18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
hornett 2017-04-28, 17:01 2
Bardzo ciekawy sposób na humanitarną eutanazję chorych bądź niechcianych jednostek. Lepsze od dekapitacji, bo można kila na raz:D Z mniej humanitarnych sposobów słyszałem min. o zalewaniu wrzątkiem, zamrażaniu, zalewaniu jakąś chemią(np domestosem), no i oczywiście najpopularniejszym - spuszczaniu w klozecie.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-04-28, 17:08 3
Co to jest - zielone, pstryk, czerwone?
.
.
.
.
.

Żaba w blenderze.
Zgłoś
Avatar
masterchief1212 2017-04-28, 18:40 3
Ryby nie miały butów więc ciężko ocenić czy przeżyły... Jakby spadły buty to byśmy wiedzieli ale tak to ciężko określić
Zgłoś
Avatar
jbone 2017-04-28, 19:58 1
kurwa kilka rybek a wy już chcecie greenpeace wzywać.a jak panu w zoologicznym zdechnie kilka to myslicie że żałuje?nie mysli -kurwa jestem 4,50 za sztukę w plecy
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2017-04-28, 20:19
janlew napisał/a:

Noooo "Pan życia i śmierci". Pff. I po co to? Debilizm. No chyba że wypije, wtedy spoko.



Ciekawe czy tak samo myślisz o sobie kiedy zabijesz muchę

Banda jebanych ciot się zlazła na Sadola... Chciał zabić rybki i zabił rybki. Równowagi w przyrodzie to nie zachwieje więc co za problem? Przecież ich nie męczył
Zgłoś
Avatar
W................. 2017-04-28, 21:54
Nie wypił... słaby sadysta.
Zgłoś
Avatar
xv89 2017-04-29, 0:37 2
Przyklaskujący debilowi z blenderemsą takimi samymi debilami jak on. Wsadźcie sobie tam pyrtki (choć pojemnik musiał by być wielkości miarki do stropu na kaszel, aby się wam udało) i zmiksujcie. Pomyślcie ile korzyści - hektolitry wirtualnego piwka, sława, a i swoich zdebilowaciałych genów dalej nie przekażecie...
Zgłoś
Avatar
X................J 2017-04-29, 2:52
@grudzin7 Jak ktoś Ciebie, albo kogoś z twojej rodziny zabije, to też nie zachwieje to równowagi w przyrodzie.
Zgłoś
Avatar
gimi84pl 2017-04-30, 1:20
ma ktoś koniec podobnego filmu z kotkiem?
Zgłoś