18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Komuś trzba ręce uciąć
Kelus • 2014-01-14, 8:29
Znajomemu zajumali sprzęt. Może ktoś z Was pomoże w odnalezieniu złodziei i utniemy im łapki, jak na prawdziwego Sadola przystało .

Ponieważ to jedna z form walki z gnojami proszę was o udostępnianie
tych zdjęć. Może to jakoś pomoże.

Ukradli mi spod domu moje narzędzie pracy. Był to bus VW T4 CARAVELLE bordowy nr rej DJ 14758 - VINWV2ZZZ70ZNH146342. Jakby tego było mało, załadowali na niego motocykl mojego kolegi YAMAHA XJ 600N nr rej DJE 36EX - VIN 4BR137538 i WSZYSTKIE moje elektronarzędzia:
Kosę spalinową bez "kierownicy" z pojedynczym pasem jako szelka.
Nożyce do żywopłotu spalinowe
Szlifierka kątowa Black Decker bez osłony
Szlifierka z regulowaną prędkością
Wiertarka z udarem Black Decker w nieoryginalnej walizce czarnej
Frezarka do drewna w walizce od aparatu fotograficznego z uszkodzonym zamkiem)
Wyrzynarka
Strug elektryczny
Podnośnik hydrauliczny (żabka)
Mierniki elektryczne
Lutownice transformatorowe (jedna niebieska i jedna czarna)
Spawarka do plastiku
Komplet wierteł SDS
Komplet wierteł do metalu i drewna
Prostownik samochodowy (polski 6/12 V dwa prądy ładowania)
Piła stołowa
Piła szablowa - elektryczna (koty nasikały do walizki od niej i
jechało jak się otworzyło)
Szlifierka do ostrzenia łańcucha w pile (na drewnianej konstrukcji
zrobionej przeze mnie)
Kaski motocyklowe (orzeszki). Pewnie jeszcze coś tam było ale nie
wszystko jeszcze ogarniam.

Może ktoś trafi na ślad któregoś z pojazdów. Bus miał uszkodzony
prawy przedni próg i założone alufelgi z lekko przydużymi oponami a
motocykl klejony zbiornik paliwa z lewej strony na dole, brak osłony
obrotomierza i pęknięty przedni błotnik.
Człowiek kilka lat pracuje i oszczędza a później w jedną noc takie
gnoje pozbawiają go środków do zarabiania na życie. TOTALNE
SKURWYSYŃSTWO!

Zgłoś
Avatar
Sushy 2014-01-14, 10:21
Masz piwko i liczę, że jak złapiesz złodzieja to wrzucisz filmik z ucinania mu rąk
ps: życzę powodzenia i odzyskania sprzętu.
Zgłoś
Avatar
protos 2014-01-14, 10:21 4
złodzieje napędzają rynek. dzięki temu zakupisz nowe rzeczy i dasz robotę chińczykom a tak byś tego busa i inne rzeczy jeszcze 100 lat używał.
Zgłoś
Avatar
j................3 2014-01-14, 10:22
Jaka to miejscowość może okolica ?
Zgłoś
Avatar
LilL 2014-01-14, 10:23
oj ile nienawiści w tych komentarzach.
Zgłoś
Avatar
j................3 2014-01-14, 10:25
a już widzę po prostu popytaj po szemranych typkach z okolicy kto nie ma tanio sprzedać tego i tego może być paserka. Bo zajebać łatwo drożej sprzedać po dobrej cenie więc pewnie się myk i znajdzie klient
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2014-01-14, 10:31
Ale gościa opierdolili Ma beznadziejnych kumpli
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2014-01-14, 10:35 35
Pierdolone złodziejskie kurwiszony. Ostatnio znajomemu chciał taki jeden samochód podpierdolić w biały dzień. Wybił szybe wlazł do środka i zaczął już coś majstrować. Znajomy widział z okna wybiegł, gościa z auta i napierdolił. 2 tygodnie później przyszedł pozew o pobicie. Pierdolone kurwa państwo jebanego złodziejskiego prawa.
Zgłoś
Avatar
MrSpook 2014-01-14, 10:42 4
Jak go dorwiecie, utnijcie mu łapki, nóżki, i jąderka... niech się odpycha krótkim kutasikiem... aha... prześlijcie film na harda...
Zgłoś
Avatar
cwaniak cm 2014-01-14, 10:45
Gdzie doszło do kradzieży? (podaj chociaż powiat)
Zgłoś
Avatar
Kelus 2014-01-14, 10:50 1
Do kradzieży doszło w miejscowości Modrzewie. Widzę, że niektórym czarny humor dopisuje i tak trzymać ludziska. Piwko dla Was za główną .

