18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
czerczil 2018-07-08, 22:16
dobry dzwon nie jest zly
Zgłoś
Avatar
pjf 2018-07-09, 0:01
Heh ten pilot co na początku wysiadał chyba zdał sobie sprawę z tego że pojebało kartki i zamiast prosto powinien odbić
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2018-07-09, 7:58 5
0:35 nasz kochany tester wytrzymałości samochodów Robert Kubica
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-07-09, 8:06 5
2:35 sugestywny znak
Zgłoś
Avatar
jbone 2018-07-09, 9:25
jak to działa w wrc-mogą rozpieprzać auta ile chca? mają jej jakoś ubezpieczone?
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-07-09, 9:25
tych to ja szanuję
Zgłoś
Avatar
Catar 2018-07-09, 9:49
Dobra klatka nie jest zła
Zgłoś
Avatar
Tryper 2018-07-09, 9:49
Jo bych to lepij zrobiu kurła.
Zgłoś
Avatar
ypierdalaj 2018-07-09, 10:17 1
@jbone
mają sponsorów, hajs i zatrudnionych mechaników...
Ty też możesz zostać rajdowcem, wystarczy licencja za 1k pln i auto spełniające wymogi.
I hajs, bo za wszystko płacisz sam, albo znajdziesz sobie sponsora :p
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2018-07-09, 10:39 3
6:19 akcja mnie rozjabala... ktos wie czy jakiś ludek został zgnieciony? :/

ps. czasem sie zastanawiam - skoro rajdowcy WRC moga zaliczac dzwony prosto w drzewa, koziolkuja 150 tysiecy razy, spadaja z urwisk itd. i prawie zawsze wychodza o wlasnych silach - otrzepując kurz z ramienia mowiąc "eee nic sie nie stalo" - to czy takie klatki nie powinny byc montowane w normalnych samochodach? z drugiej strony - takim tokiem rozumowania mozna przymusowo nakazc noszenia helmow - na wypadek potknięcia itd.
Zgłoś
Avatar
avic 2018-07-09, 12:02 4
@up - klatka ma swoje uzasadnienie w rajdach itp, ale już niekoniecznie przy autach osobowych. Nie chciałbyś przywalić gołym deklem w rurę nad szybą boczną, czy robić ciągle szpagatu wsiadając do auta...a potem przypinać się pasami sześciopunktowymi. Dlatego też np. w autach WRC jest rozbudowany system gaśniczy - na wypadek pożaru i utrudnionej ewakuacji. Dlatego też obowiązkowo trzeba nosić certyfikowane i z ważną homologacją kaski itp. Inaczej też działają tzw. strefy zgniotu w oklatkowanym aucie.. Ale ja specjalistą nie jestem, może się wypowie ktoś bardziej w temacie.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-07-09, 15:37
And the twelwe points goes to Robert Kubica.
To tak z sympatii do rodaka specjalisty od takich rozwałek.
Zgłoś
Avatar
Presty 2018-07-09, 18:59
Za dobry dzwon lub rów zawsze piwko
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2018-07-09, 19:31
avic napisał/a:

@up - klatka ma swoje uzasadnienie w rajdach itp, ale już niekoniecznie przy autach osobowych. Nie chciałbyś przywalić gołym deklem w rurę nad szybą boczną, czy robić ciągle szpagatu wsiadając do auta...a potem przypinać się pasami sześciopunktowymi. Dlatego też np. w autach WRC jest rozbudowany system gaśniczy - na wypadek pożaru i utrudnionej ewakuacji. Dlatego też obowiązkowo trzeba nosić certyfikowane i z ważną homologacją kaski itp. Inaczej też działają tzw. strefy zgniotu w oklatkowanym aucie.. Ale ja specjalistą nie jestem, może się wypowie ktoś bardziej w temacie.



racja, nie optuje za montazem klatek ale skoro bezpieczenstwo jest takie wazne...

niewazne niebawem beda chcieli wprowadzic samochody bez kierowcow i bedzie bezpiecznie - no chyba, ze zaczniesz drązyc afery to z niewyjasnionych przyczyn samochod zalapie jakiegos buga i skieruje Cie pod ciezarowke ze zwirem :/
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie