawet jeśli, to i tak chodzi jak na moje szybciej niż siodemka Wszyscy po nim jada, bo co ? Bo nie ma pasku START, tylko kafelki? Ja pierdole
Takie pierdolenie jak z Vista, sam ja miałem i nie narzekałem wcale.
Zgłoś
Avatar
loleks42 2012-11-16, 13:56
serio takie wyjeby sa szefami a obslugi nie znaja, a inni przynosza mu kawe z napisem 'twoj chujowy kubek'
gdzie sprawidliwosc? -.-
Zgłoś
Avatar
hunter321a 2012-11-17, 2:21
timmy77 napisał/a:

@up
I mają rację. Win 8 ssie na pełnej linii, zżera więcej zasobów i jak nie masz tabletu i komórki również z win 8 to na chuj się przydaje 90% opcji tego windowsa... Mam taki sam monitor Samsung





Co do tematu: Trochę troll bo jednak firefoxa do internetu używa
Zgłoś
Avatar
Eoghan 2012-11-17, 13:39
timmy77 napisał/a:

@up
I mają rację. Win 8 ssie na pełnej linii, zżera więcej zasobów i jak nie masz tabletu i komórki również z win 8 to na chuj się przydaje 90% opcji tego windowsa... Mam taki sam monitor Samsung


od razu widać kto nie używał windowsa8 nawet przez sekundę. Internet staje się rynsztokiem przez takich ekspertów od wszystkiego jak Ty.
Zgłoś