Tutaj więcej szczegółów strider.pl
Zgłoś
Avatar
KW-2 2014-01-14, 11:01
Motocykl jest już w dobrych rękach, ma piękny czerwony kolor trochę mnie to kosztowało ale podziękuj kumplowi ! Prowadzi się pięknie !
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2014-01-14, 11:18
chuje jebane kurwa... ciekaw jestem czy te skurwysyny przeglądają sadola
Zgłoś
Avatar
Sebita 2014-01-14, 12:05
Jeszcze na rejestracjach z mojego miasta ;c Mam nadzieję, (chociaż wiemy jak to jest) że się znajdzie.
Łap piwo
Zgłoś
Avatar
WojtkU 2014-01-14, 12:30 7
o też robi w kajakach ja pracuje w kajakach w czasie przerwy studenckiej i raz klijent ktory siedział z przodu busa podczas jazdy na miejsce splywu zajebal mi tel. na szczescie mam srajfona i właczone uslugi lokalizacji wiec szybko namierzylem chuja a najsmieszniejsze jest to ze to byl dziadek, ktory zabral wnuki na pierwszy splyw:) na miejscu odbioru kajakow zrobilem mu niezla jazde, przy wnukach a jeszce lepsze jest to ze chuj chcial znalezne!!!! Druga akcja robiłem spływ z osmolic do lbn, i zaczynało być juz pozno wszystko miałem na stanie, wszyscy przyplyneli oprocz jednego kajaka. jak sie pozniej okazalo znajomy z restałracj, polozonej w polowie trasy w Prawiednikach, widział osobowke z moim kajakiem na dachu. No i teraz czas na smaczek w zeszłym roku robiłem splyw dla urzedasow z lublina,pomijam fakt ze wszyscy mowili do siebie ciociu, mamo, lub synku. Przyjechalem na miejsce wszyscy czekali na mnie, juz najebani. Zaczalem ogarniac wszystko, nikt mi nie pomogl zrzucac kajakow z przyczepki czy z samochodu, powiedzieli ze za to nikt im nie placi. Zaczeli sie pakowac, byly tam same glupie cipy lub gruasy. Do ostatniego wjebalo mi sie dwoch gosci po 150kg. Pelen obaw wrocilem do bazy okolo 22 splyw sie skonczyl, kajaki byly ujebane, brudne w chuj i poobijane. Wesola gromadka zjebow uznala ze idzie do pobliskiej knajpy jeszcze poimprezowac (oczywiscie nie za swoja kase). no ale okolo 23 brakuje mi kajaka a ci ogarneli ze brakuje im dwoch z "rodziny" wiec dzwonia, po chwili w szampanskim nastroju oznajmili mi zebym sie nie martwil bo sa juz w domu. Ja pytam a co ze sprzetem?! Zadzwonilem do nich i powiedzieli ze zatopili kajak, byli zmeczeni i najebani wiec zrzucili kapoki zostawili wiosla i zadzwonili po takse. Myslalem ze nie zdzierze. Zadzwonilem do kumpla i do 4 nad ranem szukalismy kajaka i sprzetu dryfujacego na rzece. Po znalezieniu nalezalo wejsc do wody ktora byla w chuj zimna i podniesc z dna tego skurwiela,Myslalem ze urodze. Na drugi dzien zadzwonilem do delikfentow i powiedzialem ze przed splywem ustalane bylo ze jak ktos nie daje rady plynac to dzwoni ja odbieram sprzet z rzeki i zabieram ich do bazy. No ale oni ze nie mieli czasu i sil dzwonic do mnie i w ogole uwazali ze im sie wszystko nalezy i byli oburzeni ze zadzwonilem. To ja im wystawilem fakture i powiedzialem ze sprzet sie nie znalazl, a ci ze nie ma problemu i moga jeszcze dzis zaplacic.... na pewno nie ze swojej kasy... jak by przeprosili albo cos to bym im nie wystawial... Puenta jest taka ze ludzie to chuje a zwlaszcza urzednicy i ciapaci
Zgłoś
Avatar
OgarStaryx2 2014-01-14, 12:35 1
Nikomu nie życzę kradzieży ale właśnie człowiek jest na szczycie intelektualnej piramidy zwierząt dlatego, że potrafi myśleć, wymyślać, odkrywać i ułatwiać sobie życie.

Bardzo dawno (jeszcze za czasów w chuj starych) ludzie zaczęli chronić swoje dobro psami, tygrysami, lwami i wszystkim co się dało oswoić i broniło terytorium na którym żyje.

Nastała era prądu. Na świat przyszedł taki postrach co wymyślił alarm. Zwykłe jebane urządzenie warte najniższą krajową tj. 1000zł. Oczywiście znajdzie się złodziej który omija alarm ale nie jest to pan kradnący 20 letnią T4, osikaną lisicę, kosę bez kierownicy i podkaszarkę do żywopłotu.

Kurwa chłopie w garażu trzymasz sprzęt warty w chuj siana i nie założysz alarmu wartego kilka stów... Ubezpieczyłeś to wszystko od kradzieży? Założyłeś dobre drzwi których nie idzie rozjebać łomem ani wytrychem z wsuwki do włosów?

Nie kurwa bo po co. Później żale na sadolu wylewa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie